Ruginit Prelinge dolar american turneu tenis noua zeelanda 2019 prescurta Bourgeon amintiri

VIDEO Alexandra Dulgheru începe sezonul cu gânduri mari: ”Vreau să urc iar  în clasament”
VIDEO Alexandra Dulgheru începe sezonul cu gânduri mari: ”Vreau să urc iar în clasament”

Wimbledon | Halep și-a aflat adversara din primul tur. Tablou greu pentru  Simona | Digi24
Wimbledon | Halep și-a aflat adversara din primul tur. Tablou greu pentru Simona | Digi24

Turneul De Tenis De La Miami 2019, Toate Detaliile | Libertatea

Tenis: Patricia Ţig, calificată în finala turneului WTA de la Istanbul |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patricia Ţig, calificată în finala turneului WTA de la Istanbul | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cele 14 românce de la Winners Open, turneul transmis de Digi Sport, și-au  aflat adversarele. Duel 100% românesc în calificări
Cele 14 românce de la Winners Open, turneul transmis de Digi Sport, și-au aflat adversarele. Duel 100% românesc în calificări

Wimbledon 2022 | N-a fost cu noroc pentru Moni și Gabi. Final de drum la  All England Club pentru dublul tricolor. Cine le-a răpus pe românce |  Sport.ro
Wimbledon 2022 | N-a fost cu noroc pentru Moni și Gabi. Final de drum la All England Club pentru dublul tricolor. Cine le-a răpus pe românce | Sport.ro

Rugby: Franţa a învins Noua Zeelandă în faţa a 80.000 de spectatori |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Rugby: Franţa a învins Noua Zeelandă în faţa a 80.000 de spectatori | AGERPRES • Actualizează lumea.

Covid-19: Praga va găzdui un turneu de tenis la finalul lunii mai -  Karolina Pliskova și Petra Kvitova se vor găsi la start - HotNews.ro
Covid-19: Praga va găzdui un turneu de tenis la finalul lunii mai - Karolina Pliskova și Petra Kvitova se vor găsi la start - HotNews.ro

Tenis: Cameron Norrie şi Casper Ruud vor disputa finala turneului de la San  Diego (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Cameron Norrie şi Casper Ruud vor disputa finala turneului de la San Diego (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

A fost anunţat calendarul oficial pentru sezonul 2021 din tenis! Trei turnee  de top în circuitul WTA înainte de Australian Open
A fost anunţat calendarul oficial pentru sezonul 2021 din tenis! Trei turnee de top în circuitul WTA înainte de Australian Open

Cine transmite la tv turneul de tenis ATP Paris-Bercy 2020. Rafael Nadal  este favorit număr 1, iar Novak Djokovici lipsește
Cine transmite la tv turneul de tenis ATP Paris-Bercy 2020. Rafael Nadal este favorit număr 1, iar Novak Djokovici lipsește

Bianca Andreescu - Wikipedia

Turnee WTA 2019 - tenisdecamp.ro

noua zeelanda | Romania Tenis

Albot a fost eliminat dramatic de la turneul ATP din Auckland

Alertă de vreme severă înaintea meciului România - Noua Zeelandă -  Stirileprotv.ro
Alertă de vreme severă înaintea meciului România - Noua Zeelandă - Stirileprotv.ro

Bianca Andreescu renunţă la turneul de la Auckland. Ce a pățit tenismena -  Stirileprotv.ro
Bianca Andreescu renunţă la turneul de la Auckland. Ce a pățit tenismena - Stirileprotv.ro

Radu Albot a obținut două medalii la campionatul din Noua Zeelandă –  Moldova today
Radu Albot a obținut două medalii la campionatul din Noua Zeelandă – Moldova today

VIDEO Bianca Andreescu a câștigat duelul canadian de la Toronto » A  învins-o în 3 seturi pe Eugenie Bouchard
VIDEO Bianca Andreescu a câștigat duelul canadian de la Toronto » A învins-o în 3 seturi pe Eugenie Bouchard

Ce urmează după Roland-Garros? Despre lipsa turneelor din WTA, aproape  normalul din ATP și veștile bune venite din Australia - Treizecizero
Ce urmează după Roland-Garros? Despre lipsa turneelor din WTA, aproape normalul din ATP și veștile bune venite din Australia - Treizecizero

De astazi se pun în vânzare biletele pentru Winners Open, singurul turneu  de tenis WTA din România – CLUJ LIVE
De astazi se pun în vânzare biletele pentru Winners Open, singurul turneu de tenis WTA din România – CLUJ LIVE

România va avea din nou un turneu WTA, Winners Open, în august la  Cluj-Napoca
România va avea din nou un turneu WTA, Winners Open, în august la Cluj-Napoca

Turneul Campioanelor 2019 | Rezultatele complete. Ashleigh Barty este noua  câștigătoare a competiției
Turneul Campioanelor 2019 | Rezultatele complete. Ashleigh Barty este noua câștigătoare a competiției

Calendar ATP 2022 - Vezi programul din circuitul masculin

Medvedev a primit un wild card la turneul lui Ion Țiriac, după ce  miliardarul român a luat apărarea sportivilor ruși
Medvedev a primit un wild card la turneul lui Ion Țiriac, după ce miliardarul român a luat apărarea sportivilor ruși