Raluca Olaru s-a calificat în semifinalele probei de dublu, la Nurnberg

nurnberg | Romania Tenis

Tenis: Alexandra Cadanțu, în ultimul tur al calificărilor la Nurnberg (WTA)

Raluca-Ioana Olaru e în finala probei de dublu de la Nurnberg

Simona Halep, învingătoare la Nurnberg. Jucătoarea a câştigat primul titlu  WTA din carieră
Simona Halep, învingătoare la Nurnberg. Jucătoarea a câştigat primul titlu WTA din carieră

Sorana Cîrstea, în semifinale la Nurnberg

Halep, în semifinalele turneului de la Nurnberg

Simona Halep a câștigat finala de la Melbourne. Al 23-lea titlu din cariera  sa
Simona Halep a câștigat finala de la Melbourne. Al 23-lea titlu din cariera sa

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu, infrangere RUSINOASA la Nurnberg: a pierdut in primul tur cu  locul 523 WTA! Urmeaza Roland Garros | Sport.ro
Irina Begu, infrangere RUSINOASA la Nurnberg: a pierdut in primul tur cu locul 523 WTA! Urmeaza Roland Garros | Sport.ro

WTA Nurnberg: Yulia Putintseva a câștigat primul său titlu WTA - HotNews.ro

Radio Romania International - SIMONA HALEP AMINTA TURNEULU DI TENIS DI  NURNBERG
Radio Romania International - SIMONA HALEP AMINTA TURNEULU DI TENIS DI NURNBERG

Sorana Cîrstea a ratat calificarea în finala turneului de la Nurnberg

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Nurnberg
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Nurnberg

Sorana Cîrstea - Yulia Putintseva, live în semifinale la Nurnberg

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile turneului WTA de la Nurnberg

Sorana Cîrstea a ratat calificarea în finală la Nurnberg. A fost învinsă de  principala favorită
Sorana Cîrstea a ratat calificarea în finală la Nurnberg. A fost învinsă de principala favorită

Simona Halep a castigat turneul de categorie WTA 1000 de la Toronto. Este  al 24-lea trofeu la simplu in circuit - Aktual24
Simona Halep a castigat turneul de categorie WTA 1000 de la Toronto. Este al 24-lea trofeu la simplu in circuit - Aktual24

Simona Halep a devenit a treia jucătoare din WTA cu premii de peste 40  milioane euro | replicaonline.ro
Simona Halep a devenit a treia jucătoare din WTA cu premii de peste 40 milioane euro | replicaonline.ro

Raluca Olaru s-a calificat în finala probei de dublu a turneului de la  Nurnberg