vagon Crez Efectuarea fanatik tenis live madrid halep plăcintă numara loc de joaca

Simona Halep - Cori Gauff live stream, ora 20:00, WTA Toronto sferturi

Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1, turul 2 la WTA Madrid. Simo, ce meci!  Victorie entuziasmantă cu a doua jucătoare a lumii. Prima reacție a  româncei. Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-3, 6-1, turul 2 la WTA Madrid. Simo, ce meci! Victorie entuziasmantă cu a doua jucătoare a lumii. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

Simona Halep și cel mai deprimant moment din viața ei: „Mă trezeam plângând  noaptea” - HotNews.ro
Simona Halep și cel mai deprimant moment din viața ei: „Mă trezeam plângând noaptea” - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6. Simo, eliminată de la Madrid! Prima  înfrângere cu Patrick Mouratoglou antrenor - Antena Sport
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6. Simo, eliminată de la Madrid! Prima înfrângere cu Patrick Mouratoglou antrenor - Antena Sport

WTA Madrid - rezultate, tablouri, castigatoare, live online - Fanatik.ro

Simona Halep - Paula Badosa, 6-3, 6-1, în turul secund de la WTA Madrid:  prestație perfectă a româncei
Simona Halep - Paula Badosa, 6-3, 6-1, în turul secund de la WTA Madrid: prestație perfectă a româncei

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

Simona Halep și-a aflat adversara din optimile turneului de la Madrid!  Românca conduce în meciurile directe
Simona Halep și-a aflat adversara din optimile turneului de la Madrid! Românca conduce în meciurile directe

Simona Halep, în sferturi la WTA Madrid - Revenire spectaculoasă de la 1-4  în setul al doilea cu Coco Gauff - HotNews.ro
Simona Halep, în sferturi la WTA Madrid - Revenire spectaculoasă de la 1-4 în setul al doilea cu Coco Gauff - HotNews.ro

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat  meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro
Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro

Simona Halep s-a calificat en-fanfare în optimile turneului de la Toronto!

Mesajul postat de Simona Halep după calificarea în optimile turneului WTA  Madrid
Mesajul postat de Simona Halep după calificarea în optimile turneului WTA Madrid

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Madrid! Cum arată traseul  virtual teribil al campioanei noastre - Antena Sport
Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Madrid! Cum arată traseul virtual teribil al campioanei noastre - Antena Sport

Simona Halep, în optimile turneului WTA de la Toronto - Victorie în două  seturi cu Shuai Zhang - HotNews.ro
Simona Halep, în optimile turneului WTA de la Toronto - Victorie în două seturi cu Shuai Zhang - HotNews.ro

WTA Madrid: Simona Halep vs Coco Gauff - Când va avea loc meciul din optimi  - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep vs Coco Gauff - Când va avea loc meciul din optimi - HotNews.ro

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima  reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!"  - Fanatik.ro
Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!" - Fanatik.ro

Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid.  Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3  la WTA Madrid.
Simona Halep - Elise Mertens Live video ora XXX în turul 3 la WTA Madrid. Primul obstacol de topSimona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7 în turul 3 la WTA Madrid.

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se  califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2, în turul 2 WTA Toronto. Românca se califică fără emoții în turul al treilea - Fanatik.ro

Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid.  Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu |  Observatornews.ro
Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturile turneului de la Madrid. Halep ratează calificarea după ce nu pierduse nici măcar un set în turneu | Observatornews.ro

VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou,  evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro
VIDEO WTA Madrid: Simona Halep, în optimi - Eleva lui Patrick Mouratoglou, evoluție entuziasmantă cu Paula Badosa, principala favorită - HotNews.ro