ieșire A tăia calea cater scoruri tenis guangzhou global câțiva Plantaţie

Halep si Niculescu CUCERESC China. Prestatii SENZATIONALE in "optimile" de  la Guangzhou % Stiri din sport
Halep si Niculescu CUCERESC China. Prestatii SENZATIONALE in "optimile" de la Guangzhou % Stiri din sport

VIDEO Cum a castigat Simona Halep meciul cu Petra Martic - Duel cu Timea  Babos in "optimile" de la Guangzhou - HotNews.ro
VIDEO Cum a castigat Simona Halep meciul cu Petra Martic - Duel cu Timea Babos in "optimile" de la Guangzhou - HotNews.ro

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1 | ”Simo”, prestație fabuloasă!  Campioana noastră a câștigat nouă game-uri consecutive și s-a calificat în  semifinalele Indian Wells - Antena Sport
Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1 | ”Simo”, prestație fabuloasă! Campioana noastră a câștigat nouă game-uri consecutive și s-a calificat în semifinalele Indian Wells - Antena Sport

VIDEO Niculescu-Wickmayer 2-6, 2-6. Monica s-a oprit în sferturi, la  Guangzhou. Învinsă şi la dublu
VIDEO Niculescu-Wickmayer 2-6, 2-6. Monica s-a oprit în sferturi, la Guangzhou. Învinsă şi la dublu

Jucătoarea chineză de tenis Qiang Wang, eliminată la Guangzhou | PUBLIKA  .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Jucătoarea chineză de tenis Qiang Wang, eliminată la Guangzhou | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

WTA Guangzhou: Qiang Wang, campioană pentru a doua oară în carieră -  HotNews.ro
WTA Guangzhou: Qiang Wang, campioană pentru a doua oară în carieră - HotNews.ro

Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul  anului pentru româncă
Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul anului pentru româncă

Shanghai Shenhua vs Guangzhou City rezultate live, H2H și echipe de start |  Sofascore
Shanghai Shenhua vs Guangzhou City rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Simona Halep - Wikipedia

Sorana Cîrstea-Dayana Yastremska, scor final în semifinala WTA de la Lyon |  DCNews
Sorana Cîrstea-Dayana Yastremska, scor final în semifinala WTA de la Lyon | DCNews

Turnee WTA 2020 - tenisdecamp.ro

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 427 din 678 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 427 din 678 | Prosport

Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism,  baschet, gimnastica
Alte Sporturi - Știri sportive și rezultate din handbal, volei, atletism, baschet, gimnastica

Monica Niculescu a câştigat turneul de la Guangzhou

Reacția Simonei Halep după victoria cu Timea Babos: "Sunt fericită că am  ajuns în sferturi și pentru că am jucat un tenis bun" Pe cine va întâlni în  sferturi
Reacția Simonei Halep după victoria cu Timea Babos: "Sunt fericită că am ajuns în sferturi și pentru că am jucat un tenis bun" Pe cine va întâlni în sferturi

Simona Halep, lider în topul meciurilor câștigate pe hard, în 2015. Serena  Williams, pe locul doi | DCNews
Simona Halep, lider în topul meciurilor câștigate pe hard, în 2015. Serena Williams, pe locul doi | DCNews

MONICA NICULESCU a CÂȘTIGAT turneul de la Guangzhou | Digi24

Irina Begu a câştigat prima ediţie a turneului... | News.ro

Peng Shuai - Wikipedia

Simona Halep a fost eliminată în „sferturile” de la Guangzhou – Evenimentul  Zilei
Simona Halep a fost eliminată în „sferturile” de la Guangzhou – Evenimentul Zilei

Simona Halep, primele reacții după calificarea în „optimile” de la Guangzhou  – Evenimentul Zilei
Simona Halep, primele reacții după calificarea în „optimile” de la Guangzhou – Evenimentul Zilei

Simona și-a aflat prima adversară de la Guangzhou! S-a antrenat cu zâmbetul  pe buze, fără bandaj
Simona și-a aflat prima adversară de la Guangzhou! S-a antrenat cu zâmbetul pe buze, fără bandaj

Ruşinos! Sorana Cîrstea a pierdut în faţa locului 226 WTA!