Nadal e aproape sigur că va fi din nou numărul 1 ATP. Îl poate depăși pe  Medvedev încă de la Cincinnati - Eurosport
Nadal e aproape sigur că va fi din nou numărul 1 ATP. Îl poate depăși pe Medvedev încă de la Cincinnati - Eurosport

Adolescent naviga Suprima clasament tenis atp in drumul spre londra live -  wenzel-ritterspiele.com
Adolescent naviga Suprima clasament tenis atp in drumul spre londra live - wenzel-ritterspiele.com

ATP - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Rafael Nadal e în finala Australian Open 2022! L-a învins pe Matteo  Berrettini, scor 6-3, 6-2, 3-6, 6-3
Rafael Nadal e în finala Australian Open 2022! L-a învins pe Matteo Berrettini, scor 6-3, 6-2, 3-6, 6-3

stiri sportive tenis live, Tenis - rezultate, din tenis, clasamente WTA, ATP,  turnee | Digi24 - hadleysocimi.com
stiri sportive tenis live, Tenis - rezultate, din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 - hadleysocimi.com

Patrick Mouratoglou ironizează conducerea ATP, după ultima decizie luată.  “Gata cu ipocrizia”
Patrick Mouratoglou ironizează conducerea ATP, după ultima decizie luată. “Gata cu ipocrizia”

Official Site of Men's Professional Tennis | ATP Tour | Tennis

Marius Copil, salt în clasamentul ATP. Care sunt modificările de la vârful  ierarhiei
Marius Copil, salt în clasamentul ATP. Care sunt modificările de la vârful ierarhiei

Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP  din istorie | Digi24
Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP din istorie | Digi24

Serena Williams și Roger Federer nu mai apar în clasamentele WTA, respectiv  ATP | Digi24
Serena Williams și Roger Federer nu mai apar în clasamentele WTA, respectiv ATP | Digi24

Tenis: Portughezul Joao Sousa a câştigat turneul de la Pune (ATP) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Portughezul Joao Sousa a câştigat turneul de la Pune (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Medvedev conduce în continuare în clasamentul ATP; Nicholas Ionel,  cel mai bine clasat român | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Medvedev conduce în continuare în clasamentul ATP; Nicholas Ionel, cel mai bine clasat român | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dentar Reparație posibilă ajunge tenis atp clasament - littlemissdoitall.org

Noul sezon din tenisul masculin a început cu o surpriză incredibilă!  Numărul 2 mondial, învins la
Noul sezon din tenisul masculin a început cu o surpriză incredibilă! Numărul 2 mondial, învins la

Decizie revoluţionară în tenisul masculin. ATP a eliminat punctele de  clasament la Wimbledon 2022
Decizie revoluţionară în tenisul masculin. ATP a eliminat punctele de clasament la Wimbledon 2022

Situație bizară! Novak Djokovic coboară patru locuri în clasamentul ATP,  deși a câștigat Wimbledon
Situație bizară! Novak Djokovic coboară patru locuri în clasamentul ATP, deși a câștigat Wimbledon

Djokovic nu mai e #1 ATP, iar Simona Halep ar putea deveni a doua rachetă a  României: situația la zi a clasamentelor ATP și WTA | Sport.ro
Djokovic nu mai e #1 ATP, iar Simona Halep ar putea deveni a doua rachetă a României: situația la zi a clasamentelor ATP și WTA | Sport.ro

Schimbări revoluţionare pregătite de ATP din 2023. Ce se întâmplă în tenisul  masculin - Eurosport
Schimbări revoluţionare pregătite de ATP din 2023. Ce se întâmplă în tenisul masculin - Eurosport

Tenis: Turneul de la Indian Wells (ATP) - Andy Murray, calificat în turul 2  după a 700-a victorie din carieră | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Indian Wells (ATP) - Andy Murray, calificat în turul 2 după a 700-a victorie din carieră | AGERPRES • Actualizează lumea.

Un jucător de tenis din circuitul ATP a fost suspendat pe viață pentru  trucare de meciuri.
Un jucător de tenis din circuitul ATP a fost suspendat pe viață pentru trucare de meciuri.

Carlos Alcaraz e cel mai tânăr număr unu mondial din toate timpurile. Aşa  arată clasamentele ATP şi WTA după US Open - Eurosport
Carlos Alcaraz e cel mai tânăr număr unu mondial din toate timpurile. Aşa arată clasamentele ATP şi WTA după US Open - Eurosport

Joacă finala US Open și poate deveni lider ATP dar e sigur: „Și dacă voi  câștiga, nu îl depășesc în popularitate pe Haaland!” | Sport.ro
Joacă finala US Open și poate deveni lider ATP dar e sigur: „Și dacă voi câștiga, nu îl depășesc în popularitate pe Haaland!” | Sport.ro