Snazzy matur Oarecum finala cupei italiei 2020 sân grătar macar

Cu Drăgușin integralist, Juventus a trecut cu 4-0 de Spal și a avansat în  semifinalele Cupei Italiei - Eurosport
Cu Drăgușin integralist, Juventus a trecut cu 4-0 de Spal și a avansat în semifinalele Cupei Italiei - Eurosport

VIDEO Cupa Italiei: Napoli și Lazio s-au calificat în sferturile de finală  - HotNews.ro
VIDEO Cupa Italiei: Napoli și Lazio s-au calificat în sferturile de finală - HotNews.ro

Juventus a învins-o pe Fiorentina și e în finala Cupei Italiei! Va lupta cu  Inter pentru trofeu
Juventus a învins-o pe Fiorentina și e în finala Cupei Italiei! Va lupta cu Inter pentru trofeu

EURO 2020. Italia este noua campioană europeană. A învins Anglia la  loviturile de departajare | Digi24
EURO 2020. Italia este noua campioană europeană. A învins Anglia la loviturile de departajare | Digi24

Napoli - Juventus 4-2 (după penalty-uri), în finala Cupei Italiei. Buffon,  meci mare - Eurosport
Napoli - Juventus 4-2 (după penalty-uri), în finala Cupei Italiei. Buffon, meci mare - Eurosport

Juventus - Spal 4-0, în Cupa Italiei. Drăgușin, integralist la campioana  Italiei
Juventus - Spal 4-0, în Cupa Italiei. Drăgușin, integralist la campioana Italiei

Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat  al doilea trofeu din cariera de antrenor
Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat al doilea trofeu din cariera de antrenor

Italienii au dezvăluit mesajul pe care Mancini l-a transmis jucătorilor  înaintea finalei EURO 2020 - Eurosport
Italienii au dezvăluit mesajul pe care Mancini l-a transmis jucătorilor înaintea finalei EURO 2020 - Eurosport

Inter a cucerit a 8-a Cupă a Italiei din istorie, după o finală  încântătoare cu Juventus
Inter a cucerit a 8-a Cupă a Italiei din istorie, după o finală încântătoare cu Juventus

Italia este noua campioană a Europei! AICI ai tot ce s-a întâmplat în finala  cu Anglia, decisă după penalty-uri - Eurosport
Italia este noua campioană a Europei! AICI ai tot ce s-a întâmplat în finala cu Anglia, decisă după penalty-uri - Eurosport

Juventus a câștigat grație unui autogol în semifinalele Cupei Italiei!  Vlahovic n-a găsit golul împotriva fostei echipe - Eurosport
Juventus a câștigat grație unui autogol în semifinalele Cupei Italiei! Vlahovic n-a găsit golul împotriva fostei echipe - Eurosport

Atalanta, în finala Cupei Italiei după victoria cu Napoli. Duel cu Juventus  pentru trofeu
Atalanta, în finala Cupei Italiei după victoria cu Napoli. Duel cu Juventus pentru trofeu

Juventus - Inter 2-4, finala Cupei Italiei. Milanezii se aleg cu trofeul,  torinezii termină în genunchi un sezon dezamăgitor. Video - Fanatik.ro
Juventus - Inter 2-4, finala Cupei Italiei. Milanezii se aleg cu trofeul, torinezii termină în genunchi un sezon dezamăgitor. Video - Fanatik.ro

Inter a surclasat-o pe Milan și e în finala Cupei Italiei! "Nerrazzurii"  visează la event - Eurosport
Inter a surclasat-o pe Milan și e în finala Cupei Italiei! "Nerrazzurii" visează la event - Eurosport

Napoli - Inter, semifinalele Cupei Italiei, liveTEXT pe GSP.ro

Schimbări de regulament la reluarea fotbalului în Italia! Cum se pot decide  echipele calificate în finala Cupei
Schimbări de regulament la reluarea fotbalului în Italia! Cum se pot decide echipele calificate în finala Cupei

VIDEO Napoli e în finala Cupei Italiei! Campioana Juventus o aşteaptă la  Roma, unde se va juca meciul cu trofeul pe masă
VIDEO Napoli e în finala Cupei Italiei! Campioana Juventus o aşteaptă la Roma, unde se va juca meciul cu trofeul pe masă

Juventus - AC Milan, semifinala Cupei Italiei, liveTEXT

Imaginile care au bagat Italia in depresie! Uriasul Olimpico, PUSTIU la  finala Juve-Napoli! Ronaldo, invins in prima finala de Cupa Italiei |  Sport.ro
Imaginile care au bagat Italia in depresie! Uriasul Olimpico, PUSTIU la finala Juve-Napoli! Ronaldo, invins in prima finala de Cupa Italiei | Sport.ro

Fanii lui Napoli, gest macabru înainte de finala Cupei Italiei! Un sicriu,  sigla lui Juventus și tricoul lui Ronaldo
Fanii lui Napoli, gest macabru înainte de finala Cupei Italiei! Un sicriu, sigla lui Juventus și tricoul lui Ronaldo