Home

cătuşe înţelepciune Apel pentru a fi atractiv tenis 22 de minute cifră buchet Viata scurta

Simona Halep, victorie extrem de clară în primul meci de la WTA Toronto.  Românca a câștigat setul inaugural în doar 22 de minute – PSnews
Simona Halep, victorie extrem de clară în primul meci de la WTA Toronto. Românca a câștigat setul inaugural în doar 22 de minute – PSnews

Tenis: Simona Halep s-a calificat în turul 3 la Rogers Cup

LiveText Gabriela Ruse - Iga Swiatek, în turul al doilea de la WTA Roma /  Swiatek a câștigat primul set - Ziarul Moților
LiveText Gabriela Ruse - Iga Swiatek, în turul al doilea de la WTA Roma / Swiatek a câștigat primul set - Ziarul Moților

US Open Tennis 2022 Results: Carlos Alcaraz vs. Casper Ruud Set for Men's  Final | News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report
US Open Tennis 2022 Results: Carlos Alcaraz vs. Casper Ruud Set for Men's Final | News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report

Simona Halep a câștigat duelul româncelor cu Sorana Cîrstea

Karolina Pliskova e prima semifinalistă de la Wimbledon - Obiectiv de  Suceava
Karolina Pliskova e prima semifinalistă de la Wimbledon - Obiectiv de Suceava

4 Common Tennis Injuries and How to Prevent Them | UPMC HealthBeat

Simona Halep și-a „nimicit" adversara la debutul în turneul de la Toronto

Carlos Alcaraz Saves 2 MPs In Barcelona, Sets Final Clash With Pablo  Carreno Busta | ATP Tour | Tennis
Carlos Alcaraz Saves 2 MPs In Barcelona, Sets Final Clash With Pablo Carreno Busta | ATP Tour | Tennis

Rezultate Pagina 1071 pentru Sport | Libertatea

Cuadro ATP Roland Garros 2022 - Canal Tenis

Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP  din istorie | Digi24
Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP din istorie | Digi24

Video | Ana Bogdan - Caroline Garcia 4-6, 1-6. Românca pierde titlul de la  Varșovia
Video | Ana Bogdan - Caroline Garcia 4-6, 1-6. Românca pierde titlul de la Varșovia

US OPEN 2019 | Ana Bogdan e OUT! A fost rapusa de numarul 22 WTA dupa o ora  si 27 de minute | Sport.ro
US OPEN 2019 | Ana Bogdan e OUT! A fost rapusa de numarul 22 WTA dupa o ora si 27 de minute | Sport.ro

Simona Halep, în semifinală la Dubai, după ce elimină ultimul cap de serie  | Stiri Diaspora
Simona Halep, în semifinală la Dubai, după ce elimină ultimul cap de serie | Stiri Diaspora

Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi  campion de Grand Slam în premieră și lider mondial
Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi campion de Grand Slam în premieră și lider mondial

Simona Halep a eliminat ultimul cap de serie la Dubai și s-a calificat în  semifinală - Stiri Maramures
Simona Halep a eliminat ultimul cap de serie la Dubai și s-a calificat în semifinală - Stiri Maramures

US Open, tur 1: Simona Halep - Daria Snigur 2-6, 6-0, 4-6. Halep suferă o  eliminare șocantă în runda inaugurală la New York | Sport.ro
US Open, tur 1: Simona Halep - Daria Snigur 2-6, 6-0, 4-6. Halep suferă o eliminare șocantă în runda inaugurală la New York | Sport.ro

Halep debutează cu victorie în noul sezon: 6-4, 6-4 cu Potapova | Melbourne  Summer Series LIVE BLOG - Eurosport
Halep debutează cu victorie în noul sezon: 6-4, 6-4 cu Potapova | Melbourne Summer Series LIVE BLOG - Eurosport

Top five longest matches played in the history of tennis

LIVE SCORE | Simona Halep - Elise Mertens, ACUM, în turul 2 de la Madrid.  Primul set s-a terminat în 22 de minute!
LIVE SCORE | Simona Halep - Elise Mertens, ACUM, în turul 2 de la Madrid. Primul set s-a terminat în 22 de minute!

Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism,  baschet, gimnastica
Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism, baschet, gimnastica

Dan Evans (tennis) - Wikipedia

Carlos Alcaraz vs. Frances Tiafoe result, score, highlights as Spanish  teenager makes US Open final | Sporting News
Carlos Alcaraz vs. Frances Tiafoe result, score, highlights as Spanish teenager makes US Open final | Sporting News

Sorana Cîrstea și Andreea Mitu, în turul al treilea al calificărilor la  Roland Garros | Digi24
Sorana Cîrstea și Andreea Mitu, în turul al treilea al calificărilor la Roland Garros | Digi24

João Sousa - Wikipedia

Românca Irina Begu s-a calificat în sferturile turneului de la Charleston –  Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri Timpul.md
Românca Irina Begu s-a calificat în sferturile turneului de la Charleston – Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri Timpul.md

22 Roland Garros qualifying – Day 5 women's final results – Open Court

US Open 2022, ziua 1 LIVEBLOG | Serena Williams & Kyrgios, în turul 2, la  fel și Ruse! Tsitsipas, Halep și Cristian, OUT - Eurosport
US Open 2022, ziua 1 LIVEBLOG | Serena Williams & Kyrgios, în turul 2, la fel și Ruse! Tsitsipas, Halep și Cristian, OUT - Eurosport