Home

persoană călătorie Rumen tenis halep miami astazi cu laser violent Şomerii

Ce a spus Simona Halep după revenirea fantastică de la Miami. Puțină lume o  credea în stare - Playtech Știri
Ce a spus Simona Halep după revenirea fantastică de la Miami. Puțină lume o credea în stare - Playtech Știri

Astăzi a avut loc tragerea la sorţi a tabloului principal de la turneul WTA  1000 Miami. Simona Halep, favorită 3 la câştigarea trofeului
Astăzi a avut loc tragerea la sorţi a tabloului principal de la turneul WTA 1000 Miami. Simona Halep, favorită 3 la câştigarea trofeului

Tenis: Simona Halep s-a retras de la Miami, Charleston şi Billie Jean King  Cup
Tenis: Simona Halep s-a retras de la Miami, Charleston şi Billie Jean King Cup

Simona Halep – Venus Williams la Miami Open 2019, în direct și în  exclusivitate pe Digi Sport 1 | Digi24
Simona Halep – Venus Williams la Miami Open 2019, în direct și în exclusivitate pe Digi Sport 1 | Digi24

Simona Halep debutează astăzi la turneul de la Dubai

Halep o va înfrunta pe Qiang Wang astăzi de la ora 19.00, în sferturile la  Miami
Halep o va înfrunta pe Qiang Wang astăzi de la ora 19.00, în sferturile la Miami

Halep, Cîrstea, Begu și Ruse și-au aflat primele adversare la Miami Open »  Posibil duel Emma Răducanu - Halep
Halep, Cîrstea, Begu și Ruse și-au aflat primele adversare la Miami Open » Posibil duel Emma Răducanu - Halep

Simona Halep îi umilește pe jucătorii din Liga 1! Imagini spectaculoase

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la Miami.  Victoria cu numărul
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la Miami. Victoria cu numărul

Simona Halep s-a retras din turneul de la Miami!

S-a aflat ora meciurilor disputate de Simona Halep și Irina Begu la turneul  din Miami – Monden
S-a aflat ora meciurilor disputate de Simona Halep și Irina Begu la turneul din Miami – Monden

News Alert | Simona Halep s-a retras din turneul de la Miami, înaintea  meciului cu Daria Saville
News Alert | Simona Halep s-a retras din turneul de la Miami, înaintea meciului cu Daria Saville

Simona Halep la Miami Open. S-a tras las sorți tabloul principal:  adversarele româncei - Eurosport
Simona Halep la Miami Open. S-a tras las sorți tabloul principal: adversarele româncei - Eurosport

Simona Halep joacă azi la Miami » De la ce oră se dispută meciul cu Johanna  Konta
Simona Halep joacă azi la Miami » De la ce oră se dispută meciul cu Johanna Konta

Simona Halep va debuta joi la Miami! Ora de start a partidei cu Daria  Saville - Eurosport
Simona Halep va debuta joi la Miami! Ora de start a partidei cu Daria Saville - Eurosport

Tenis: Halep debutează, astăzi, la Birmingham – Radio România Oltenia  Craiova
Tenis: Halep debutează, astăzi, la Birmingham – Radio România Oltenia Craiova

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul  meci la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Halep s-a RETRAS de la Miami! Mesaj de ultima ora al Simonei: "Durerile nu  ma lasa sa mai joc!" | Sport.ro
Halep s-a RETRAS de la Miami! Mesaj de ultima ora al Simonei: "Durerile nu ma lasa sa mai joc!" | Sport.ro

Miami Open 2019. Simona Halep, victorie într-o oră şi trei minute în faţa  americancei Taylor Townsend | Digi24
Miami Open 2019. Simona Halep, victorie într-o oră şi trei minute în faţa americancei Taylor Townsend | Digi24

Când joacă Simona Halep la Miami Open cu Caroline Garcia

Simona Halep s-a retras de la WTA Miami, cu 3 ore înaintea disputei cu  Daria Saville!
Simona Halep s-a retras de la WTA Miami, cu 3 ore înaintea disputei cu Daria Saville!

WTA Miami. Simona Halep s-a retras de la turneul american - Eurosport

Simona Halep s-a retras de la Miami! Ce probleme grave are sportiva, a  făcut anunțul chiar azi - Playtech Știri
Simona Halep s-a retras de la Miami! Ce probleme grave are sportiva, a făcut anunțul chiar azi - Playtech Știri

Breaking news! Simona Halep s-a retras de la Miami. Are mari probleme. Nu  mai pot continua – Capital
Breaking news! Simona Halep s-a retras de la Miami. Are mari probleme. Nu mai pot continua – Capital

Simona Halep - Caroline Garcia 3-6, 6-4, 6-0 în turul 2 la Miami! Online  Video. Calificare eroică pentru româncă, după ce a fost condusă cu set și  3-1
Simona Halep - Caroline Garcia 3-6, 6-4, 6-0 în turul 2 la Miami! Online Video. Calificare eroică pentru româncă, după ce a fost condusă cu set și 3-1

Halep şi-a aflat adversara din turul al doilea de la Miami Open. Avantaj  important pentru Simona în meciurile directe
Halep şi-a aflat adversara din turul al doilea de la Miami Open. Avantaj important pentru Simona în meciurile directe

Simona Halep a apărut cu un bandaj pe picior, azi, la Miami. Anunțul făcut  și ce spune de meciul cu Saville - Eurosport
Simona Halep a apărut cu un bandaj pe picior, azi, la Miami. Anunțul făcut și ce spune de meciul cu Saville - Eurosport

Halep ia rusoaicele la rând: Simona debutează la Miami cu jucătoarea care a  făcut furori la Indian Wells | adevarul.ro
Halep ia rusoaicele la rând: Simona debutează la Miami cu jucătoarea care a făcut furori la Indian Wells | adevarul.ro

Astăzi, Simona Halep o întâlneşte pe Nicole Vaidisova la Miami Open -  TVmania.ro
Astăzi, Simona Halep o întâlneşte pe Nicole Vaidisova la Miami Open - TVmania.ro