Convertit Resort mineral trofeu tenis madrid bord a coase Piscina

Ce a făcut Ion Țiriac cu celebrul trofeu din aur și diamante de la Madrid!

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Marcelo pleacă de la Real Madrid, după 15 ani. Este jucătorul cu cele mai  multe trofee în istoria clubului - Stirileprotv.ro
Marcelo pleacă de la Real Madrid, după 15 ani. Este jucătorul cu cele mai multe trofee în istoria clubului - Stirileprotv.ro

Simona Halep, reacție moderată după ce a învins-o categoric pe Paula Badosa  la WTA Madrid - HotNews.ro
Simona Halep, reacție moderată după ce a învins-o categoric pe Paula Badosa la WTA Madrid - HotNews.ro

Simona Halep, adversar de calibru în sferturi la WTA Madrid. S-a stabilit  ora de start - Fanatik.ro
Simona Halep, adversar de calibru în sferturi la WTA Madrid. S-a stabilit ora de start - Fanatik.ro

WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Aryna Sabalenka a câştigat cel mai important  titlu al carierei, primul pe zgură. Krejcikova / Siniakova, campioane la  dublu | TENISite
WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Aryna Sabalenka a câştigat cel mai important titlu al carierei, primul pe zgură. Krejcikova / Siniakova, campioane la dublu | TENISite

Tenis: Cori Gauff, adversara Simonei Halep în optimi la Madrid (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Cori Gauff, adversara Simonei Halep în optimi la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Simona Halep şi Sorana Cîrstea şi-au aflat adversarele din primul  tur de la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep şi Sorana Cîrstea şi-au aflat adversarele din primul tur de la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep castiga din nou turneul lui Tiriac de la Madrid

Video Simona Halep, în finala de la Madrid

PREZENTARE Mutua Madrid Open - Turneul "de casă" al Simonei Halep  (campioana ultimelor două ediții); Rafael Nadal, în luptă cu recordurile pe  zgură - HotNews.ro
PREZENTARE Mutua Madrid Open - Turneul "de casă" al Simonei Halep (campioana ultimelor două ediții); Rafael Nadal, în luptă cu recordurile pe zgură - HotNews.ro

Madrid Open (tenis) - Wikipedia

Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine?  La Roma sau Madrid?" - Eurosport
Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine? La Roma sau Madrid?" - Eurosport

Video | Ons Jabeur - Ekaterina Alexandrova 6-2, 6-3, în semifinale la Madrid

Simona Halep a câștigat primul trofeu din acest an: Turneul de la Shenzhen,  cu 6-0 în decisiv - Forbes.ro
Simona Halep a câștigat primul trofeu din acest an: Turneul de la Shenzhen, cu 6-0 în decisiv - Forbes.ro

Simona Halep, CAMPIOANĂ la Madrid. Al câtălea trofeu al carierei îl câștigă

Halep poate câștiga unul dintre cele mai scumpe trofee din sport! Detaliile  distincției de la Madrid
Halep poate câștiga unul dintre cele mai scumpe trofee din sport! Detaliile distincției de la Madrid

Corespondenţă de la Madrid » FOTO Încă un finiș la limita nervilor pentru  Mergea și Bopanna, de data aceasta în meciul direct pentru trofeu, tot  11-9: ”Extraordinar, greu, frumos!”
Corespondenţă de la Madrid » FOTO Încă un finiș la limita nervilor pentru Mergea și Bopanna, de data aceasta în meciul direct pentru trofeu, tot 11-9: ”Extraordinar, greu, frumos!”

Mouratoglou: „Sunt mândru de tine, Simona!” Halep a devenit principala  favorită la câștigarea turneului WTA 1000 de la Madrid | Sport.ro
Mouratoglou: „Sunt mândru de tine, Simona!” Halep a devenit principala favorită la câștigarea turneului WTA 1000 de la Madrid | Sport.ro

Simona Halep, prima reacție după victoria spectaculoasă cu Cori Gauff. „Am  jucat exact cum am vrut!”. Ce spune despre câștigarea trofeului la Madrid -  Playsport
Simona Halep, prima reacție după victoria spectaculoasă cu Cori Gauff. „Am jucat exact cum am vrut!”. Ce spune despre câștigarea trofeului la Madrid - Playsport