Reactor pivot in ciuda faptului ca finala la dublu tenis Foc Grozav Controversă

WTA Biel: Monica Niculescu s-a calificat în FINALA DE DUBLU – Tenis, tenis,  tenis
WTA Biel: Monica Niculescu s-a calificat în FINALA DE DUBLU – Tenis, tenis, tenis

Tecău, câștigător în finala US Open la dublu | Digi24

Raluca Olaru şi Nadia Kicenok au pierdut finala de dublu la Moscova -  Eurosport
Raluca Olaru şi Nadia Kicenok au pierdut finala de dublu la Moscova - Eurosport

Monica Niculescu și Caroline Dolehide au fost învinse în finala de dublu de  la Nottingham - Eurosport
Monica Niculescu și Caroline Dolehide au fost învinse în finala de dublu de la Nottingham - Eurosport

Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok au pierdut finala de dublu la Moscova  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok au pierdut finala de dublu la Moscova (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis / Raluca Olaru, în finala turneului WTA de la Chicago, la dublu |  Cuget Liber
Tenis / Raluca Olaru, în finala turneului WTA de la Chicago, la dublu | Cuget Liber

Tenis: Andreea Mitu este în sferturile de finală ale probei de dublu la  turneul de la
Tenis: Andreea Mitu este în sferturile de finală ale probei de dublu la turneul de la

Tenis: Irina Bara a pierdut finala de dublu a turneului ITF de la Palm  Harbor | replicaonline.ro
Tenis: Irina Bara a pierdut finala de dublu a turneului ITF de la Palm Harbor | replicaonline.ro

Monica Niculescu şi Caroline Dolehide s-au calificat în finala probei de  dublu la Nottingham - News Bucuresti
Monica Niculescu şi Caroline Dolehide s-au calificat în finala probei de dublu la Nottingham - News Bucuresti

Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Trei români și un moldovean în finala la dublu de la Comesad BCR Open -  argeşSPORT
Trei români și un moldovean în finala la dublu de la Comesad BCR Open - argeşSPORT

finala dublu mixt (10) | TENISite

Roland Garros: Coco Gauff, în finală și la dublu / Le va întâlni pe  campioanele ediției din 2016 - HotNews.ro
Roland Garros: Coco Gauff, în finală și la dublu / Le va întâlni pe campioanele ediției din 2016 - HotNews.ro

Andreea Roșca s-a calificat în finala probei de dublu a turneului WTA de  Iași
Andreea Roșca s-a calificat în finala probei de dublu a turneului WTA de Iași

Tenis: Finala de dublu de la Chicago (WTA), cu Raluca Olaru şi Nadia  Kicenok, întreruptă în setul secund | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Finala de dublu de la Chicago (WTA), cu Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, întreruptă în setul secund | AGERPRES • Actualizează lumea.

A câștigat primul set, dar a pierdut finala. Monica Niculescu, învinsă în  ultimul act al turneului de dublu de la Rabat - Playsport
A câștigat primul set, dar a pierdut finala. Monica Niculescu, învinsă în ultimul act al turneului de dublu de la Rabat - Playsport

Monica Niculescu a pierdut finala e dublu la Nottingham

Avem asigurată o medalie de aur la Europenele de tenis de masă! Finala de  dublu feminin, de la 20:00: Samara / Dragoman - Szocs / Polcanova | Sport.ro
Avem asigurată o medalie de aur la Europenele de tenis de masă! Finala de dublu feminin, de la 20:00: Samara / Dragoman - Szocs / Polcanova | Sport.ro

Mihaela Buzărnescu, în finala probei de dublu a turneului de la Budapesta

Wimbledon 2017. Monica Niculescu s-a calificat în finala probei de dublu

Mihaela Buzărnescu, în finala de dublu a turneului WTA de la Nottingham -  Stirileprotv.ro
Mihaela Buzărnescu, în finala de dublu a turneului WTA de la Nottingham - Stirileprotv.ro

Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a  calificat și în finala de dublu - Eurosport
Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a calificat și în finala de dublu - Eurosport

Tenis – Maria Ciubotaru a jucat sfert de finală la dublu la J2 Haskovo Cup,  turneu din circuitul ITF World Tennis Tour Juniors! - Monitorul de Vrancea
Tenis – Maria Ciubotaru a jucat sfert de finală la dublu la J2 Haskovo Cup, turneu din circuitul ITF World Tennis Tour Juniors! - Monitorul de Vrancea