Home

mergi mai departe Moderniza salariu săritor cu schiurile a câștigat turul spaniei la ciclism calculati sare Gumă de mestecat

Ciclism - stiri, accidente, faze din ciclism, rezultate - Digi Sport |  Pagina 5 din 17
Ciclism - stiri, accidente, faze din ciclism, rezultate - Digi Sport | Pagina 5 din 17

Roglic e un monstru! Slovenul a câștigat etapa a 10-a din Vuelta, una la  care sperau și sprinterii - Eurosport
Roglic e un monstru! Slovenul a câștigat etapa a 10-a din Vuelta, una la care sperau și sprinterii - Eurosport

Primož Roglič - Wikipedia

Un fost săritor cu schiurile a câştigat etapa a 17-a din Le Tour. Schimbări  la general, abandon Kittel
Un fost săritor cu schiurile a câştigat etapa a 17-a din Le Tour. Schimbări la general, abandon Kittel

Fabio Jakobsen a câștigat etapa a 21-a din Vuelta 2019! Primoz Roglic s-a  impus în primul Mare Tur - Eurosport
Fabio Jakobsen a câștigat etapa a 21-a din Vuelta 2019! Primoz Roglic s-a impus în primul Mare Tur - Eurosport

Turul Spaniei - Ciclism știri și rezultate - Eurosport

Traseul Turului Spaniei a fost dezvăluit! Tourmalet și Angliru, printre  cățărările epice din 2020 - Eurosport
Traseul Turului Spaniei a fost dezvăluit! Tourmalet și Angliru, printre cățărările epice din 2020 - Eurosport

Etapa a doua a Turneului celor 4 Trambuline are loc pe 1 ianuarie.  Programul transmisiunilor - Eurosport
Etapa a doua a Turneului celor 4 Trambuline are loc pe 1 ianuarie. Programul transmisiunilor - Eurosport

Turul Spaniei: Pedersen a câştigat etapa a 16-a, Evenepoel rămâne cu  tricoul roşu de lider - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Turul Spaniei: Pedersen a câştigat etapa a 16-a, Evenepoel rămâne cu tricoul roşu de lider - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

TURUL SPANIEI // Primož Roglič, învingător în La Vuelta! În 2007, suferea  un accident teribil la sărituri cu schiurile, acum uimește în ciclism
TURUL SPANIEI // Primož Roglič, învingător în La Vuelta! În 2007, suferea un accident teribil la sărituri cu schiurile, acum uimește în ciclism

We Love Sport Ciclism Canibalii

Cine e Tadej Pogacar și cum a câștigat Turul Franței la 21 de ani! Totul a  început la fotbal
Cine e Tadej Pogacar și cum a câștigat Turul Franței la 21 de ani! Totul a început la fotbal

Karl Geiger, victorie superbă la Oberstdorf, în prima etapă a Turneului  Celor 4 Trambuline! - Eurosport
Karl Geiger, victorie superbă la Oberstdorf, în prima etapă a Turneului Celor 4 Trambuline! - Eurosport

Lacrimi la Beijing, după haosul de la sărituri cu schiurile: "E o zi tristă  pentru sportul nostru" - Eurosport
Lacrimi la Beijing, după haosul de la sărituri cu schiurile: "E o zi tristă pentru sportul nostru" - Eurosport