Specificitate lebădă Foame meciu tenis doha Reciproc Săpun A incepe

Românca Jaqueline Cristian s-a accidentat grav în meciul din WTA Doha. Cât  timp va lipsi din tenis – Evenimentul Zilei
Românca Jaqueline Cristian s-a accidentat grav în meciul din WTA Doha. Cât timp va lipsi din tenis – Evenimentul Zilei

Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când  revine în circuit
Ce urmează pentru Simona Halep, după înfrângerile de la Dubai și Doha! Când revine în circuit

Momente incredibile la un turneu de 15.000 de dolari la Doha! Un jucător de  tenis nu a câștigat niciun punct tot meciul. VIDEO - Fanatik.ro
Momente incredibile la un turneu de 15.000 de dolari la Doha! Un jucător de tenis nu a câștigat niciun punct tot meciul. VIDEO - Fanatik.ro

Sorana Cîrstea - Mayar Sherif 6-2, 6-1! Românca, debut perfect la Doha!  Adversară infernală în runda următoare - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Mayar Sherif 6-2, 6-1! Românca, debut perfect la Doha! Adversară infernală în runda următoare - Antena Sport

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la  Doha. Patru românce intră luni pe teren
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la Doha. Patru românce intră luni pe teren

Meci de tenis incredibil la Doha: O jucătoare arabă a încasat o bătaie pe  care nu o va uita prea curând | adevarul.ro
Meci de tenis incredibil la Doha: O jucătoare arabă a încasat o bătaie pe care nu o va uita prea curând | adevarul.ro

Ora de start a meciului Simona Halep – Caroline Garcia în primul tur la Doha!  Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep – Caroline Garcia în primul tur la Doha! Anunțul organizatorilor - Eurosport

Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos  primul meci după finala de la Melbourne | Digi24
Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos primul meci după finala de la Melbourne | Digi24

Simona Halep, eliminată din turul întâi de la WTA Doha - HotNews.ro

Tenis. Iga Swiatek, câștigătoare la Doha, discurs emoționant despre Ucraina  - Obiectiv de Suceava
Tenis. Iga Swiatek, câștigătoare la Doha, discurs emoționant despre Ucraina - Obiectiv de Suceava

WTA Doha: Simona Halep și-a aflat adversara din primul tur - Cum arată  traseul virtual al sportivei noastre - HotNews.ro
WTA Doha: Simona Halep și-a aflat adversara din primul tur - Cum arată traseul virtual al sportivei noastre - HotNews.ro

Jaqueline Cristian, singura româncă rămasă la Doha! Prestație entuziasmantă  în meciul cu Rybakina » Cîrstea și Begu, fără replică
Jaqueline Cristian, singura româncă rămasă la Doha! Prestație entuziasmantă în meciul cu Rybakina » Cîrstea și Begu, fără replică

Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, eliminate în primul tur la Doha  | Digi24
Simona Halep, Irina Begu și Sorana Cîrstea, eliminate în primul tur la Doha | Digi24

Video | Visul frumos s-a terminat pentru Jelena Ostapenko! Seria de  victorii a letonei, oprită în semifinale la Doha
Video | Visul frumos s-a terminat pentru Jelena Ostapenko! Seria de victorii a letonei, oprită în semifinale la Doha

Simona Halep, victima incompetenței organizatorilor de la Doha!? Gafă  incredibilă: au amânat meciul cu Caroline Garcia, apoi s-au răzgândit
Simona Halep, victima incompetenței organizatorilor de la Doha!? Gafă incredibilă: au amânat meciul cu Caroline Garcia, apoi s-au răzgândit

Simona Halep suferă de „complexul Franța” în 2022: după Alize Cornet la AO,  Caroline Garcia o învinge în primul tur la Doha | Sport.ro
Simona Halep suferă de „complexul Franța” în 2022: după Alize Cornet la AO, Caroline Garcia o învinge în primul tur la Doha | Sport.ro

Semifinale incendiare la Doha: Ashleigh Barty a invins-o in sferturi pe  Garbine Muguruza
Semifinale incendiare la Doha: Ashleigh Barty a invins-o in sferturi pe Garbine Muguruza

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro

Jelena Ostapenko e în semifinale la Doha, după victoria cu Muguruza! Cum a  ironizat-o pe iberică după meci - Eurosport
Jelena Ostapenko e în semifinale la Doha, după victoria cu Muguruza! Cum a ironizat-o pe iberică după meci - Eurosport

Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep!  Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport
Caroline Garcia nu a rezistat la Doha după ce a eliminat-o pe Simona Halep! Franțuzoaica, OUT în turul 2 - Eurosport

Jelena Ostapenko s-a dat din nou în stambă! Ce i-a putut reproșa letona  adversarei de la
Jelena Ostapenko s-a dat din nou în stambă! Ce i-a putut reproșa letona adversarei de la

Simona Halep debutează la Doha. Când va avea loc primul meci

WTA Doha: Cam atâţia spectatori au fost azi la primele meciuri la Doha… –  Tenis, tenis, tenis
WTA Doha: Cam atâţia spectatori au fost azi la primele meciuri la Doha… – Tenis, tenis, tenis

Garbine Muguruza, pentru a cincea oară prea bună pentru Sorana Cîrstea!  Românca a condus cu 4-1 în primul set, dar a pierdut cu 7-6, 6-1 | Sport.ro
Garbine Muguruza, pentru a cincea oară prea bună pentru Sorana Cîrstea! Românca a condus cu 4-1 în primul set, dar a pierdut cu 7-6, 6-1 | Sport.ro

Meciul Irinei Begu, întrerupt de ploaie, va fi reluat miercuri la Doha

A închis meciul într-o manieră autoritară". Curg laudele pentru Halep, după  victoria cu Makarova
A închis meciul într-o manieră autoritară". Curg laudele pentru Halep, după victoria cu Makarova