Home

in caz calculator trecere cine conduce la goluri marcate in la liga Dormita casetă Inspecţie

Video | Vinicius a primit o "întrebare de baraj" după ce a marcat primul gol  în Champions League: "Să-l întreb pe tata dacă îmi dă voie"
Video | Vinicius a primit o "întrebare de baraj" după ce a marcat primul gol în Champions League: "Să-l întreb pe tata dacă îmi dă voie"

Borna stabilită de Cristiano Ronaldo după golul marcat în poarta lui  Everton!
Borna stabilită de Cristiano Ronaldo după golul marcat în poarta lui Everton!

CSM București, victoria sezonului în Liga Campionilor » Revelație de 17 ani  cu 4 goluri marcate și poziție de „sferturi” în clasament
CSM București, victoria sezonului în Liga Campionilor » Revelație de 17 ani cu 4 goluri marcate și poziție de „sferturi” în clasament

VIDEO | Spectacolul din Champions League se vede la Prima Sport: Eurogol  marcat de Mbappe în Juventus - PSG, Bonucci egalează! AC Milan conduce  Salzburg cu Tătăruşanu titular
VIDEO | Spectacolul din Champions League se vede la Prima Sport: Eurogol marcat de Mbappe în Juventus - PSG, Bonucci egalează! AC Milan conduce Salzburg cu Tătăruşanu titular

Jefte Betancor, cel mai bun marcator - Știri - LPF

Cristiano Ronaldo a ajuns la 700 de goluri marcate pentru echipele de club!  Câte goluri a înscris Lionel Messi? - Eurosport
Cristiano Ronaldo a ajuns la 700 de goluri marcate pentru echipele de club! Câte goluri a înscris Lionel Messi? - Eurosport

VIDEO Ronaldo l-a egalat pe Puskas, cu 242 de goluri marcate pentru Real

VIDEO CR7 poate încheia campionatul cu 47 de goluri, dacă îşi menţine  media. Messi deţine recordul
VIDEO CR7 poate încheia campionatul cu 47 de goluri, dacă îşi menţine media. Messi deţine recordul

Cu gol marcat în minutele de prelungire, Unirea Slobozia s-a salvat şi a  trimis Recea în Liga 3 | Federația Română de Fotbal
Cu gol marcat în minutele de prelungire, Unirea Slobozia s-a salvat şi a trimis Recea în Liga 3 | Federația Română de Fotbal

Real Madrid, victorie mare în derby-ul cu Inter! Bayern, Liverpool și  Monchengladbach au marcat împreună
Real Madrid, victorie mare în derby-ul cu Inter! Bayern, Liverpool și Monchengladbach au marcat împreună

Messi se apropie de bariera de 100 de goluri marcate în Liga Campionilor |  Jurnal.md
Messi se apropie de bariera de 100 de goluri marcate în Liga Campionilor | Jurnal.md

Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase  a marcat golul pentru tricolori
Liga Naţiunilor | Finlanda - România 1-1. Remiză la Helsinki. Florin Tănase a marcat golul pentru tricolori

Fotbal: Croaţia şi Olanda au obţinut victorii şi conduc în Liga Naţiunilor  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Croaţia şi Olanda au obţinut victorii şi conduc în Liga Naţiunilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cifre remarcabile pentru jucătorii din Liga 2.** Trei atacanți conduc  clasamentul golgheterilor cu câte 18 reușite. Peste 500 de goluri s-au  înscris în prima parte a sezonului | CLASAMENT | Liga 2
Cifre remarcabile pentru jucătorii din Liga 2.** Trei atacanți conduc clasamentul golgheterilor cu câte 18 reușite. Peste 500 de goluri s-au înscris în prima parte a sezonului | CLASAMENT | Liga 2

Liga ABA 2: reprezentantul Macedoniei Simic a marcat al doilea gol în  triumful asupra Osijek - Sloboden Pechat
Liga ABA 2: reprezentantul Macedoniei Simic a marcat al doilea gol în triumful asupra Osijek - Sloboden Pechat

Messi amenință locul lui Cristiano Ronaldo! Câte goluri mai are de  recuperat în Liga Campionilor
Messi amenință locul lui Cristiano Ronaldo! Câte goluri mai are de recuperat în Liga Campionilor

Cum au adus moldovenii de la Sheriff Tiraspol la tăcere întregul Santiago  Bernabeu! Gol istoric în Liga Campionilor, după o fază de manual
Cum au adus moldovenii de la Sheriff Tiraspol la tăcere întregul Santiago Bernabeu! Gol istoric în Liga Campionilor, după o fază de manual

Lionel Messi, record absolut în Champions League. L-a depășit pe Cristiano  Ronaldo după super-golul cu Benfica - Fanatik.ro
Lionel Messi, record absolut în Champions League. L-a depășit pe Cristiano Ronaldo după super-golul cu Benfica - Fanatik.ro

LaLiga: FC Sevilla a câştigat confruntarea cu... | News.ro

Messi se apropie de bariera de 100 de goluri marcate în Liga Campionilor

23 de goluri marcate în prima seară de Liga Campionilor - Cronica Sportivă  - argeşSPORT
23 de goluri marcate în prima seară de Liga Campionilor - Cronica Sportivă - argeşSPORT

UEFA Champions League - Victima preferată din UCL a lui Neymar este chiar  actuala echipă. Câte goluri a marcat împotriva celor de la PSG
UEFA Champions League - Victima preferată din UCL a lui Neymar este chiar actuala echipă. Câte goluri a marcat împotriva celor de la PSG

VIDEO. Topul ratărilor din Liga 1 | Digi24

Benzema este la 6 goluri de recordul lui Cristiano Ronaldo! Francezul poate  scrie istorie în Champions League - Eurosport
Benzema este la 6 goluri de recordul lui Cristiano Ronaldo! Francezul poate scrie istorie în Champions League - Eurosport