Home

presupune Ordonat arahide digi sport tenis dublu scor madrid Touhou Împotriva voinței diametru

Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a  câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit
Dominant! Carlos Alcaraz l-a învins într-o oră pe Alexander Zverev și a câștigat titlul la Madrid! Recordul stabilit

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport

Video | Simona Halep - Sara Sorribes Tormo LIVE VIDEO, în turul 1 al WTA  Madrid, ora 15:30, la Digi Sport 2
Video | Simona Halep - Sara Sorribes Tormo LIVE VIDEO, în turul 1 al WTA Madrid, ora 15:30, la Digi Sport 2

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Video | Simona Halep – Saisai Zheng LIVE VIDEO, de la ora 18:00, pe Digi  Sport 2. “Simo” îşi continuă aventura la Madrid
Video | Simona Halep – Saisai Zheng LIVE VIDEO, de la ora 18:00, pe Digi Sport 2. “Simo” îşi continuă aventura la Madrid

Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid.  ”Concentrată, agresivă, puternică”
Video | Simona Halep, prima reacție după victoria categorică de la Madrid. ”Concentrată, agresivă, puternică”

Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul  Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid
Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Video | Halep / Begu - Krejcikova / Siniakova 3-6, 3-6. Româncele au fost  eliminate de principalele favorite
Video | Halep / Begu - Krejcikova / Siniakova 3-6, 3-6. Româncele au fost eliminate de principalele favorite

Video | Bianca Andreescu și Emma Răducanu, aclamate de fanii români la  Madrid. Ambele s-au calificat în turul doi
Video | Bianca Andreescu și Emma Răducanu, aclamate de fanii români la Madrid. Ambele s-au calificat în turul doi

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Video | Transylvania Open | Emma Răducanu, eliminată surprinzător de Marta  Kostyuk. Programul semifinalelor
Video | Transylvania Open | Emma Răducanu, eliminată surprinzător de Marta Kostyuk. Programul semifinalelor

Serena Williams profită de "clasamentul special" pentru a intra pe tabloul  principal la Madrid
Serena Williams profită de "clasamentul special" pentru a intra pe tabloul principal la Madrid