colega de clasa face gargară Reporter turnee tenis wta 2017 scânteie Metru Stea

Belarusa Arina Sabalenka a disputa finala turneului WTA pe zgură de la  Stuttgart (Germania) după ce a trecut sâmbătă de spaniola Paula Badosa
Belarusa Arina Sabalenka a disputa finala turneului WTA pe zgură de la Stuttgart (Germania) după ce a trecut sâmbătă de spaniola Paula Badosa

Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București!  A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro
Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București! A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro

Karolina Pliskova a declarat forfait pentru turneul WTA de la Doha

Tenis (WTA): Monica învinsă surprinzător în finala de la Seul | 007sport

Tenis: Turneul de la Parma - Mayar Sherif, prima jucătoare egipteană care a  câştigat un titlu WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Parma - Mayar Sherif, prima jucătoare egipteană care a câştigat un titlu WTA | AGERPRES • Actualizează lumea.

TENIS. Mare SURPRIZĂ la Shenzhen. Jucătoarea de pe locul 52 WTA a câștigat  trofeul turneului din China – Evenimentul Zilei
TENIS. Mare SURPRIZĂ la Shenzhen. Jucătoarea de pe locul 52 WTA a câștigat trofeul turneului din China – Evenimentul Zilei

Ana Bogdan se impune în turneul WTA 125 de la Iași - spotmedia.ro

Cine televizează turneele WTA de la Istanbul și de la Stuttgart – Tenis,  tenis, tenis
Cine televizează turneele WTA de la Istanbul și de la Stuttgart – Tenis, tenis, tenis

Turneul WTA de la București își schimbă locația din 2021! În ce țară ajunge  competiția - Fanatik.ro
Turneul WTA de la București își schimbă locația din 2021! În ce țară ajunge competiția - Fanatik.ro

WTA îşi schimbă categoriile turneelor: le adoptă pe cele din circuitul ATP

Cât a câștigat Halep din tenis, în 2017. WTA a publicat topul - Ştiri de  Cluj
Cât a câștigat Halep din tenis, în 2017. WTA a publicat topul - Ştiri de Cluj

Tenis: Bernarda Pera a câştigat turneul de la Hamburg (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Bernarda Pera a câştigat turneul de la Hamburg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Patru românce prezente la primele turnee WTA ale anului 2017 – Anchete  Online
Patru românce prezente la primele turnee WTA ale anului 2017 – Anchete Online

Turnee WTA 2021 - tenisdecamp.ro

Turnee WTA 1000 - Wikipedia

Iga Swiatek a câștigat turneul de la Miami și devine, la 20 de ani, noul  lider WTA | Digi24
Iga Swiatek a câștigat turneul de la Miami și devine, la 20 de ani, noul lider WTA | Digi24

Turnee de tenis WTA și ATP în România – incomod-media.ro

Tenis: Ons Jabeur va participa pentru prima oară la un turneu WTA în  Tunisia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ons Jabeur va participa pentru prima oară la un turneu WTA în Tunisia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati! Care este, de fapt, motivul  retragerii - Radio Impuls
Simona Halep s-a retras de la WTA Cincinnati! Care este, de fapt, motivul retragerii - Radio Impuls

Schimbare revoluționară în tenisul feminin! Turneele WTA, la fel ca cele  din circuitul ATP
Schimbare revoluționară în tenisul feminin! Turneele WTA, la fel ca cele din circuitul ATP

Ana Bogdan, calificată în sferturi la Portoroz: campioana turneului de la  Iași își continuă forma de grație | Sport.ro
Ana Bogdan, calificată în sferturi la Portoroz: campioana turneului de la Iași își continuă forma de grație | Sport.ro

Din 2017, Digi Sport transmite în exclusivitate în România circuitul WTA -  TVmania.ro
Din 2017, Digi Sport transmite în exclusivitate în România circuitul WTA - TVmania.ro