depozit final Ecologie cine televizeaza turneu budapesta tenis pană Sentimental Centrul de producție

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul  WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Patricia Goina a disputat finala probei de dublu de la turneul de...

Roger Federer și-a vândut tricourile și rachetele pe sume amețitoare

WTA Budapesta: Mihaela Buzărnescu, în finală la dublu după retragerea  Irinei Bara - HotNews.ro
WTA Budapesta: Mihaela Buzărnescu, în finală la dublu după retragerea Irinei Bara - HotNews.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele  turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria  Sharapova în topul încasărilor din
Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria Sharapova în topul încasărilor din

Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în  clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră |  Observatornews.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră | Observatornews.ro

dublu | Romania Tenis - Part 4

Alexandra Cadanţu s-a calificat în turul doi al... | News.ro

Irina Bara a ajuns in semifinalele probei de dublu de la Budapesta,...

Miki Buzărnescu, în finala de dublu de la Budapesta/ Tenismena română face  pereche cu unguroaica Fanny Stollar
Miki Buzărnescu, în finala de dublu de la Budapesta/ Tenismena română face pereche cu unguroaica Fanny Stollar

Liana Ungur a ratat calificarea pe tabloul principal la Budapesta

Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la  Budapesta - Treizecizero
Irina Begu trece de Rodina, se alătură Soranei Cîrstea în sferturi la Budapesta - Treizecizero

România, abandonată: Cum a ajuns echipa feminină o povară pentru  jucătoarele de tenis | adevarul.ro
România, abandonată: Cum a ajuns echipa feminină o povară pentru jucătoarele de tenis | adevarul.ro

Tenismenii moldoveni au fost eliminați de la Mondialul din Budapesta | IPN

Ştiri despre Mihaela Buzarnescu

Simona Halep ia 8770 de dolari și 100 de puncte WTA pentru victoria de la

Ana Bogdan, eliminată în optimile de la WTA Budapesta - Meci de mare luptă  cu ocupanta locului 102 mondial - HotNews.ro
Ana Bogdan, eliminată în optimile de la WTA Budapesta - Meci de mare luptă cu ocupanta locului 102 mondial - HotNews.ro

WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu  6-0 - HotNews.ro
WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro

Tenis: Irina Bara - stiri

Mihaela Buzărnescu a câştigat trofeul la Budapesta înainte să meargă la  Tokyo. "La Olimpiadă, mi-aş fi plătit singură avionul şi cazarea!" - Antena  Sport
Mihaela Buzărnescu a câştigat trofeul la Budapesta înainte să meargă la Tokyo. "La Olimpiadă, mi-aş fi plătit singură avionul şi cazarea!" - Antena Sport