Turbulenţă Dreapta principiu punct decisiv tenis Evolua Uman T

Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette  în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro
Simona Halep a făcut setul decisiv perfect! 6-4, 3-6, 6-1 cu Magda Linette în primul tur la Cincinnati: record de ași | Sport.ro

Magica Simona Halep a atins o bornă istorică de victorii la US Open! Cum a  umilit-o pe Elena Rybakina în setul decisiv | Sport.ro
Magica Simona Halep a atins o bornă istorică de victorii la US Open! Cum a umilit-o pe Elena Rybakina în setul decisiv | Sport.ro

VIDEO Turneul Campionilor: Rafael Nadal îl învinge pe Daniil Medvedev deși  a fost condus cu 5-1 în decisiv - HotNews.ro
VIDEO Turneul Campionilor: Rafael Nadal îl învinge pe Daniil Medvedev deși a fost condus cu 5-1 în decisiv - HotNews.ro

Simona Halep trimite meciul cu Daria Snigur în decisiv, după un set  câștigat la 0, în turul 1 la US Open - Tenis video - Eurosport
Simona Halep trimite meciul cu Daria Snigur în decisiv, după un set câștigat la 0, în turul 1 la US Open - Tenis video - Eurosport

Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA |  Pagina 409 din 681 | Prosport
Știri Tenis | Noutăți, meciuri, jucători tenis, clasament ATP și WTA | Pagina 409 din 681 | Prosport

Trofeul GM
Trofeul GM

VIDEO ATP Cup: Rusia, în semifinale - Daniil Medvedev, punctul decisiv  contra lui Diego Schwartzman - HotNews.ro
VIDEO ATP Cup: Rusia, în semifinale - Daniil Medvedev, punctul decisiv contra lui Diego Schwartzman - HotNews.ro

Video | Simona Halep şi Belinda Bencic au reuşit punctul turneului de la  Dubai! Efort supraomenesc pentru româncă
Video | Simona Halep şi Belinda Bencic au reuşit punctul turneului de la Dubai! Efort supraomenesc pentru româncă

Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial  - Eurosport
Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial - Eurosport

Moment incredibil la Wimbledon 2022! A pierdut meciul din cauza sancțiunii  arbitrului
Moment incredibil la Wimbledon 2022! A pierdut meciul din cauza sancțiunii arbitrului

Franța - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul  internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean
Tenis de câmp: Un argentinian și o timișoreancă s-au impus în turneul internațional de la Bistrița! | Sportul Bistrițean

Cum ajungi să joci tenis cu Simona Halep și Horia Tecău - Sports Festival

Tenis: Del Potro a revenit după o pauză de 965 de zile, cu o înfrângere în  primul tur la Buenos Aires | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Del Potro a revenit după o pauză de 965 de zile, cu o înfrângere în primul tur la Buenos Aires | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea e în turul 2 la US Open, după un set decisiv perfect!

Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze au câştigat titlul la dublu la  Transylvania Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze au câştigat titlul la dublu la Transylvania Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program  - Pagina 51 din 59 - Antena Sport
Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program - Pagina 51 din 59 - Antena Sport

Sorana Cîrstea - Iga Swiatek 7-5, 3-6, 3-6 | Sorana a avut multe șanse, dar  a fost eliminată de la Australian Open
Sorana Cîrstea - Iga Swiatek 7-5, 3-6, 3-6 | Sorana a avut multe șanse, dar a fost eliminată de la Australian Open

Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set  decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față
Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față

Război" Elveția - Rusia, în tenis: "E un compliment dacă oponenții trișează  ca să te bată?" - Eurosport
Război" Elveția - Rusia, în tenis: "E un compliment dacă oponenții trișează ca să te bată?" - Eurosport

Lovitură de teatru în tenisul mondial: unul dintre cei mai în formă  jucători riscă să rateze Turneul Campionilor - Eurosport
Lovitură de teatru în tenisul mondial: unul dintre cei mai în formă jucători riscă să rateze Turneul Campionilor - Eurosport

Nadal, "lecție de predat în toate școlile". Ce a spus Rafa după revenirea  incredibilă, de la 2-5 în decisiv - Eurosport
Nadal, "lecție de predat în toate școlile". Ce a spus Rafa după revenirea incredibilă, de la 2-5 în decisiv - Eurosport

Ana Bogdan a dezvăluit care a fost momentul decisiv în meciul cu Kenin. Ce  își reproșează - Eurosport
Ana Bogdan a dezvăluit care a fost momentul decisiv în meciul cu Kenin. Ce își reproșează - Eurosport