penicilina iasi volei feminin stiri – Doarvolei

Divizia A1 (f): Etapa a 17-a a Diviziei A1 se joacă sâmbătă și duminică –  Doarvolei
Divizia A1 (f): Etapa a 17-a a Diviziei A1 se joacă sâmbătă și duminică – Doarvolei

SPORT FAN CLUB: Echipa de volei Penicilina Iaşi se mută în Sala Polivalentă

Volei feminin/ CN junioare, cadete: Victoriile aduc victorii - Deșteptarea  - Liderul presei băcăuane!
Volei feminin/ CN junioare, cadete: Victoriile aduc victorii - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

Volei feminin, Cupa României / Știința Bacău – Penicilina Iași 3:0 (13, 23,  13) – Sport Bacau
Volei feminin, Cupa României / Știința Bacău – Penicilina Iași 3:0 (13, 23, 13) – Sport Bacau

predare atribut Ale mele turneu volei la iasi - prana-dance.com

Speranțe (f): Turneul final va avea loc la Iași. Iată componența celor două  grupe – Doarvolei
Speranțe (f): Turneul final va avea loc la Iași. Iată componența celor două grupe – Doarvolei

Volei feminin. Prima victorie pentru Penicilina Iaşi | Digi24

Campionatul national de volei feminin 2019 - categoria sperante | Iași -  GOKID!
Campionatul national de volei feminin 2019 - categoria sperante | Iași - GOKID!

Volei Feminin CSM Bucuresti - Penicilina Iasi - Volei România

CSS Unirea Iaşi – Sport Bacau

Echipa de volei CSS Focșani a învins Penicilina Iași, în deplasare -  Actualitatea Vranceana
Echipa de volei CSS Focșani a învins Penicilina Iași, în deplasare - Actualitatea Vranceana

Echipa de volei feminin speranțe CSS Focșani a câștigat turneul ,,Maratonul  Voleiului'” de la Iași
Echipa de volei feminin speranțe CSS Focșani a câștigat turneul ,,Maratonul Voleiului'” de la Iași

tiin?a Miroslava Ia?i a renun?at s? joace �n Divizia A1 la volei feminin

Volei feminin: România a pierdut şi ultimul său meci de la Campionatul  European, 0-3 cu Ucraina | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: România a pierdut şi ultimul său meci de la Campionatul European, 0-3 cu Ucraina | AGERPRES • Actualizează lumea.