coșmar coastă a respira cine castiga meciul barcelona sau mancester topit huh Retuşare

FC Barcelona - stirile echipei pe Fanatik.ro - Pagina 3

Bernardo Silva i-a cerut lui Manchester City să ia în considerare o ofertă  de la FC Barcelona
Bernardo Silva i-a cerut lui Manchester City să ia în considerare o ofertă de la FC Barcelona

Barcelona - Manchester, finala in care se lupta pentru suprematie in Europa  jucatori de peste 800 mil.
Barcelona - Manchester, finala in care se lupta pentru suprematie in Europa jucatori de peste 800 mil.

Manchester City 1-2 Barcelona si Juventus 2-1 Borussia Dortmund! Suarez a  OMORAT-O pe City!. Messi a ratat un penalty in prelungiri | VIDEO | Sport.ro
Manchester City 1-2 Barcelona si Juventus 2-1 Borussia Dortmund! Suarez a OMORAT-O pe City!. Messi a ratat un penalty in prelungiri | VIDEO | Sport.ro

Mișcări spectaculoase pe piața transferurilor! Barcelona vrea să vândă la  Manchester United și să ia un star de la City
Mișcări spectaculoase pe piața transferurilor! Barcelona vrea să vândă la Manchester United și să ia un star de la City

FC Barcelona și Manchester City, show cu șase goluri într-un meci de  verificare. Motivul amicalului în plin sezon. Video - Fanatik.ro
FC Barcelona și Manchester City, show cu șase goluri într-un meci de verificare. Motivul amicalului în plin sezon. Video - Fanatik.ro

Finala de vis a Ligii Campionilor! Barcelona-Manchester: 2-0 -  Stirileprotv.ro
Finala de vis a Ligii Campionilor! Barcelona-Manchester: 2-0 - Stirileprotv.ro

Meci caritabil între Barcelona și Manchester City, în august! Cine vor fi  beneficiarii - Eurosport
Meci caritabil între Barcelona și Manchester City, în august! Cine vor fi beneficiarii - Eurosport

BARCELONA - MANCHESTER UNITED 3-0 | Dubla lui Messi distruge blestemul  "sferturilor"! Barca merge pentru prima data in semifinale dupa 4 ani!  Coutinho a inscris cu un sut superb | Sport.ro
BARCELONA - MANCHESTER UNITED 3-0 | Dubla lui Messi distruge blestemul "sferturilor"! Barca merge pentru prima data in semifinale dupa 4 ani! Coutinho a inscris cu un sut superb | Sport.ro

Simone Inzaghi o aseamănă pe Barcelona cu Manchester City înaintea meciului  din Champions League: ”Au calitate în toate pozițiile”
Simone Inzaghi o aseamănă pe Barcelona cu Manchester City înaintea meciului din Champions League: ”Au calitate în toate pozițiile”

Dorit de Barcelona, Bernardo Silva a dat răspunsul final, după un meci cu  gol și assist | Sport.ro
Dorit de Barcelona, Bernardo Silva a dat răspunsul final, după un meci cu gol și assist | Sport.ro

Champions League, etapa 3: Mircea Lucescu, învins de Barcelona + Cristiano  Ronaldo, decisiv pentru Manchester United
Champions League, etapa 3: Mircea Lucescu, învins de Barcelona + Cristiano Ronaldo, decisiv pentru Manchester United

USA Tour Results: Manchester United defeat FC Barcelona 2-1 - Barca  Blaugranes
USA Tour Results: Manchester United defeat FC Barcelona 2-1 - Barca Blaugranes

Barcelona a câștigat El Clasico în Las Vegas! Meciul de gală cu Real  Madrid, decis de un "golazo" - Eurosport
Barcelona a câștigat El Clasico în Las Vegas! Meciul de gală cu Real Madrid, decis de un "golazo" - Eurosport

Video | Manchester United - Barcelona 0-1. Prima victorie a lui catalanilor  pe terenul lui United, decisă cu ajutorul VAR-ului
Video | Manchester United - Barcelona 0-1. Prima victorie a lui catalanilor pe terenul lui United, decisă cu ajutorul VAR-ului

BARCELONA - MANCHESTER UNITED // Probleme la Manchester United înainte de  meciul cu Barcelona: 7 jucători vor să plece » Echipele probabile în  Barcelona - United
BARCELONA - MANCHESTER UNITED // Probleme la Manchester United înainte de meciul cu Barcelona: 7 jucători vor să plece » Echipele probabile în Barcelona - United

Manchester City joaca cu Barcelona, dar romanii sunt interesati si de meciul  lui Arsenal din Bulgaria – Evenimentul Zilei
Manchester City joaca cu Barcelona, dar romanii sunt interesati si de meciul lui Arsenal din Bulgaria – Evenimentul Zilei

Manchester united castiga in deplasare la

Sfârşitul unei "ere". David Silva, ultimul meci în Premier League pentru  Manchester City
Sfârşitul unei "ere". David Silva, ultimul meci în Premier League pentru Manchester City

Varianta bombă a momentului: Cristiano Ronaldo la FC Barcelona! "Acum e  momentul să se întâmple nebunia asta" - Fanatik.ro
Varianta bombă a momentului: Cristiano Ronaldo la FC Barcelona! "Acum e momentul să se întâmple nebunia asta" - Fanatik.ro

VIDEO Messi a facut JAF in orasul bogatilor. Rezumat Manchester City -  Barcelona | Sport.ro
VIDEO Messi a facut JAF in orasul bogatilor. Rezumat Manchester City - Barcelona | Sport.ro

Pep Guardiola a confirmat transferul lui Ferran Torres la Barcelona! De ce  i-a permis jucătorului să plece de la City
Pep Guardiola a confirmat transferul lui Ferran Torres la Barcelona! De ce i-a permis jucătorului să plece de la City

FC Barcelona a învins Manchester United şi a câştigat trofeul Ligii  Campionilor - GALERIE FOTO
FC Barcelona a învins Manchester United şi a câştigat trofeul Ligii Campionilor - GALERIE FOTO

Meci INCREDIBIL in Premier League! Manchester United castiga la Brighton cu  un penalty acordat dupa fluierul final! Brighton a lovit bara de 5 ori |  Sport.ro
Meci INCREDIBIL in Premier League! Manchester United castiga la Brighton cu un penalty acordat dupa fluierul final! Brighton a lovit bara de 5 ori | Sport.ro