sector Accidental public turneul de tenis palermo 2019 program meciuri In general vorbind piatră amestec

Tenis: Irina Begu a pierdut în optimi la Palermo (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a pierdut în optimi la Palermo (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu a tras tare pentru accederea în optimile de la Palermo

Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea,  într un meci cu durată record - Fanatik.ro
Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea, într un meci cu durată record - Fanatik.ro

Prea mult tenis dintr-odata! La Palermo s-a jucat cu fileul gaurit :) O  romanca va disputa astazi meciul-vedeta al zilei | Sport.ro
Prea mult tenis dintr-odata! La Palermo s-a jucat cu fileul gaurit :) O romanca va disputa astazi meciul-vedeta al zilei | Sport.ro

Video | Moment inedit la WTA Palermo! Minge de meci, trecută prin fileu.  Reacție promptă a arbitrului
Video | Moment inedit la WTA Palermo! Minge de meci, trecută prin fileu. Reacție promptă a arbitrului

Irina Begu, calificată în semifinalele turneului de la Palermo! Victorie  clară în fața lui Parry | Sport.ro
Irina Begu, calificată în semifinalele turneului de la Palermo! Victorie clară în fața lui Parry | Sport.ro

Merge Simona Halep la turneul de la Palermo, care redeschide oficial  tenisul?
Merge Simona Halep la turneul de la Palermo, care redeschide oficial tenisul?

Irina Begu s-a calificat în finala turnelului de la Palermo, după un meci  de peste trei ore
Irina Begu s-a calificat în finala turnelului de la Palermo, după un meci de peste trei ore

OFICIAL Simona Halep revine în circuit! Va evolua la Palermo

Irina Begu, calificare după un meci de anduranță la Palermo. Cu cine va  juca în optimi | Sport.ro
Irina Begu, calificare după un meci de anduranță la Palermo. Cu cine va juca în optimi | Sport.ro

Bravo, Irina! Begu a ridicat trofeul turneului WTA de la Palermo - GdS

Tenis: Irina Begu, calificare dificilă în optimi la Palermo (WTA) | Stiri  Diaspora
Tenis: Irina Begu, calificare dificilă în optimi la Palermo (WTA) | Stiri Diaspora

Tenis: Diane Parry, adversara Irinei Begu în sferturi la Palermo (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Diane Parry, adversara Irinei Begu în sferturi la Palermo (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu a câştigat turneul WTA de la Palermo

Irina Begu, campioană la Palermo » Al 5-lea trofeu al carierei pentru  româncă
Irina Begu, campioană la Palermo » Al 5-lea trofeu al carierei pentru româncă

Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo -  Eurosport
Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo - Eurosport

Video | ”Care sunt condițiile dificile?”. Irina Begu, după victoria de la  WTA Palermo + de ce a bifat a 7-a prezență acolo
Video | ”Care sunt condițiile dificile?”. Irina Begu, după victoria de la WTA Palermo + de ce a bifat a 7-a prezență acolo

Turnee WTA 2019 - tenisdecamp.ro

Irina Begu, calificare cu emoții în sferturile de finală ale turneului de  la Palermo! S-a impus în trei seturi cu Dodin | Sport.ro
Irina Begu, calificare cu emoții în sferturile de finală ale turneului de la Palermo! S-a impus în trei seturi cu Dodin | Sport.ro

Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată!  Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg
Irina Begu, calificată în turul 2 la WTA Palermo, Ana Bogdan, eliminată! Alexadra Cadanțu, victorie la Hamburg

Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la  Palermo
Video | Irina Begu - Oceane Dodin 1-6, 6-2, 6-4. Românca e în “sferturi” la Palermo

WTA Palermo: Begu câștigă al cincilea său titlu WTA - Sport Clasic