Kent Locui Se încurcă turneul de tenis de la roma 2018 digisport liniștit Mă îndoiesc de asta reîntăresc

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Exclusiv | Patrick Mouratoglou a prefațat confruntarea Simona Halep -  Danielle Collins, din turul doi la Roma
Exclusiv | Patrick Mouratoglou a prefațat confruntarea Simona Halep - Danielle Collins, din turul doi la Roma

Video | Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4. Simo a trecut de primul hop  la WTA Roma. Momentele-cheie ale partidei
Video | Simona Halep - Alize Cornet 6-4, 6-4. Simo a trecut de primul hop la WTA Roma. Momentele-cheie ale partidei

Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a  calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma
Video&Foto | Cine o mai oprește pe Iga Swiatek? Liderul mondial s-a calificat en-fanfare în finala turneului WTA Roma

WTA Roma 2018: Irina Begu și Sorana Cîrstea joacă marți. Iată de la ce ore  – Tenis, tenis, tenis
WTA Roma 2018: Irina Begu și Sorana Cîrstea joacă marți. Iată de la ce ore – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma | Digi24

Amintirea cea mai frumoasă de la Roma?" Halep, răspuns interesant înainte  de startul turneului transmis de Digi Sport
Amintirea cea mai frumoasă de la Roma?" Halep, răspuns interesant înainte de startul turneului transmis de Digi Sport

VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un  meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma
VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma

Video | Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4. Românca e pentru a  treia oară în finala de la Roma, după o adevărată luptă
Video | Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4. Românca e pentru a treia oară în finala de la Roma, după o adevărată luptă

Cine transmite la tv turneul WTA de la Roma 2020. Simona Halep joacă la  simplu și la dublu la competiția de la Foro Italico
Cine transmite la tv turneul WTA de la Roma 2020. Simona Halep joacă la simplu și la dublu la competiția de la Foro Italico

Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA  de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"
Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona,
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona,

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Video | Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4. Victorie uriașă după un meci de  pus în ramă. Simona, în finală la Roma!
Video | Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4. Victorie uriașă după un meci de pus în ramă. Simona, în finală la Roma!

Serena Williams s-a retras de la Roma și Roland Garros poate fi în pericol.  Cine i-a luat locul pe tablou în Italia
Serena Williams s-a retras de la Roma și Roland Garros poate fi în pericol. Cine i-a luat locul pe tablou în Italia

WTA ROMA. Organizatorii au anunțat programul de miercuri de la Roma » Când  se joacă meciul Simona Halep - Naomi Osaka
WTA ROMA. Organizatorii au anunțat programul de miercuri de la Roma » Când se joacă meciul Simona Halep - Naomi Osaka

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea de la WTA Roma

Halep şi-a aflat posibilele adversare de la Roma. Când se poate duela cu  Sharapova
Halep şi-a aflat posibilele adversare de la Roma. Când se poate duela cu Sharapova

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

WTA Roma: Surpriza Ruse avansează în turul secund în ambele probe - Sport  Clasic
WTA Roma: Surpriza Ruse avansează în turul secund în ambele probe - Sport Clasic

Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a  calificat în semifinale
Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a calificat în semifinale

Meciul Simona Halep - Kiki Bertens, de la Roma, transmis de Digi Sport 2 şi  Digi24
Meciul Simona Halep - Kiki Bertens, de la Roma, transmis de Digi Sport 2 şi Digi24

Live Video&Text | Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru  calificarea în sferturile turneului de la Roma
Live Video&Text | Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru calificarea în sferturile turneului de la Roma