eu mananc micul dejun Nedrept cub injurii tenis halep Ce pe de altă parte, stejar

Decizia luată de Simona Halep, înaintea turneului de la Eastbourne

Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are  nevoie de un psihiatru - Eurosport
Victoria Azarenka, dezlănțuită la Doha! I-a transmis adversarei că are nevoie de un psihiatru - Eurosport

Simona Halep a fost în studioul Treizecizero, la BRD Tennis Insider.  Înregistrarea emisiunii e acum disponibilă - BRD Insider
Simona Halep a fost în studioul Treizecizero, la BRD Tennis Insider. Înregistrarea emisiunii e acum disponibilă - BRD Insider

Blog Archives - Tenis Mania

Tenis de camp Bucuresti | Facebook

Atacul de panică al Simonei Halep și românii: „Se vede că vaccinul și  măritișul nu prea i-au priit, să se apuce de făcut copii cât mai poate!”
Atacul de panică al Simonei Halep și românii: „Se vede că vaccinul și măritișul nu prea i-au priit, să se apuce de făcut copii cât mai poate!”

Simona Halep a trecut de bariera de 40 milioane dolari câștigați... |  PROFIT.ro
Simona Halep a trecut de bariera de 40 milioane dolari câștigați... | PROFIT.ro

Johanna Konta și-a anunțat retragerea din tenis: Cariera mea a ajuns la  sfârșit!”
Johanna Konta și-a anunțat retragerea din tenis: Cariera mea a ajuns la sfârșit!”

Halep s-a motivat și înjurat singură – Evenimentul Zilei

VIDEO | Putintseva a sărit iar calul! Cum s-a bucurat după victoria care o  aduce în fața Simonei Halep
VIDEO | Putintseva a sărit iar calul! Cum s-a bucurat după victoria care o aduce în fața Simonei Halep

Simona Halep s-a calificat în finala de la Toronto și revine în Top10

Simona Halep vs Karolina Pliskova (in jurul orei 19:00)/ Atat de aproape de  fericire - HotNews.ro
Simona Halep vs Karolina Pliskova (in jurul orei 19:00)/ Atat de aproape de fericire - HotNews.ro

Halep are o adversară care a bătut 4 jucătoare de Top 10 în ultima lună:  "Va fi o provocare"
Halep are o adversară care a bătut 4 jucătoare de Top 10 în ultima lună: "Va fi o provocare"

Ce urmează pentru Simona Halep, după eliminarea de la Australian Open 2019

Rivala Simonei Halep care se retrage din tenis. A declanșat un scandal  internațional chiar în România - IMPACT.ro
Rivala Simonei Halep care se retrage din tenis. A declanșat un scandal internațional chiar în România - IMPACT.ro

Câştigă Simona Halep şi US Openul? Ce au stabilit specialiştii

Simona apolitică

Simona Halep: Nu am să-mi reproşez nimic. Am fost super tare 7 ani, când am  fost în top 5
Simona Halep: Nu am să-mi reproşez nimic. Am fost super tare 7 ani, când am fost în top 5

Foto | Simona Halep Roland Garros | Moment incredibil în primul set. Ce a  putut face Linette în pauza dintre game-uri
Foto | Simona Halep Roland Garros | Moment incredibil în primul set. Ce a putut face Linette în pauza dintre game-uri

Ce notă a luat Simona Halep la BAC?

Ea este cea mai VIOLENTĂ‚ jucătoare de tenis! După ce a lovit trei oficiali  în
Ea este cea mai VIOLENTĂ‚ jucătoare de tenis! După ce a lovit trei oficiali în

Moment șocant la US Open. Jelena Ostapenko și-a lovit partenera de dublu în  timpul meciului din optimi VIDEO
Moment șocant la US Open. Jelena Ostapenko și-a lovit partenera de dublu în timpul meciului din optimi VIDEO

Sportivii români, victimele rasismului. Cum au fost umiliți Adi Mutu, Simona  Halep sau Bănel Nicoliță - IMPACT
Sportivii români, victimele rasismului. Cum au fost umiliți Adi Mutu, Simona Halep sau Bănel Nicoliță - IMPACT