marca entuziasm Performanţă scor tenis beijing minuțios Salvie include

Simona Halep s-a calificat in turul 2 la China Open dupa victoria cu  Strycova, scor 6-1, 6-4! Cine este urmatoarea adversara: | Sport.ro
Simona Halep s-a calificat in turul 2 la China Open dupa victoria cu Strycova, scor 6-1, 6-4! Cine este urmatoarea adversara: | Sport.ro

Tecău și Rojer, calificați în semifinale la Beijing | Cuget Liber

S-a anunțat ora revanșei de la Beijing! Simona Halep o înfruntă joi pe  Shuai Zhang, după
S-a anunțat ora revanșei de la Beijing! Simona Halep o înfruntă joi pe Shuai Zhang, după

SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6 // VIDEO + FOTO » Simona  Halep, OUT de la Beijing! Cu probleme fizice, Simona pierde fără drept de  apel cu Alexandrova
SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6 // VIDEO + FOTO » Simona Halep, OUT de la Beijing! Cu probleme fizice, Simona pierde fără drept de apel cu Alexandrova

Andy Murray și Grigor Dimitrov joacă finala turneului de la Beijing :  Europa FM
Andy Murray și Grigor Dimitrov joacă finala turneului de la Beijing : Europa FM

Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing :  Europa FM
Simona Halep – Jelena Ostapenko, în semifinalele turneului de la Beijing : Europa FM

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Beijing şi este noul  lider mondial! | Spynews.ro
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Beijing şi este noul lider mondial! | Spynews.ro

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

SURPRIZE URIAȘE LA BEIJING. Kvitova a fost învinsă de Gavrilova, scor 6-2,  6-1 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
SURPRIZE URIAȘE LA BEIJING. Kvitova a fost învinsă de Gavrilova, scor 6-2, 6-1 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

WTA Beijing: Sorana Cîrstea știe cu cine va juca în sferturi – cu partenera  ei de dublu – Tenis, tenis, tenis
WTA Beijing: Sorana Cîrstea știe cu cine va juca în sferturi – cu partenera ei de dublu – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

România, eşec în finala Campionatului European de tenis de masă! Antrenorul  Filimon şi-a criticat dur jucătoarele | adevarul.ro
România, eşec în finala Campionatului European de tenis de masă! Antrenorul Filimon şi-a criticat dur jucătoarele | adevarul.ro

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Beijing, după ce a  învins-o, fără emoții, pe Rebecca Peterson
Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Beijing, după ce a învins-o, fără emoții, pe Rebecca Peterson

Clubul de tenis VVS Orhei

Simona Halep a pierdut finala de la Beijing, dar turneul i-a intrat deja la  suflet! Românca revine luni acasă în postura de CEA MAI BUNĂ‚ jucătoare a  lumii
Simona Halep a pierdut finala de la Beijing, dar turneul i-a intrat deja la suflet! Românca revine luni acasă în postura de CEA MAI BUNĂ‚ jucătoare a lumii

Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din  carieră | Digi24
Naomi Osaka a câștigat turneul de la Beijing și al cincilea trofeu WTA din carieră | Digi24

Debut dificil pentru Simona Halep la Beijing. Prima sa adversară are 3-1 în  duelurile cu românca
Debut dificil pentru Simona Halep la Beijing. Prima sa adversară are 3-1 în duelurile cu românca

Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Beijing
Tenis | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Beijing

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Stan Wawrinka, eliminat în primul tur de la Monte-Carlo de Alexander Bublik  - Eurosport
Stan Wawrinka, eliminat în primul tur de la Monte-Carlo de Alexander Bublik - Eurosport

2014 WTA Beijing China Open Women's Singles Tennis Scores (Sports - WTA  Tennis)
2014 WTA Beijing China Open Women's Singles Tennis Scores (Sports - WTA Tennis)

Maria Şarapova a câştigat turneul de tenis de la Beijing | PUBLIKA .MD -  AICI SUNT ȘTIRILE
Maria Şarapova a câştigat turneul de tenis de la Beijing | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Gabriela Ruse s-a calificat pe tabloul principal de la Indian Wells! Cu  cine va juca în primul tur - Eurosport
Gabriela Ruse s-a calificat pe tabloul principal de la Indian Wells! Cu cine va juca în primul tur - Eurosport

Duelul noii generații: Bianca Andreescu, eliminată în 3 seturi în  sferturile de finală de la Beijing | Digi24
Duelul noii generații: Bianca Andreescu, eliminată în 3 seturi în sferturile de finală de la Beijing | Digi24

China Open results LIVE: Nick Kyrgios and Rafael Nadal clash in the final |  Tennis | Sport | Express.co.uk
China Open results LIVE: Nick Kyrgios and Rafael Nadal clash in the final | Tennis | Sport | Express.co.uk

Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va  fi de luni noul număr 1 mondial
Video | Halep a pierdut finala de la Beijing, 4-6, 6-7 cu Garcia, însă va fi de luni noul număr 1 mondial

Ashleigh Barty, killer-ul cu sânge rece! A umilit-o pe Victoria Azarenka la  Cincinnati: cel mai dur eșec după 14 ani | Sport.ro
Ashleigh Barty, killer-ul cu sânge rece! A umilit-o pe Victoria Azarenka la Cincinnati: cel mai dur eșec după 14 ani | Sport.ro