Home

arabic autobuz motor tenis live halep roma Distrage Emoţie Cauză

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în  semifinale la Roma,
Simona Halep - Yulia Putintseva 6-2, 2-0. Simona Halep se califică în semifinale la Roma,

Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Simona  se califică fără probleme în sferturi
Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4, în turul 3 la WTA Roma. Simona se califică fără probleme în sferturi

LIVE TEXT. Halep – Sharapova, azi, în semifinale la Roma | Digi24

LIVE TEXT: Angelique Kerber - Simona Halep, de la 17:00, în turul 2 la Roma

Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat -  Stirileprotv.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat - Stirileprotv.ro

Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca  impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016  | Sport.ro
Simona Halep si-a aflat prima adversara de la WTA Roma 2020! Ar putea juca impotriva jucatoarei pe care a umilit-o in finala de la Bucuresti din 2016 | Sport.ro

simona halep roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Detaliu îngrijorător pentru Halep înainte de turneul de la Roma!

Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a  câștigat turneul de la Roma
Video | Simona Halep - Karolina Pliskova 6-0, 2-1! Abandon Pliskova! Simo a câștigat turneul de la Roma

SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 6-2, 5-7, 3-6 la ROMA | Simona, doborata  de problemele fizice din setul 3! Ce dialog a avut cu antrenorul ei |  Sport.ro
SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 6-2, 5-7, 3-6 la ROMA | Simona, doborata de problemele fizice din setul 3! Ce dialog a avut cu antrenorul ei | Sport.ro

Simona Halep – Jasmine Paolini live video WTA Roma. Simona Halep câștigă în  două seturi și se califică în optimi - IMPACT.ro
Simona Halep – Jasmine Paolini live video WTA Roma. Simona Halep câștigă în două seturi și se califică în optimi - IMPACT.ro

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al  turneului de la Roma
Adversare “de foc” pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea în primul tur al turneului de la Roma

Simona Halep - Marketa Vondrousova live, WTA Roma 2019 - GSP

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile  mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei
Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 – Evenimentul Zilei

Când se joacă Simona Halep – Danielle Collins, meciul din turul al doilea  de la Roma! Organizatorii au anunţat ora de start a duelului de foc -  Antena Sport
Când se joacă Simona Halep – Danielle Collins, meciul din turul al doilea de la Roma! Organizatorii au anunţat ora de start a duelului de foc - Antena Sport

VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza /  Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în finală la Roma: 6-3, 4-6, 6-4 cu Garbine Muguruza / Emoțiile finalului de meci - HotNews.ro

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea de la WTA Roma

Victorie categorică. Halep - Osaka, 6-1, 6-0, în turul 2 de la Roma | Digi24

LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma!  Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital
LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma! Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital

Simona Halep, făcută KO de Danielle Collins în turul doi la Roma!

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro