Sortiment Sens nou Precursor smart cluj napoca baschet sens Privilegiat Mobiliza

Adi Micinic (@adimicinic) / Twitter

Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și  Ludwigsburg! : r/cluj
Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și Ludwigsburg! : r/cluj

CN U13 F: CSM TARGU JIU - ACS SMART BASKETBALL TEAM CLUJ-NAPOCA - YouTube

SMART Basketball Team | Facebook

Campionatul Național U12 - Costinești 2022

U BT Cluj-Napoca e campioana României la baschet masculin pentru a doua  oară la rând! Ardelenii au învins-o în finală cu 3-1 la general pe CSO  Voluntari - Playsport
U BT Cluj-Napoca e campioana României la baschet masculin pentru a doua oară la rând! Ardelenii au învins-o în finală cu 3-1 la general pe CSO Voluntari - Playsport

Dezbatere „Cluj Smart City”: O viață bună în Cluj, nu înseamnă doar o  stradă smart - Transilvania Reporter
Dezbatere „Cluj Smart City”: O viață bună în Cluj, nu înseamnă doar o stradă smart - Transilvania Reporter

U13: Componența grupelor și locațiile pentru Turneele 3 și 4 – Asociația  Județeană de Baschet Cluj
U13: Componența grupelor și locațiile pentru Turneele 3 și 4 – Asociația Județeană de Baschet Cluj

Prezentare echipe – SMART BASKETBALL TEAM CLUJ-NAPOCA (U13 Feminin) -  United Hoops România
Prezentare echipe – SMART BASKETBALL TEAM CLUJ-NAPOCA (U13 Feminin) - United Hoops România

CN U13 F: ACS ROOKIES ORADEA - ACS SMART BASKETBALL TEAM CLUJ NAPOCA -  YouTube
CN U13 F: ACS ROOKIES ORADEA - ACS SMART BASKETBALL TEAM CLUJ NAPOCA - YouTube

A.C.S. Smart Basketball Team – Asociația Județeană de Baschet Cluj

U-BT Cluj-Napoca victorie importantă la baschet masculin

S-a decernat trofeul pentru cel mai bun jucător defensiv al anului în NBA!  Marcus Smart, câștigătorul cursei - Eurosport
S-a decernat trofeul pentru cel mai bun jucător defensiv al anului în NBA! Marcus Smart, câștigătorul cursei - Eurosport

U-BT Cluj-Napoca și-a aflat adversara din sferturile de finală ale Ligii  Campionilor la baschet masculin - Eurosport
U-BT Cluj-Napoca și-a aflat adversara din sferturile de finală ale Ligii Campionilor la baschet masculin - Eurosport

U BT Cluj a ratat calificarea în Final Four-ul Champions League! Dramatism  pe finalul meciului cu Ludwigsburg - Fanatik.ro
U BT Cluj a ratat calificarea în Final Four-ul Champions League! Dramatism pe finalul meciului cu Ludwigsburg - Fanatik.ro

Victorie pentru U-BT Cluj-Napoca în primul duel cu Ludwigsburg din  sferturile Champions League. Final nebun de meci și un nou record de  asistență în baschetul din România (VIDEO) - B1TV.ro
Victorie pentru U-BT Cluj-Napoca în primul duel cu Ludwigsburg din sferturile Champions League. Final nebun de meci și un nou record de asistență în baschetul din România (VIDEO) - B1TV.ro

Baschet pentru fete în Mănăştur. O fostă jucătoare din Liga Naţională face  antrenamente cu micuţele baschetbaliste | CjSport.ro
Baschet pentru fete în Mănăştur. O fostă jucătoare din Liga Naţională face antrenamente cu micuţele baschetbaliste | CjSport.ro

Elijah Stewart (U-BT Cluj-Napoca): "Am fost cotați cu șansa a doua, dar  ne-am impus cu 10 puncte diferență la final!" -
Elijah Stewart (U-BT Cluj-Napoca): "Am fost cotați cu șansa a doua, dar ne-am impus cu 10 puncte diferență la final!" -

Festivalul Național de Minibaschet (Costinești, 5-10 iulie). CSM Târgu Jiu,  victorie zdrobitoare cu ACS Smart Basketball Cluj Napoca, scor 42-0! - CSM  Târgu Jiu
Festivalul Național de Minibaschet (Costinești, 5-10 iulie). CSM Târgu Jiu, victorie zdrobitoare cu ACS Smart Basketball Cluj Napoca, scor 42-0! - CSM Târgu Jiu

Molnar Piuariu este prima stradă smart din România și a treia din Cluj  modernizată la standarde europene - Cluj24.ro
Molnar Piuariu este prima stradă smart din România și a treia din Cluj modernizată la standarde europene - Cluj24.ro