Adrian Ungur participă la Cupa Davis - "U" Cluj 1919

Tenis. Adrian Ungur, Berlocq-ul Unui Argentinian, La Genova. Românul Abia  și-a Scos Banii De Avion | Libertatea
Tenis. Adrian Ungur, Berlocq-ul Unui Argentinian, La Genova. Românul Abia și-a Scos Banii De Avion | Libertatea

Adrian Ungur | Romania Mama | Stiri | Administratie Publica | Anunturi |  Joburi | Turism | Sport | Lifestyle | Divertisment
Adrian Ungur | Romania Mama | Stiri | Administratie Publica | Anunturi | Joburi | Turism | Sport | Lifestyle | Divertisment

Articole despre Adrian Ungur | OpenTenis

Adrian Ungur joacă azi în finala de la Sao Paulo! – Tenis, tenis, tenis

Adrian Ungur joacă finala challenger-ului de la Cordenons – Tenis, tenis,  tenis
Adrian Ungur joacă finala challenger-ului de la Cordenons – Tenis, tenis, tenis

Horia Tecău - Wikipedia

Cupa Davis Argentina - Romania 1-0/ David Nalbandian - Adrian Ungur 6-3,  6-2, 5-7, 6-4 - HotNews.ro
Cupa Davis Argentina - Romania 1-0/ David Nalbandian - Adrian Ungur 6-3, 6-2, 5-7, 6-4 - HotNews.ro

Adrian Ungur şi Bar Tzuf Botzer deschid meciul de Cupa Davis România -  Israel
Adrian Ungur şi Bar Tzuf Botzer deschid meciul de Cupa Davis România - Israel

Avem în continuare doi jucători în Top 100 la simplu: Victor Hănescu şi  Adrian Ungur – Tenis, tenis, tenis
Avem în continuare doi jucători în Top 100 la simplu: Victor Hănescu şi Adrian Ungur – Tenis, tenis, tenis

Adrian Ungur a intrat în premieră în Top 100 ATP! – Tenis, tenis, tenis

Adrian Ungur a sărit 30 de locuri și a revenit în Top 100 ATP! – Tenis,  tenis, tenis
Adrian Ungur a sărit 30 de locuri și a revenit în Top 100 ATP! – Tenis, tenis, tenis

Adrian Ungur, locul 79 în clasamentul ATP, cel mai bun din carieră

Adrian Ungur, cel mai important jucător român prezent la Sibiu Open -  tenisdecamp.ro
Adrian Ungur, cel mai important jucător român prezent la Sibiu Open - tenisdecamp.ro

Adrian Ungur - profil jucator tenis de camp - tenisdecamp.ro

Adrian Ungur a câştigat primul set contra belarusului Ilia Ivaşka, din  primul tur al Cupei Davis
Adrian Ungur a câştigat primul set contra belarusului Ilia Ivaşka, din primul tur al Cupei Davis

Sibiu Open are loc între 21 şi 29 septembrie, la Baza Pamira | adevarul.ro

Culoar bun pentru Adrian Ungur la ATP Challenger Tour Finals. Componența  grupelor
Culoar bun pentru Adrian Ungur la ATP Challenger Tour Finals. Componența grupelor

Adrian Ungur si-a anuntat retragerea din tenis

Adrian Ungur a pierdut şi România e condusă de Suedia cu 1-0 în Cupa Davis  – Tenis, tenis, tenis
Adrian Ungur a pierdut şi România e condusă de Suedia cu 1-0 în Cupa Davis – Tenis, tenis, tenis

Adrian Ungur: O victorie cu Nalbandian, un set luat lui Federer. Amintiri  cât pentru o viață. Să-l apreciem - Treizecizero
Adrian Ungur: O victorie cu Nalbandian, un set luat lui Federer. Amintiri cât pentru o viață. Să-l apreciem - Treizecizero

Semifinale neaşteptate » Marius Copil şi Adrian Ungur sînt singurii români  rămaşi în cursă pentru trofeu
Semifinale neaşteptate » Marius Copil şi Adrian Ungur sînt singurii români rămaşi în cursă pentru trofeu

Crivoi şi Ungur, răpuşi din primul tur al calificărilor la Australian Open  – Evenimentul Zilei
Crivoi şi Ungur, răpuşi din primul tur al calificărilor la Australian Open – Evenimentul Zilei

CUPA DAVIS. România - Slovenia 2-0. Adrian Ungur a revenit senzațional de  la 0-2 la seturi și a câștigat al doilea meci al zilei | Digi24
CUPA DAVIS. România - Slovenia 2-0. Adrian Ungur a revenit senzațional de la 0-2 la seturi și a câștigat al doilea meci al zilei | Digi24

Ungur mai are un singur pas până la tabloul principal de la Roland Garros

Adrian Ungur l-a învins pe Petru-Alexandru Luncanu și s-a calificat în  finală la Sibiu
Adrian Ungur l-a învins pe Petru-Alexandru Luncanu și s-a calificat în finală la Sibiu