Home

Întuneca psihologic maestru ora de joc tenis simona halep bord ecran lumina soarelui

Simona Halep s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon. A învins-o,  după o oră de joc, pe Kirsten Flipkens - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în turul al treilea la Wimbledon. A învins-o, după o oră de joc, pe Kirsten Flipkens - Playtech Știri

Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai.  Următoarea adversară a Simonei
Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai. Următoarea adversară a Simonei

Furtuna” Simona Halep a ajuns în semifinale la Wimbledon. Jucătoarea din  România s-a calificat după o prestație superbă în meciul cu Amanda  Anisimova - IMPACT.ro
Furtuna” Simona Halep a ajuns în semifinale la Wimbledon. Jucătoarea din România s-a calificat după o prestație superbă în meciul cu Amanda Anisimova - IMPACT.ro

Simona Halep, la Washington: Iată ora de start a meciului de astăzi -  spotmedia.ro
Simona Halep, la Washington: Iată ora de start a meciului de astăzi - spotmedia.ro

Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la  Washington. Joc ezitant al româncei
Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la Washington. Joc ezitant al româncei

Informația serii despre Simona Halep. Anunțul venit chiar acum. Este total  fără precedent – Capital
Informația serii despre Simona Halep. Anunțul venit chiar acum. Este total fără precedent – Capital

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Ora de start a partidei Simona Halep - Anna Kalinskaya, din optimi de la  Washington - Eurosport
Ora de start a partidei Simona Halep - Anna Kalinskaya, din optimi de la Washington - Eurosport

sferturile de finală

Simona Halep suferă de „complexul Franța” în 2022: după Alize Cornet la AO,  Caroline Garcia o învinge în primul tur la Doha | Sport.ro
Simona Halep suferă de „complexul Franța” în 2022: după Alize Cornet la AO, Caroline Garcia o învinge în primul tur la Doha | Sport.ro

Simona Halep, scurt şi la obiect. O oră de joc, 6-3, 6-2, cu Dart |  adevarul.ro
Simona Halep, scurt şi la obiect. O oră de joc, 6-3, 6-2, cu Dart | adevarul.ro

Simona Halep la Australian Open 2022. Toate știrile importante despre Halep  la Antipozi
Simona Halep la Australian Open 2022. Toate știrile importante despre Halep la Antipozi

Mesajul Simonei Halep după ce s-a calificat în sferturile de finală de la  Wimbledon: „Înseamnă enorm după accidentări. Sunt încrezătoare” | AUDIO
Mesajul Simonei Halep după ce s-a calificat în sferturile de finală de la Wimbledon: „Înseamnă enorm după accidentări. Sunt încrezătoare” | AUDIO

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep, prima reacție după calificarea în „sferturi” la Toronto » Ce  spune despre meciul cu Coco Gauff
Simona Halep, prima reacție după calificarea în „sferturi” la Toronto » Ce spune despre meciul cu Coco Gauff

Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul  2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro
Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul 2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro

La ce oră joacă Simona Halep în finala turneului de la Toronto!

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Alize Cornet în  optimile de finală la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Alize Cornet în optimile de finală la Melbourne - Eurosport

Unde pleca Simona Halep în fiecare dimineață la ora 7:30. Mister elucidat  după ani chiar de marea tenismenă - Playsport
Unde pleca Simona Halep în fiecare dimineață la ora 7:30. Mister elucidat după ani chiar de marea tenismenă - Playsport

Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport  2. Românca debutează la Cincinnati
Video | Simona Halep - Magda Linette, LIVE VIDEO, ora 18:00, la Digi Sport 2. Românca debutează la Cincinnati

Simona Halep, debut cu victorie la Australian Open. Cinci românce în turul  2 la Melbourne | Digi24
Simona Halep, debut cu victorie la Australian Open. Cinci românce în turul 2 la Melbourne | Digi24

Simona Halep, campioană la Dubai. O partidă cu mult tenis frumos,  dramatism, emoții – Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri  Timpul.md
Simona Halep, campioană la Dubai. O partidă cu mult tenis frumos, dramatism, emoții – Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri Timpul.md

Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la  Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep – Jelena Ostapenko în semifinale la Dubai! Anunțul organizatorilor - Eurosport

Ora de start a meciului Simona Halep - Nastasja Schunk în primul tur la  Roland Garros 2022. Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep - Nastasja Schunk în primul tur la Roland Garros 2022. Anunțul organizatorilor - Eurosport