Punerea în aplicare ploaie torenţială sens finala de tenis a campionilor la euro sport 2 Sortiment Madison Pleacă afară

Turneul Campionilor | Rezumatul partidei Medvedev - Hurkacz, câștigată de  rus în set decisiv - Tenis video - Eurosport
Turneul Campionilor | Rezumatul partidei Medvedev - Hurkacz, câștigată de rus în set decisiv - Tenis video - Eurosport

Naomi Osaka e campioana Australian Open 2021! Nipona, victorie clară în  finala cu Brady - Eurosport
Naomi Osaka e campioana Australian Open 2021! Nipona, victorie clară în finala cu Brady - Eurosport

Medvedev - Zverev, finala Turneului Campionilor (ora 18:00, Eurosport 2).  Cifrele unei finale de vis - Eurosport
Medvedev - Zverev, finala Turneului Campionilor (ora 18:00, Eurosport 2). Cifrele unei finale de vis - Eurosport

Carlos Alcaraz, campion la Next Gen Finals! Ibericul a fost imperial în  finala cu Sebastian Korda - Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la Next Gen Finals! Ibericul a fost imperial în finala cu Sebastian Korda - Eurosport

Nitto ATP Finals - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Basilashvili-Norrie, finala surpriză de la Indian Wells, în această noapte  pe Eurosport 2 - Eurosport
Basilashvili-Norrie, finala surpriză de la Indian Wells, în această noapte pe Eurosport 2 - Eurosport

Ashleigh Barty, campioană la Cincinnati! Australianca a învins-o clar pe  Teichmann în finală - Eurosport
Ashleigh Barty, campioană la Cincinnati! Australianca a învins-o clar pe Teichmann în finală - Eurosport

Turneul Campionilor 2021 | Cum arată cele două grupe ale ultimei mari  competiții a anului - Eurosport
Turneul Campionilor 2021 | Cum arată cele două grupe ale ultimei mari competiții a anului - Eurosport

US Open, ziua a 2-a | Nadal, Begu, Cîrstea, Swiatek & Alcaraz sunt în turul  2! Răducanu + Osaka, OUT - Eurosport
US Open, ziua a 2-a | Nadal, Begu, Cîrstea, Swiatek & Alcaraz sunt în turul 2! Răducanu + Osaka, OUT - Eurosport

Australian Open se vede pe Eurosport 1 și 2. Programul transmisiunilor din  16 ianuarie - Eurosport
Australian Open se vede pe Eurosport 1 și 2. Programul transmisiunilor din 16 ianuarie - Eurosport

LIVE TEXT Medvedev a câștigat finala de la Turneul Campionilor 2020 -  Eurosport
LIVE TEXT Medvedev a câștigat finala de la Turneul Campionilor 2020 - Eurosport

Casper Ruud, primul finalist de la US Open! Norvegianul l-a învins în 4  seturi pe Khachanov - Eurosport
Casper Ruud, primul finalist de la US Open! Norvegianul l-a învins în 4 seturi pe Khachanov - Eurosport

Novak Djokovic, finală pe terenul de acasă! - Eurosport

Turneul Campionilor pune la bătaie cel mai mare premiu din istoria  tenisului - Eurosport
Turneul Campionilor pune la bătaie cel mai mare premiu din istoria tenisului - Eurosport

Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului -  Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului - Eurosport

LIVE TEXT Turneul Campionilor: Medvedev va juca finala cu Dominic Thiem.  Nadal, OUT - Eurosport
LIVE TEXT Turneul Campionilor: Medvedev va juca finala cu Dominic Thiem. Nadal, OUT - Eurosport

Turneul Campionilor începe azi, în direct pe Eurosport! Tecău, Medvedev,  Zverev sunt pe ordinea de zi - Eurosport
Turneul Campionilor începe azi, în direct pe Eurosport! Tecău, Medvedev, Zverev sunt pe ordinea de zi - Eurosport

Alexander Zverev e în semifinale la Turneul Campionilor. Germanul, duel cu  Djokovic pentru finală la Torino - Eurosport
Alexander Zverev e în semifinale la Turneul Campionilor. Germanul, duel cu Djokovic pentru finală la Torino - Eurosport