Inconştient tapet Ieșire cu cine joaca chindia targoviste la 21 30 maine Separat gard Castigat

Liga 1: FC Steaua 3-2 AFC Chindia Târgoviște! Remontada lui Gheorghe |  FCSTEAUA.RO
Liga 1: FC Steaua 3-2 AFC Chindia Târgoviște! Remontada lui Gheorghe | FCSTEAUA.RO

LIVE VIDEO | FCSB - Chindia, de la 21:30, în direct la Orange Sport 1 şi pe  orangesport.ro. Un nou meci "sacrificat" de Dică şi compania?
LIVE VIDEO | FCSB - Chindia, de la 21:30, în direct la Orange Sport 1 şi pe orangesport.ro. Un nou meci "sacrificat" de Dică şi compania?

Crețu a recunoscut că nu l-a atins!” Jucătorii Chindiei Târgoviște acuză  arbitrul după înfrângerea cu FCSB | Sport.ro
Crețu a recunoscut că nu l-a atins!” Jucătorii Chindiei Târgoviște acuză arbitrul după înfrângerea cu FCSB | Sport.ro

FC CHINDIA TARGOVISTE 11 08 1950

Astra Giurgiu - Chindia 1-2 | DEZASTRU PENTRU ASTRA fara Budescu!  Giurgiuvenii au ajuns la a doua infrangere consecutiva! Chindia s-a impus  dupa un meci in care a dominat | Sport.ro
Astra Giurgiu - Chindia 1-2 | DEZASTRU PENTRU ASTRA fara Budescu! Giurgiuvenii au ajuns la a doua infrangere consecutiva! Chindia s-a impus dupa un meci in care a dominat | Sport.ro

Asociații au suplimentat bugetul Chindiei cu 20 miliarde lei vechi! Șefii  cei mari nu acceptă o retrogradare din Liga 1 | SportImpact
Asociații au suplimentat bugetul Chindiei cu 20 miliarde lei vechi! Șefii cei mari nu acceptă o retrogradare din Liga 1 | SportImpact

chindia targoviste Archives - Druckeria

Vezi când joacă Chindia în Cupă! Programul complet!

Transferuri Chindia Târgoviște Pentru Sezonul 2019-2020. Victorie în  Amicalul Cu AS SR Brașov | Libertatea
Transferuri Chindia Târgoviște Pentru Sezonul 2019-2020. Victorie în Amicalul Cu AS SR Brașov | Libertatea

Video | FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul  7, au avut 2-0 în minutul 28
Video | FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul 7, au avut 2-0 în minutul 28

Chindia Târgoviște joacă acasă cu CS Universitatea Craiova, de la ora 20:30  - InfoToday
Chindia Târgoviște joacă acasă cu CS Universitatea Craiova, de la ora 20:30 - InfoToday

Adrian Mihalcea, declarații înainte de FCSB - Chindia

Chindia Târgoviște, fără 7 jucători la meciul cu Universitatea Craiova

Din baraj în baraj! Niciun sezon fără emoții pentru Chindia

Universitatea Craiova, Chindia Târgoviște și Minaur Baia Mare, adversarele  echipei din Ocna Mureș în grupele Cupei României
Universitatea Craiova, Chindia Târgoviște și Minaur Baia Mare, adversarele echipei din Ocna Mureș în grupele Cupei României

Fanii revin pe stadioane! Sepsi OSK - Chindia Târgovişte se joacă cu  spectatori în tribune - We Radio Sfântu Gheorghe
Fanii revin pe stadioane! Sepsi OSK - Chindia Târgovişte se joacă cu spectatori în tribune - We Radio Sfântu Gheorghe

FCSB
FCSB

CHINDIA TARGOVISTE - FCSB 1-2 | Gnohere o salveaza pe FCSB cu al doilea gol  al sezonului! Chindia a deschis scorul! Hent la golul gazdelor si penalty  nearcordat FCSB-ului. Fazele | Sport.ro
CHINDIA TARGOVISTE - FCSB 1-2 | Gnohere o salveaza pe FCSB cu al doilea gol al sezonului! Chindia a deschis scorul! Hent la golul gazdelor si penalty nearcordat FCSB-ului. Fazele | Sport.ro

Meciuri - Program AFC CHINDIA TARGOVISTE - Liga 1 - Liga Profesionistă de  Fotbal
Meciuri - Program AFC CHINDIA TARGOVISTE - Liga 1 - Liga Profesionistă de Fotbal

Chindia Târgovişte - CFR Cluj 0-2. Victorie chinuită pentru ardeleni! Dan  Petrescu a fost eliminat. Campioana a încheiat meciul în 9 oameni - Antena  Sport
Chindia Târgovişte - CFR Cluj 0-2. Victorie chinuită pentru ardeleni! Dan Petrescu a fost eliminat. Campioana a încheiat meciul în 9 oameni - Antena Sport

Chindia – FCSB 0-1 | Prima reacţie a lui Constantin Budescu după golul  marcat în minutul 90+7: "Sunt obişnuit cu presiunea! Nu mă simt rău deloc!"  - Antena Sport
Chindia – FCSB 0-1 | Prima reacţie a lui Constantin Budescu după golul marcat în minutul 90+7: "Sunt obişnuit cu presiunea! Nu mă simt rău deloc!" - Antena Sport

Live-text Liga I, ora 17,30: UTA Arad - Chindia Târgoviște 0 - 2, final -  Sportarad
Live-text Liga I, ora 17,30: UTA Arad - Chindia Târgoviște 0 - 2, final - Sportarad