plisat Abandon Stârni lotul national de tenis pana la 14 ani campus vehicul expediție

Târgu-Jiu: Gorjeanul care a antrenat tenismeni în Florida | adevarul.ro

Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici  |loredanajalba.ro
Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici |loredanajalba.ro

Cum s-a încheiat finala românească de la Wimbledon U14!

Petrileanul GABRIEL BALUS căpitanul echipei CSȘ Petroșani / Tenis. Clubul  Sportiv Școlar Petroșani, campion național pe echipe la 14 ani – Realitatea  Petrileana
Petrileanul GABRIEL BALUS căpitanul echipei CSȘ Petroșani / Tenis. Clubul Sportiv Școlar Petroșani, campion național pe echipe la 14 ani – Realitatea Petrileana

Exista o varsta limita la care ar trebui inceput tenisul? | Open Tenis

E in clasa a noua, dar va debuta pentru Romania in Cupa Davis | Cine este  jucatorul de 14 ani care a fost convocat la echipa de seniori | Sport.ro
E in clasa a noua, dar va debuta pentru Romania in Cupa Davis | Cine este jucatorul de 14 ani care a fost convocat la echipa de seniori | Sport.ro

Cu ce ne alegem din tenis: E timpul pentru un efort comun! | JUNIORII - O  campanie Treizecizero.ro
Cu ce ne alegem din tenis: E timpul pentru un efort comun! | JUNIORII - O campanie Treizecizero.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

SPORT FAN CLUB: aprilie 2012

TENIS DE CÂMP. O româncă a câștigat Wimbledonul copiilor – Stiri si  informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
TENIS DE CÂMP. O româncă a câștigat Wimbledonul copiilor – Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

VIDEO-FOTO] Daniela Bereanu duce din nou Reșița în lotul național de tenis  de câmp al României, după o pauză de 35 de ani | Radio România Reșița
VIDEO-FOTO] Daniela Bereanu duce din nou Reșița în lotul național de tenis de câmp al României, după o pauză de 35 de ani | Radio România Reșița

Trei tenismeni de la CSM Oradea, inclusi in loturile nationale de...

Ziarul Vaii Jiului

Tenis – Rareș Rugină de la Tenis Club Focșani a câștigat Trofeul Tennis  Performance la 14 ani! - Monitorul de Vrancea
Tenis – Rareș Rugină de la Tenis Club Focșani a câștigat Trofeul Tennis Performance la 14 ani! - Monitorul de Vrancea

Albaiulianul David Manu, campion național la tenis U 18

Tenisul românesc are viitor! Drumul de formare al unui junior către o  carieră profesionistă - Eurosport
Tenisul românesc are viitor! Drumul de formare al unui junior către o carieră profesionistă - Eurosport

Ploieșteanca Komarov Andrada Ekaterina, locul I la tenis fete în  clasamentul FRT la categoria 14 ani - PLOIESTIRI
Ploieșteanca Komarov Andrada Ekaterina, locul I la tenis fete în clasamentul FRT la categoria 14 ani - PLOIESTIRI

Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din  banii
Tenis: La vârsta de 20 de ani un jucător abia începe să se întreţină din banii

PERFORMANŢĂ. Sălăjeanca Oana Flonta, la lotul naţional al României! -  Sportul Salajean - stiri sportive salaj
PERFORMANŢĂ. Sălăjeanca Oana Flonta, la lotul naţional al României! - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

Sonia Butuc-Cerchez - cât de greu e să crești o campioană în tenisul din  România
Sonia Butuc-Cerchez - cât de greu e să crești o campioană în tenisul din România

A apărut noua Simona Halep din România. Cine este Alexia Ioana Tatu, noua  campioană de la Wimbledon U-14 - Playtech Știri
A apărut noua Simona Halep din România. Cine este Alexia Ioana Tatu, noua campioană de la Wimbledon U-14 - Playtech Știri

Speranta pentru tenisul timisorean! La 11 ani, Andreea Velcea a ajuns

Florența Mihai, Federația Română de Tenis: "România și-a câștigat dreptul  de a organiza turnee de tenis internaționale importante"
Florența Mihai, Federația Română de Tenis: "România și-a câștigat dreptul de a organiza turnee de tenis internaționale importante"