Baschet masculin: Dragoș Diculescu rămâne la SCM „U” Craiova

SCM Universitatea Craiova - Wikipedia

SCM Universitatea Craiova învinge în Germania, în FIBA Europe Cup

Baschet masculin - SCM Craiova

Baschet masculin: SCM U Craiova a încheiat sezonul 2016-2017 în Liga  Națională de baschet masculin cu o înfrângere | 007sport
Baschet masculin: SCM U Craiova a încheiat sezonul 2016-2017 în Liga Națională de baschet masculin cu o înfrângere | 007sport

Video | SCMU Craiova - BC CSU Sibiu 81-79. Oltenii supravieţuiesc după un  final dramatic
Video | SCMU Craiova - BC CSU Sibiu 81-79. Oltenii supravieţuiesc după un final dramatic

CSU Craiova, rampă pentru SCM – Săptămâna Mehedințeană

Video | SCM 'U' Craiova, victorie la primul meci din 2022. CSA Steaua, eșec  cu CSM Galați
Video | SCM 'U' Craiova, victorie la primul meci din 2022. CSA Steaua, eșec cu CSM Galați

SCM Universitatea Craiova obține victoria la primul meci din 2022 - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
SCM Universitatea Craiova obține victoria la primul meci din 2022 - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Baschet – SCM Universitatea Craiova, în premieră în cupele europene

Baschet: SCM Universitatea Craiova a egalat situația la general | 84-82 cu  FC Argeș și calificarea se joacă în Trivale - Sportul Doljean
Baschet: SCM Universitatea Craiova a egalat situația la general | 84-82 cu FC Argeș și calificarea se joacă în Trivale - Sportul Doljean

STATISTICĂ. Serie de foc pentru SCM Craiova - Baschet.ro | Totul despre  Baschet
STATISTICĂ. Serie de foc pentru SCM Craiova - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Baschetbaliștii de la SCM U Craiova vor să obțină a treia victorie

SCM U Craiova dispută pe teren propriu restanța cu CSM Târgu Jiu - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
SCM U Craiova dispută pe teren propriu restanța cu CSM Târgu Jiu - Baschet.ro | Totul despre Baschet

SCM Universitatea Craiova Baschet

Baschet: SCM Universitatea Craiova va întâlni SCM OHMA Timișoara în  sferturile Cupei - Sportul Doljean
Baschet: SCM Universitatea Craiova va întâlni SCM OHMA Timișoara în sferturile Cupei - Sportul Doljean

Team on focus: SCM U Craiova

SCM U Craiova a început pregătirile pentru sezonul 2017/2018 - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
SCM U Craiova a început pregătirile pentru sezonul 2017/2018 - Baschet.ro | Totul despre Baschet