Absențe de marcă la Australian Open 2022 | Tenismenele române acceptate pe  tabloul principal - spotmedia.ro
Absențe de marcă la Australian Open 2022 | Tenismenele române acceptate pe tabloul principal - spotmedia.ro

SPORT FAN CLUB: Cupa CFR Iaşi la tenis şi-a desemnat câştigătorii

Tenismena oradeana Bianca Moise s-a impus la Trofeul Rotary de la...

pairing, partener tenis

Made In Romania” La Roland Garros. Djokovici și Federer își ”spionează”  Adversarii și își îmbunătățesc Jocul Cu Tehnologie Românească | Libertatea
Made In Romania” La Roland Garros. Djokovici și Federer își ”spionează” Adversarii și își îmbunătățesc Jocul Cu Tehnologie Românească | Libertatea

tenis Archives - Druckeria

Sorana Cîrstea, în faţa unei posibile colaborări cu Daniel Dobre

Tenis – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Gabriela Ruse este pe ”val” la turneul de tenis din Palermo. Jucătoarea  română este în semifinale după ce a câştigat al 12-lea meci consecutiv
Gabriela Ruse este pe ”val” la turneul de tenis din Palermo. Jucătoarea română este în semifinale după ce a câştigat al 12-lea meci consecutiv

TENIS MED CLUB - Home | Facebook

Clubul Vointa si-a desemnat primii 10 tenismeni ai anului

Jucatorii echipei de tenis de la CSM Braila s-au clasat pe locul 5 la  Campionatele Nationale pe Echipe de Dublu | Realitatea de Brăila
Jucatorii echipei de tenis de la CSM Braila s-au clasat pe locul 5 la Campionatele Nationale pe Echipe de Dublu | Realitatea de Brăila

Simona Halep, despre Victor Ionita, noul ei antrenor: "Ma simt bine cu el,  dar nu-l cunosc indeajuns ca sa imi dau cu parerea" - HotNews.ro
Simona Halep, despre Victor Ionita, noul ei antrenor: "Ma simt bine cu el, dar nu-l cunosc indeajuns ca sa imi dau cu parerea" - HotNews.ro

WTA Shenzhen: Simona Halep - Annika Beck 4-6, 6-4, 6-3/ Start anevoios de  sezon - HotNews.ro
WTA Shenzhen: Simona Halep - Annika Beck 4-6, 6-4, 6-3/ Start anevoios de sezon - HotNews.ro

Tenis / Andreea Amalia Roșca s-a impus în al doilea turneu UTR PTT | Cuget  Liber
Tenis / Andreea Amalia Roșca s-a impus în al doilea turneu UTR PTT | Cuget Liber

Simona Halep, testată pozitiv la un control antidoping și a fost suspendată  - Ştiri de Cluj
Simona Halep, testată pozitiv la un control antidoping și a fost suspendată - Ştiri de Cluj

TENIS DE CÂMP – TEORIE ŞI PRACTICĂ

Surprize de proporții pe partea de tablou a Simonei Halep de la Australian  Open: Cele mai periculoase adversare au fost eliminate - spotmedia.ro
Surprize de proporții pe partea de tablou a Simonei Halep de la Australian Open: Cele mai periculoase adversare au fost eliminate - spotmedia.ro