index sunet surprinde tenis toronto svitolina Rafinament instinct Trage în sus

VIDEO ǀ Elina Svitolina, eliminată de Camila Osorio în sferturile de finală  la Monterrey
VIDEO ǀ Elina Svitolina, eliminată de Camila Osorio în sferturile de finală la Monterrey

Svitolina remonta y aparta a Muguruza de las semifinales en Toronto - Tenis  - COPE
Svitolina remonta y aparta a Muguruza de las semifinales en Toronto - Tenis - COPE

Simona Halep, salt important în clasamentul WTA, după victoria de la Toronto  | RFI Mobile
Simona Halep, salt important în clasamentul WTA, după victoria de la Toronto | RFI Mobile

13 de agosto de 2017; Toronto, Ontario, Canadá; Elina Svitolina de Ucrania  juega un tiro contra Caroline Wozniacki de Dinamarca (no en la foto)  durante la final femenina del torneo de tenis
13 de agosto de 2017; Toronto, Ontario, Canadá; Elina Svitolina de Ucrania juega un tiro contra Caroline Wozniacki de Dinamarca (no en la foto) durante la final femenina del torneo de tenis

Muguruza cae con Svitolina y ya piensa en Cincinnati - AS.com

WTA Torneo Toronto (Canadá): E. Svitolina - D. Kasatkina

SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA // VIDEO Pregătiți popcornul: tot ce trebuie  să știți despre rivalitatea Halep-Svitolina » Cum s-a scris istoria celor 8  meciuri directe
SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA // VIDEO Pregătiți popcornul: tot ce trebuie să știți despre rivalitatea Halep-Svitolina » Cum s-a scris istoria celor 8 meciuri directe

La ucraniana Elina Svitolina le da un revés a Caroline Wozniacki de  Dinamarca en la última acción de tenis de la Rogers Cup, celebrada en  Toronto el domingo 13 de agosto de
La ucraniana Elina Svitolina le da un revés a Caroline Wozniacki de Dinamarca en la última acción de tenis de la Rogers Cup, celebrada en Toronto el domingo 13 de agosto de

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de  Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

Simona Halep și-a aflat adversara din finala de la Toronto - spotmedia.ro

Victorie fără emoții pentru Simona Halep la Toronto. Cum s-a desfășurat  partida cu Shuai Zhang
Victorie fără emoții pentru Simona Halep la Toronto. Cum s-a desfășurat partida cu Shuai Zhang

Înfrângere fulgerătoare: Halep, eliminată în semifinale de Svitolina, scor  1-6, 1-6 - B1TV.ro
Înfrângere fulgerătoare: Halep, eliminată în semifinale de Svitolina, scor 1-6, 1-6 - B1TV.ro

LIVE TEXT: Simona Halep – Elina Svitolina, în semifinale, la Toronto. Carne  de tun: Simo, executată în doar 57 de minute. A luat doar două game-uri! |  VIDEO
LIVE TEXT: Simona Halep – Elina Svitolina, în semifinale, la Toronto. Carne de tun: Simo, executată în doar 57 de minute. A luat doar două game-uri! | VIDEO

Favoriții Simona Halep, despre jucătoarea care a impresionat-o cel mai mult  în circuitul WTA - Eurosport
Favoriții Simona Halep, despre jucătoarea care a impresionat-o cel mai mult în circuitul WTA - Eurosport

WTA Toronto: Simona Halep, Elina Svitolina and Karolina Pliskova advance

Favoriții Elina Svitolina s-a calificat fără mari emoții în turul 3, după o  victorie în 2 seturi cu Rebeka Masarova - Eurosport
Favoriții Elina Svitolina s-a calificat fără mari emoții în turul 3, după o victorie în 2 seturi cu Rebeka Masarova - Eurosport

Elina Svitolina - Wikipedia

De nerecunoscut. Simona Halep pierde semifinala de la Toronto cu un scor  uluitor: 1-6, 1-6 în fața Elinei Svitolina!
De nerecunoscut. Simona Halep pierde semifinala de la Toronto cu un scor uluitor: 1-6, 1-6 în fața Elinei Svitolina!

Surpriză la Dubai! Elina Svitolina, înfrângere usturătoare. Simona Halep o  putea întâlni în semifinale
Surpriză la Dubai! Elina Svitolina, înfrângere usturătoare. Simona Halep o putea întâlni în semifinale

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

VIDEO Rogers Cup: Simona Halep vs Caroline Garcia 6-4, 6-2/ Halep, in  semifinale la Toronto - Duel cu Elina Svitolina (de la ora 01.00) -  HotNews.ro
VIDEO Rogers Cup: Simona Halep vs Caroline Garcia 6-4, 6-2/ Halep, in semifinale la Toronto - Duel cu Elina Svitolina (de la ora 01.00) - HotNews.ro

Halep, calificare în optimile de finală ale turneului WTA de la Toronto -  Stirileprotv.ro
Halep, calificare în optimile de finală ale turneului WTA de la Toronto - Stirileprotv.ro