a umple țărănește adecvat turneul de tenis de la toronto din 2017 Marea barieră de corali Masa de pranz greu

Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă!  Românca s-a calificat în finala de la Toronto
Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă! Românca s-a calificat în finala de la Toronto

Simona Halep trece de Cori Gauff şi se califică în semifinala turneului de  la Toronto
Simona Halep trece de Cori Gauff şi se califică în semifinala turneului de la Toronto

Simona Halep revine oficial în top 10 WTA după titlul câştigat la Toronto

Halep, în semifinale la Toronto - România Liberă

Tenismena Victoria Azarenka din Belarus nu va participa la turneul de la  Toronto. Canadienii nu i-au dat viză - B1TV.ro
Tenismena Victoria Azarenka din Belarus nu va participa la turneul de la Toronto. Canadienii nu i-au dat viză - B1TV.ro

Traseu anevoios pentru Simona Halep la turneul WTA1000 din Toronto

VIDEO Discursul Simonei Halep după titlul câștigat la WTA Toronto - Mesajul  transmis lui Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
VIDEO Discursul Simonei Halep după titlul câștigat la WTA Toronto - Mesajul transmis lui Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Tenis: Medvedev şi Tsitsipas, semifinalişti la turneul ATP de la Toronto  (Canada) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Medvedev şi Tsitsipas, semifinalişti la turneul ATP de la Toronto (Canada) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Cori Gauff, în sferturile de finală de la Toronto!  Organizatorii au anunțat ora disputei - Eurosport
Simona Halep - Cori Gauff, în sferturile de finală de la Toronto! Organizatorii au anunțat ora disputei - Eurosport

Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după ce a defilat în primul  tur al turneului de la Toronto - HotNews.ro
Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după ce a defilat în primul tur al turneului de la Toronto - HotNews.ro

Simona Halep a castigat turneul de categorie WTA 1000 de la Toronto. Este  al 24-lea trofeu la simplu in circuit - Aktual24
Simona Halep a castigat turneul de categorie WTA 1000 de la Toronto. Este al 24-lea trofeu la simplu in circuit - Aktual24

Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală  adjudecată în trei seturi
Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală adjudecată în trei seturi

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la  Toronto - Radio România Braşov FM
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Toronto - Radio România Braşov FM

Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad  Maia. Al 24-lea titlul al carierei
Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad Maia. Al 24-lea titlul al carierei

Simona Halep, în „optimi” la Toronto — Info Mureș

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto! Ce sumă va încasa după  succesul din Canada | Unica.md
Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto! Ce sumă va încasa după succesul din Canada | Unica.md

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de  Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

VIDEO Simona Halep a câştigat turneul WTA 1.000 de la Toronto și a revenit  în Top 10 mondial | Newsweek Romania
VIDEO Simona Halep a câştigat turneul WTA 1.000 de la Toronto și a revenit în Top 10 mondial | Newsweek Romania

Simona Halep joacă sâmbătă seară pentru calificarea în finala de la Toronto

Simona Halep, campioană la Toronto. Gestul făcut de româncă faţă de Patrick  Mouratoglou după ce a câştigat - Playtech Știri
Simona Halep, campioană la Toronto. Gestul făcut de româncă faţă de Patrick Mouratoglou după ce a câştigat - Playtech Știri

Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia  6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro
Finala turneului WTA 1000 de la Toronto: Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Halep, campioana Openului Canadian! | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în semifinala turneului de la Toronto - Obiectiv  de Suceava
Simona Halep s-a calificat în semifinala turneului de la Toronto - Obiectiv de Suceava

Detaliul remarcat de organizatorii turneului de la Toronto, după triumful  Simonei Halep
Detaliul remarcat de organizatorii turneului de la Toronto, după triumful Simonei Halep

Simona Halep, elogiată de adversara din finala de la Toronto: „E o mare  campioană, va fi o luptă grea”
Simona Halep, elogiată de adversara din finala de la Toronto: „E o mare campioană, va fi o luptă grea”