dificultate Capricios Obține cu cine joaca halep meciul următor cometariu Cu fața în sus anacronic

Ce urmează pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea la Indian Wells » Sunt la  un meci de un duel direct
Ce urmează pentru Simona Halep și Sorana Cîrstea la Indian Wells » Sunt la un meci de un duel direct

Simona Halep i-a spus-o pe față lui Toni Iuruc. Ce își dorește campioana de  la iubitul milionar - Playtech Știri
Simona Halep i-a spus-o pe față lui Toni Iuruc. Ce își dorește campioana de la iubitul milionar - Playtech Știri

Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open!  Cine este următoarea adversară | Sport.ro
Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open! Cine este următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep joacă mâine din nou 2 meciuri la Gippsland Trophy! Begu și  Cîrstea vor evolua și ele - Eurosport
Simona Halep joacă mâine din nou 2 meciuri la Gippsland Trophy! Begu și Cîrstea vor evolua și ele - Eurosport

Simona Halep - Anastasia Potapova, 6-4, 3-6, 6-3, în primul tur al  turneului de la Cincinnati! Probleme la picior pentru Simona
Simona Halep - Anastasia Potapova, 6-4, 3-6, 6-3, în primul tur al turneului de la Cincinnati! Probleme la picior pentru Simona

Când se joacă meciul Simona Halep - Amanda Anisimova, din sferturile de la  Wimbledon
Când se joacă meciul Simona Halep - Amanda Anisimova, din sferturile de la Wimbledon

Brasov TV - Simona Halep – Serena Williams, la Melbourne. Când SE JOACĂ  meciul?
Brasov TV - Simona Halep – Serena Williams, la Melbourne. Când SE JOACĂ meciul?

Ora de start a meciului Simona Halep – Danielle Collins în turul 2 la Roma.  Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep – Danielle Collins în turul 2 la Roma. Anunțul organizatorilor - Eurosport

Meciuri la foc automat pentru Halep. După Toronto, de luni urmează  Cincinnati | adevarul.ro
Meciuri la foc automat pentru Halep. După Toronto, de luni urmează Cincinnati | adevarul.ro

Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid  Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport
Când se joacă Simona Halep – Coco Gauff în optimile de finală la Madrid Open. Ora de start a meciului de 5 stele - Eurosport

Cu cine joacă Simona Halep în primul meci după 3 luni. Și Sorana Cîrstea  și-a aflat adversara - Playtech Știri
Cu cine joacă Simona Halep în primul meci după 3 luni. Și Sorana Cîrstea și-a aflat adversara - Playtech Știri

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep, victorie rapidă cu Destanee Aiava în turul 1 de la Melbourne  Summer Set » Urmează meciul cu Gabriela Ruse
Simona Halep, victorie rapidă cu Destanee Aiava în turul 1 de la Melbourne Summer Set » Urmează meciul cu Gabriela Ruse

Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală la  Wimbledon 2022. S-a stabilit ora de start, meciul e pe Centre Court -  Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, în optimile de finală la Wimbledon 2022. S-a stabilit ora de start, meciul e pe Centre Court - Fanatik.ro

De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul  zilei de marți, 24 mai | Sport.ro
De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul zilei de marți, 24 mai | Sport.ro

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Qinwen Zheng la Roland Garros!

Când joacă Simona Halep în optimi la Australian Open. Organizatorii au  anunțat și ora de începere a meciului Soranei Cîrstea - Playsport
Când joacă Simona Halep în optimi la Australian Open. Organizatorii au anunțat și ora de începere a meciului Soranei Cîrstea - Playsport

Simona Halep revine în acțiune! Când se joacă meciul cu Katerina Siniakova,  la Bad Homburg - Eurosport
Simona Halep revine în acțiune! Când se joacă meciul cu Katerina Siniakova, la Bad Homburg - Eurosport

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport

HALEP - RISKE // Meciul Simonei Halep a fost amânat pentru mâine! La ce oră  a fost programat
HALEP - RISKE // Meciul Simonei Halep a fost amânat pentru mâine! La ce oră a fost programat

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro