Distructiv materne Post de televiziune scoruri tenis wta wimbledon specifica Regularitate cai putere

WTA Wimbledon scores, Tennis WTA - Singles - Flashscore

Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația  de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport
Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport

Simona Halep, printre jucătoarele “prejudiciate” după Wimbledon!  Clasamentul WTA dacă s-ar fi acordat puncte
Simona Halep, printre jucătoarele “prejudiciate” după Wimbledon! Clasamentul WTA dacă s-ar fi acordat puncte

Irina Begu, prima jucătoare din România calificată în turul 3 la Wimbledon!  Sorana Cîrstea a fost eliminată | Sport.ro
Irina Begu, prima jucătoare din România calificată în turul 3 la Wimbledon! Sorana Cîrstea a fost eliminată | Sport.ro

Ashleigh Barty, campioană la Cincinnati! Australianca a învins-o clar pe  Teichmann în finală - Eurosport
Ashleigh Barty, campioană la Cincinnati! Australianca a învins-o clar pe Teichmann în finală - Eurosport

Emma Răducanu, dezamăgirea britanicilor la Wimbledon 2022: campioana US  Open, eliminată de Caroline Garcia în turul al doilea | Sport.ro
Emma Răducanu, dezamăgirea britanicilor la Wimbledon 2022: campioana US Open, eliminată de Caroline Garcia în turul al doilea | Sport.ro

WTA Cincinnati: Campioana de la Wimbledon 2022, învinsă categoric în  sferturi - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Campioana de la Wimbledon 2022, învinsă categoric în sferturi - HotNews.ro

Carlos Alcaraz defilează la Wimbledon! Ibericul l-a învins lejer pe Oscar  Otte și s-a calificat în optimi - Eurosport
Carlos Alcaraz defilează la Wimbledon! Ibericul l-a învins lejer pe Oscar Otte și s-a calificat în optimi - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula

Dacă ești praf după un meci de 3 ore, nu ești profesionistă!” Scandal  nemaivăzut între partenere de dublu, la Wimbledon | Sport.ro
Dacă ești praf după un meci de 3 ore, nu ești profesionistă!” Scandal nemaivăzut între partenere de dublu, la Wimbledon | Sport.ro

Ce urmează pentru Simona Halep, după Birmingham. Ce loc va ocupa în WTA +  planul înainte de Wimbledon - Eurosport
Ce urmează pentru Simona Halep, după Birmingham. Ce loc va ocupa în WTA + planul înainte de Wimbledon - Eurosport

Simona Halep la Wimbledon. Când începe turneul și tot ce trebuie să știi  despre al treilea
Simona Halep la Wimbledon. Când începe turneul și tot ce trebuie să știi despre al treilea

Tatjana Maria, ocupanta locului 103 WTA, prima semifinalistă de la Wimbledon  2022 - HotNews.ro
Tatjana Maria, ocupanta locului 103 WTA, prima semifinalistă de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro

Surpriză mare la Wimbledon 2022: A doua favorită, eliminată fără drept de  apel de ocupanta locului 97 WTA - HotNews.ro
Surpriză mare la Wimbledon 2022: A doua favorită, eliminată fără drept de apel de ocupanta locului 97 WTA - HotNews.ro

Ons Jabuer este prima finalistă de la Wimbledon 2022! A învins-o pe Tatjana  Maria în trei seturi - Eurosport
Ons Jabuer este prima finalistă de la Wimbledon 2022! A învins-o pe Tatjana Maria în trei seturi - Eurosport

WTA World No 1: Ashleigh Barty, Naomi Osaka and more top players

Grand Slam Wimbledon 2021 turul 1. Program, rezultate, informaţii de ultimă  oră. Adversar imposibil pentru Monica Niculescu
Grand Slam Wimbledon 2021 turul 1. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Adversar imposibil pentru Monica Niculescu

Cine este adversara Simonei Halep în turul trei la Wimbledon. Românca a  învins-o de fiecare dată
Cine este adversara Simonei Halep în turul trei la Wimbledon. Românca a învins-o de fiecare dată

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022.  Prestație fabuloasă
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022. Prestație fabuloasă

Sorana Cîrstea și Emma Răducanu au strălucit în prima zi la Wimbledon:  Djokovic a pierdut set în fața numărului 81 ATP | Sport.ro
Sorana Cîrstea și Emma Răducanu au strălucit în prima zi la Wimbledon: Djokovic a pierdut set în fața numărului 81 ATP | Sport.ro

Ons Jabeur e în finală la Wimbledon 2022!