Home

Un efectiv roată Alege turneu feminin tenis de masa Bourgeon amestec Consecutiv

MOLDPRES News Agency - Turneul ”Confucius” la tenis de masă a reunit circa  200 de participanți
MOLDPRES News Agency - Turneul ”Confucius” la tenis de masă a reunit circa 200 de participanți

USM a găzduit turneul de tenis de masă feminin din cadrul Universiadei

Tenis de masă: România are asigurată medalia de aur în proba feminină de  dublu la Europenele
Tenis de masă: România are asigurată medalia de aur în proba feminină de dublu la Europenele

FRTM
FRTM

tenis de masa - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

România a fost învinsă dramatic de Germania în finala Campionatului  European de tenis de masă - spotmedia.ro
România a fost învinsă dramatic de Germania în finala Campionatului European de tenis de masă - spotmedia.ro

Romania este din nou campioana europeana in tenisul de masa feminin

Tenis de Masă știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

Jocurile Olimpice. Echipa feminină de tenis de masă a României a terminat  pe locul 5 la Tokyo
Jocurile Olimpice. Echipa feminină de tenis de masă a României a terminat pe locul 5 la Tokyo

România a învins Suedia la Mondialele de Tenis de Masă la Chengdu - Sport  Alert
România a învins Suedia la Mondialele de Tenis de Masă la Chengdu - Sport Alert

Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis  de masă - Eurosport
Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă - Eurosport

Tenis de masă. Bernadette Szocs, în turneul din China – Stiri si informatii  din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
Tenis de masă. Bernadette Szocs, în turneul din China – Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Campionatul Mondial de tenis de masă | Toate cele 4 românce s-au calificat  în turul secund - Eurosport
Campionatul Mondial de tenis de masă | Toate cele 4 românce s-au calificat în turul secund - Eurosport

TENIS DE MASĂ: Naţionala feminină a României joacă de la ora 14.00 în  sferturile Europeanului, în direct la TVR 2 – Clipsport
TENIS DE MASĂ: Naţionala feminină a României joacă de la ora 14.00 în sferturile Europeanului, în direct la TVR 2 – Clipsport

La mulți ani, Maria... - Federația Română de Tenis de Masă | Facebook

JO 2020 - Tenis de masă: România (3-0 cu Egipt) s-a calificat în sferturile turneului  feminin pe echipe (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2020 - Tenis de masă: România (3-0 cu Egipt) s-a calificat în sferturile turneului feminin pe echipe (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.

România, în finala Campionatului European de tenis de masă! Cu cine se vor  duela fetele în ultimul act
România, în finala Campionatului European de tenis de masă! Cu cine se vor duela fetele în ultimul act

TENIS DE MASĂ - Mureșencele Andreea Teglaș (Mureșul Luduș) și Ungvari  Evelyn (CSȘ Tîrgu Mureș), vicecampioane naționale la juniori - msnews
TENIS DE MASĂ - Mureșencele Andreea Teglaș (Mureșul Luduș) și Ungvari Evelyn (CSȘ Tîrgu Mureș), vicecampioane naționale la juniori - msnews

Top 16 Europa 2019 La Tenis De Masă | Libertatea

Ce periculoasă e! Face arte marțiale, dar țintește o medalie la Europeanul  de tenis de masă!
Ce periculoasă e! Face arte marțiale, dar țintește o medalie la Europeanul de tenis de masă!

Tenis de masă. Românca Bernadette Szocs a câştigat turneul celor mai bune  sportive europene
Tenis de masă. Românca Bernadette Szocs a câştigat turneul celor mai bune sportive europene

Tenis de masă: România s-a calificat în sferturile turneului pe echipe

Bernadette Szocs, campioană europeană la tenis de masă | DCNews

Tenis de masă: România a învins Grecia cu 3-0, în turneul feminin de  calificare la
Tenis de masă: România a învins Grecia cu 3-0, în turneul feminin de calificare la

Tenis de masă: Bernadette Szocs, în semifinalele turneului Europe Top 16 Cup

N-a fost finală, dar e bronz! Eliza Samara a cucerit unica medalie a  României la Europeanul de tenis de masă
N-a fost finală, dar e bronz! Eliza Samara a cucerit unica medalie a României la Europeanul de tenis de masă