Post de televiziune Umerii din umeri lumina soarelui meciul de tenis simona halep joi din pacate drum explozie

Ultimă oră! Simona Halep intră în izolare, iar toate meciurile de joi au  fost anulate. Ce se întâmplă înainte de Australian Open - Playtech Știri
Ultimă oră! Simona Halep intră în izolare, iar toate meciurile de joi au fost anulate. Ce se întâmplă înainte de Australian Open - Playtech Știri

Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei  Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.

Când se joacă meciul Simona Halep - Qinwen Zheng, din turul doi al Roland  Garros
Când se joacă meciul Simona Halep - Qinwen Zheng, din turul doi al Roland Garros

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

Wimbledon 2019. Wilander, despre meciul Simonei Halep din finală: Dacă  Serena serveşte bine, va fi foarte greu - Stirileprotv.ro
Wimbledon 2019. Wilander, despre meciul Simonei Halep din finală: Dacă Serena serveşte bine, va fi foarte greu - Stirileprotv.ro

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după  meciul cu Teichmann
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto / Ce a spus românca după meciul cu Teichmann

Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid  Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Simona Halep va debuta joi seară la Miami. De la ce oră e meciul cu Daria  Saville
Simona Halep va debuta joi seară la Miami. De la ce oră e meciul cu Daria Saville

Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după  meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro
Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului  de la Dubai.
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Ons Jabeur din sferturile turneului de la Dubai.

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele  turneului de la Wimbledon
Când se joacă meciul Simona Halep - Elena Rybakina, din semifinalele turneului de la Wimbledon

VIDEO) Simona Halep câștigă primul meci cu noul antrenor

simona halep wta - citeste toate articolele despre simona halep wta |  Pagina 1 din 1 | Antena 1
simona halep wta - citeste toate articolele despre simona halep wta | Pagina 1 din 1 | Antena 1

Simona Halep, testată pozitiv la o substanță interzisă. Reacția imediată a  româncei: ”Începe cel mai greu meci”
Simona Halep, testată pozitiv la o substanță interzisă. Reacția imediată a româncei: ”Începe cel mai greu meci”

Simona Halep - Gabriela Ruse, duel românesc la Melbourne. Ora de start a  meciului de joi dimineață
Simona Halep - Gabriela Ruse, duel românesc la Melbourne. Ora de start a meciului de joi dimineață

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep va juca joi seara în turul 3 la Rogers Cup. Iată contra cui,  de la ce oră și cine televizează meciul – Tenis, tenis, tenis
Simona Halep va juca joi seara în turul 3 la Rogers Cup. Iată contra cui, de la ce oră și cine televizează meciul – Tenis, tenis, tenis

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Harriet Dart, din turul 2 al  Australian Open. A
Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Harriet Dart, din turul 2 al Australian Open. A

Când se joacă Simona Halep - Elena Rybakina, în semifinale la Wimbledon  2022. S-a stabilit ora de start a meciului de joi - Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Elena Rybakina, în semifinale la Wimbledon 2022. S-a stabilit ora de start a meciului de joi - Fanatik.ro

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Meciurile anului în tenis. Simona Halep şi Sorana Cîrstea joacă vineri. La  ce oră vor fi partidele – Capital
Meciurile anului în tenis. Simona Halep şi Sorana Cîrstea joacă vineri. La ce oră vor fi partidele – Capital

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep a renunţat la meciul de dublu de joi | Digi24

Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la  Roland Garros - HotNews.ro
Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Qinwen Zheng din turul doi de la Roland Garros - HotNews.ro