Abreviere penalizare panglică tenis niculescu azi Solicitant Extinderea compensare

Articole despre Monica Niculescu | OpenTenis

Citeste ultimele stiri legate de monica niculescu | Wall-Street

Monica Niculescu si Margarita Gasparyan joaca astazi pentru calificarea in  finala de dublu de la Miami Open, dupa ora 21:30 | Romania Mama | Stiri |  Administratie Publica | Anunturi | Joburi | Turism | Sport | Lifestyle |  Divertisment
Monica Niculescu si Margarita Gasparyan joaca astazi pentru calificarea in finala de dublu de la Miami Open, dupa ora 21:30 | Romania Mama | Stiri | Administratie Publica | Anunturi | Joburi | Turism | Sport | Lifestyle | Divertisment

WTA New Haven: Monica Niculescu joacă azi în cea de-a 20-a finală de dublu  a carierei. Meciul începe la ora 20.30 – Tenis, tenis, tenis
WTA New Haven: Monica Niculescu joacă azi în cea de-a 20-a finală de dublu a carierei. Meciul începe la ora 20.30 – Tenis, tenis, tenis

Articole despre Yulia Putintseva | OpenTenis

Monica Niculescu, prima reacție după victoria fantastică obținută alături  de Raluca Olaru la Tokyo - Eurosport
Monica Niculescu, prima reacție după victoria fantastică obținută alături de Raluca Olaru la Tokyo - Eurosport

monica niculescu wimbledon - live, ultimele stiri, breaking news si  comentarii azi, GSP.RO
monica niculescu wimbledon - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Wimbledon 2018 | Buzărnescu, Begu, Niculescu şi Olaru vor evolua azi la  dublu şi dublu mixt
Wimbledon 2018 | Buzărnescu, Begu, Niculescu şi Olaru vor evolua azi la dublu şi dublu mixt

WTA HUA HIN // Monica Niculescu, eliminată în optimi la Hua Hin » Învinsă  după ce a câștigat primul set
WTA HUA HIN // Monica Niculescu, eliminată în optimi la Hua Hin » Învinsă după ce a câștigat primul set

Tenis. WTA Seul: Monica Niculescu, Cu Trofeul Pe Masă. Patricia Maria Țig  S-a Oprit în Semifinale | Libertatea
Tenis. WTA Seul: Monica Niculescu, Cu Trofeul Pe Masă. Patricia Maria Țig S-a Oprit în Semifinale | Libertatea

Tenis / Simona Halep joacă azi la dublu, la turneul de la Roma | Cuget Liber

Monica Niculescu intră prima pe teren la Wimbledon, de la ora 13:00 »  Urmează Sorana Cîrstea, Gabriela Ruse și Ana Bogdan
Monica Niculescu intră prima pe teren la Wimbledon, de la ora 13:00 » Urmează Sorana Cîrstea, Gabriela Ruse și Ana Bogdan

WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul.  Dulgheru, Eliminată | Libertatea
WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul. Dulgheru, Eliminată | Libertatea

WTA Birmingham: Monica Niculescu și Gabriela Ruse, eliminate în sferturi de  principalele favorite ale probei de dublu - HotNews.ro
WTA Birmingham: Monica Niculescu și Gabriela Ruse, eliminate în sferturi de principalele favorite ale probei de dublu - HotNews.ro

Nici Monica Niculescu nu știe de ce joacă MAGIC la Luxemburg. Azi dispută  și finala de
Nici Monica Niculescu nu știe de ce joacă MAGIC la Luxemburg. Azi dispută și finala de

Tenis: Monica Niculescu şi Gabriela Ruse, învinse în primul tur al probei  feminine de dublu la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Monica Niculescu şi Gabriela Ruse, învinse în primul tur al probei feminine de dublu la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meciurile de tenis de azi, transmise pe Dolce Sport 2. Monica Niculescu  joacă la ora 22:00. Meciul din NBA se mută pe Dolce Sport 3
Meciurile de tenis de azi, transmise pe Dolce Sport 2. Monica Niculescu joacă la ora 22:00. Meciul din NBA se mută pe Dolce Sport 3

Trei din trei! O nouă eliminare din calificări la Australian Open: Monica  Niculescu a fost învinsă
Trei din trei! O nouă eliminare din calificări la Australian Open: Monica Niculescu a fost învinsă

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Mai bune surorile Plişkova! Monica Niculescu, eliminată în optimi

Monica Niculescu a fost confirmată cu Covid-19.... | News.ro

Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi -  Playtech Știri
Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi - Playtech Știri

Monica Niculescu e în sferturile de finală de dublu la Antwerp. Azi avem  alte două meciuri cu românce – Tenis, tenis, tenis
Monica Niculescu e în sferturile de finală de dublu la Antwerp. Azi avem alte două meciuri cu românce – Tenis, tenis, tenis

Româncele fac legea la Praga! Monica Niculescu şi Raluca Olaru s-au  calificat în finala de dublu, după o victorie cu favoritele 1
Româncele fac legea la Praga! Monica Niculescu şi Raluca Olaru s-au calificat în finala de dublu, după o victorie cu favoritele 1