Home

pence Tulburi Vaccina tenis astazi madrid Slăbiciune destitui rămășițe

Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula -  TVmania.ro
Cine transmite la tv finala WTA Madrid 2022: Ons Jabeur - Jessica Pegula - TVmania.ro

Semifinale neașteptate la Madrid: Rezultatele complete din sferturi -  spotmedia.ro
Semifinale neașteptate la Madrid: Rezultatele complete din sferturi - spotmedia.ro

Favoritele cad pe capete la Madrid! Osaka și Muguruza, înfrângeri dureroase  la Caja Magica - Eurosport
Favoritele cad pe capete la Madrid! Osaka și Muguruza, înfrângeri dureroase la Caja Magica - Eurosport

Scandal după finala masculină a turneului de tenis de la Madrid: Ce l-a  nemulțumit pe Alexander Zverev - Sportbull
Scandal după finala masculină a turneului de tenis de la Madrid: Ce l-a nemulțumit pe Alexander Zverev - Sportbull

WTA Mutua Madrid Open 2019: Au fost eliminaţi doi capi de serie. Astăzi se  joacă celelalte partide din turul 1. | TENISite
WTA Mutua Madrid Open 2019: Au fost eliminaţi doi capi de serie. Astăzi se joacă celelalte partide din turul 1. | TENISite

Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se  desfășoară ultimul act
Sabalenka - Barty, finala feminină a turneului de la Madrid Open! Când se desfășoară ultimul act

WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Sferturile de finală de pe jumătatea  superioară a tabloului | TENISite
WTA “Mutua Madrid Open” 2021: Sferturile de finală de pe jumătatea superioară a tabloului | TENISite

WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al  colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

VIDEO Simona Halep a început antrenamentele la Madrid » Imaginile surprinse  azi în complexul „Caja Mágica”
VIDEO Simona Halep a început antrenamentele la Madrid » Imaginile surprinse azi în complexul „Caja Mágica”

AStăzi în sport – TENIS FEMININ, WTA MADRID – Radio As

WTA Madrid: Patru românce pe tabloul principal de simplu - Sport Clasic

Roland Garros 2019. Simona Halep joacă astăzi împotriva unei poloneze de 18  ani | Digi24
Roland Garros 2019. Simona Halep joacă astăzi împotriva unei poloneze de 18 ani | Digi24

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Sărbătoare mare în familia Simonei Halep. Campioana împlinește astăzi 31 de  ani | Spynews.ro
Sărbătoare mare în familia Simonei Halep. Campioana împlinește astăzi 31 de ani | Spynews.ro

Video | Surpriză la Madrid! Campioana en titre a fost eliminată în turul 2

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică  în sferturi la WTA Madrid
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică în sferturi la WTA Madrid

Soc pentru Simona Halep! Poate da din nou peste 'cosmarul' Sabalenka!  Adversarele romancelor in primul tur de la Madrid | Sport.ro
Soc pentru Simona Halep! Poate da din nou peste 'cosmarul' Sabalenka! Adversarele romancelor in primul tur de la Madrid | Sport.ro

Cîrstea, rezultat catastrofal la Madrid: Sorana riscă o prăbuşire în  clasamentul mondial | adevarul.ro
Cîrstea, rezultat catastrofal la Madrid: Sorana riscă o prăbuşire în clasamentul mondial | adevarul.ro

Simona Halep debutează astăzi la turneul de la Madrid

O singura romanca joaca astazi la turneul de la Madrid. La ce ora incepe  partida si cine o transmite
O singura romanca joaca astazi la turneul de la Madrid. La ce ora incepe partida si cine o transmite

Ons Jabeur și Jessica Pegula vor disputa finala feminină a turneului de  tenis de la Madrid
Ons Jabeur și Jessica Pegula vor disputa finala feminină a turneului de tenis de la Madrid

Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Madrid! Cum arată traseul  virtual teribil al campioanei noastre - Antena Sport
Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Madrid! Cum arată traseul virtual teribil al campioanei noastre - Antena Sport

Tenis: Finala Madrid, Simona Halep - Kiki Bertens. Scor FINAL | DCNews

Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o  stea a acestui sport" - Eurosport
Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o stea a acestui sport" - Eurosport

Tenisul românesc, zi de sărbătoare la Madrid: Halep, Cîrstea şi Begu joacă  astăzi! Programul meciurilor | adevarul.ro
Tenisul românesc, zi de sărbătoare la Madrid: Halep, Cîrstea şi Begu joacă astăzi! Programul meciurilor | adevarul.ro

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Madrid. REZULTAT FINAL. Meci de senzaţie |  DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Madrid. REZULTAT FINAL. Meci de senzaţie | DCNews

Halep, Begu, Cîrstea, Ţig: 4 din 8 astăzi, la Madrid - LIFE.ro

Sferturi de vis la Madrid! 7 din cei 8 jucători rămași în competiție sunt  în top 10 ATP - Eurosport
Sferturi de vis la Madrid! 7 din cei 8 jucători rămași în competiție sunt în top 10 ATP - Eurosport

Ons Jabeur - Simona Halep 6-3, 6-2. Eșec drastic în „sferturi” la Madrid »  Tunisianca nu i-a dat nicio șansă Simonei
Ons Jabeur - Simona Halep 6-3, 6-2. Eșec drastic în „sferturi” la Madrid » Tunisianca nu i-a dat nicio șansă Simonei

Sorana Cîrstea produce supersurpriza în turul 1 la Madrid. A eliminat una  dintre favorite | Digi24
Sorana Cîrstea produce supersurpriza în turul 1 la Madrid. A eliminat una dintre favorite | Digi24

Ons Jabeur confirmă victoria cu Halep! Tunisianca e în finală la Madrid,  după o nouă prestație dominantă!
Ons Jabeur confirmă victoria cu Halep! Tunisianca e în finală la Madrid, după o nouă prestație dominantă!