Home

noua Zeelanda SIDA Performanţă tenis de cimp romania canada aplauze in afara serviciului A interactiona

Simona Halep și-a aflat programul de la Cincinnati, ultimul turneu de  pregătire pentru US Open - Eurosport
Simona Halep și-a aflat programul de la Cincinnati, ultimul turneu de pregătire pentru US Open - Eurosport

Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul  internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean
Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este  campioană la WTA Toronto!
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este campioană la WTA Toronto!

Simona Halep i-a cucerit pe toți românii din Canada: „Am muncit din greu  pentru că mi-am dorit să câștig în fața voastră!” | Sport.ro
Simona Halep i-a cucerit pe toți românii din Canada: „Am muncit din greu pentru că mi-am dorit să câștig în fața voastră!” | Sport.ro

WTA Parma: Ana Bogdan obține calificarea în semifinale - Sport Clasic

Controversă la WTA Toronto, după ce bielorusa Victoria Azarenka n-a primit  dreptul să intre în Canada
Controversă la WTA Toronto, după ce bielorusa Victoria Azarenka n-a primit dreptul să intre în Canada

Pareri si comentarii Tenis Fed Cup Romania Canada Sala Polivalenta Cluj  Napoca - InSport - Inspira Sport
Pareri si comentarii Tenis Fed Cup Romania Canada Sala Polivalenta Cluj Napoca - InSport - Inspira Sport

TENIS DE CÂMP. Azarenka nu joacă la Toronto – Stiri si informatii din  judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
TENIS DE CÂMP. Azarenka nu joacă la Toronto – Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica  Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro
Simona Halep, în finala turneului WTA de la Toronto - A trecut de Jessica Pegula după un meci epuizant - HotNews.ro

Young Canadian tennis player of Romanian origin makes it to US Open final |  Romania Insider
Young Canadian tennis player of Romanian origin makes it to US Open final | Romania Insider

Video | România - Canada 3-1. Victorie fără emoții în duelul de la  Cluj-Napoca, din Fed Cup
Video | România - Canada 3-1. Victorie fără emoții în duelul de la Cluj-Napoca, din Fed Cup

Adolescenta româno-chino-canadiano-britanică uimește Planeta Tenis. La 18  ani a ajuns în finala US Open doborând recorduri istorice - Ziariștii
Adolescenta româno-chino-canadiano-britanică uimește Planeta Tenis. La 18 ani a ajuns în finala US Open doborând recorduri istorice - Ziariștii

Ce cotă are Simona Halep pentru a câştiga turneul de la Toronto. Românca,  printre favoritele competiţiei din Canada - Antena Sport
Ce cotă are Simona Halep pentru a câştiga turneul de la Toronto. Românca, printre favoritele competiţiei din Canada - Antena Sport

Romania Tenis | Promovam albul din Romania!

Articole despre Canada | OpenTenis

frt - citeste toate articolele despre frt | Pagina 1 din 1 | Antena 1

Simona Halep, reacție după victoria cu Donna Vekic de la WTA Toronto

Traseu anevoios pentru Simona Halep la turneul WTA1000 din Toronto

Locul 6 în clasamentul WTA și peste $900,000: premiile uriașe securizate de  Simona Halep după câștigarea trofeului la Toronto | Sport.ro
Locul 6 în clasamentul WTA și peste $900,000: premiile uriașe securizate de Simona Halep după câștigarea trofeului la Toronto | Sport.ro

Open Tenis: Stiri din Tenis, Turnee, Lectii, Profile, Recenzii