Home

Deoparte Deduce Moale cine a castigat mai mult steaua sau dinamo amator porumbel Scuzatima

Steaua și Dinamo din 1989, precum Real și Barcelona de astăzi! Performanțe  răsunătoare pe plan european
Steaua și Dinamo din 1989, precum Real și Barcelona de astăzi! Performanțe răsunătoare pe plan european

Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii  - Fanatik.ro
Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii - Fanatik.ro

Curiozitati despre Dinamo-Steaua – Banca de rezerva

Play-off - Etapa 1 - Steaua București - Dinamo București, 5-1 (4-0) - Steaua  Liberă
Play-off - Etapa 1 - Steaua București - Dinamo București, 5-1 (4-0) - Steaua Liberă

Video | Dinamo a stabilit un record istoric în duelurile cu Steaua, după  victoria din derby
Video | Dinamo a stabilit un record istoric în duelurile cu Steaua, după victoria din derby

LIVE VIDEO ǀ Dinamo – Steaua se joacă vineri, de la ora 21:30, în direct la  Prima Sport 1. ”Derby de România”, la primul episod în Liga a 2-a
LIVE VIDEO ǀ Dinamo – Steaua se joacă vineri, de la ora 21:30, în direct la Prima Sport 1. ”Derby de România”, la primul episod în Liga a 2-a

Dinamo a învins Steaua, scor, 7-2, la general şi s-a calificat în finala  Cupei Ligii. FOTO
Dinamo a învins Steaua, scor, 7-2, la general şi s-a calificat în finala Cupei Ligii. FOTO

De-ale lui Vasile - un derby, ratat: "oile" în atac, cainii în "tarc"! -  Dinamo1948
De-ale lui Vasile - un derby, ratat: "oile" în atac, cainii în "tarc"! - Dinamo1948

AS47 - Etapa 4: Dinamo 2 - Steaua ______ 👉 https://as47.ro/etapa-4-dinamo -2-steaua/ În etapa 4 a Ligii 3, Steaua se duce în Groapă, pentru duelul cu  Dinamo 2. O primă întrebare este daca
AS47 - Etapa 4: Dinamo 2 - Steaua ______ 👉 https://as47.ro/etapa-4-dinamo -2-steaua/ În etapa 4 a Ligii 3, Steaua se duce în Groapă, pentru duelul cu Dinamo 2. O primă întrebare este daca

Se rejoacă Steaua-Dinamo! Pe banca tehnică vor fi Iordănescu și Lucescu

Cine a fost mai favorizată înainte de '90, Steaua sau Dinamo? S-a reaprins  din senin rivalitatea istorică: „Vreți să știți ce făcea Valentin?”
Cine a fost mai favorizată înainte de '90, Steaua sau Dinamo? S-a reaprins din senin rivalitatea istorică: „Vreți să știți ce făcea Valentin?”

Derby de România: Dinamo 2-1 FC Steaua! 10 pentru Peluza stelistă, 5 pentru  Coman & Co. | FCSTEAUA.RO
Derby de România: Dinamo 2-1 FC Steaua! 10 pentru Peluza stelistă, 5 pentru Coman & Co. | FCSTEAUA.RO

VIDEO Liga I: Dinamo - Steaua 1-3: Derby cu incidente, meciul a fost  intrerupt aproape 20 de minute, dupa ce portarul Stelei a acuzat faptul ca  a fost lovit de un obiect
VIDEO Liga I: Dinamo - Steaua 1-3: Derby cu incidente, meciul a fost intrerupt aproape 20 de minute, dupa ce portarul Stelei a acuzat faptul ca a fost lovit de un obiect

Rugby: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua, chiar în Ghencea, în  play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Rugby: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua, chiar în Ghencea, în play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dinamo – Steaua 2-1! Fără stofă de campioană, Steaua s-a bătut singură |  FCSTEAUA.RO
Dinamo – Steaua 2-1! Fără stofă de campioană, Steaua s-a bătut singură | FCSTEAUA.RO

Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după  un meci mare! – Evenimentul Zilei
Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după un meci mare! – Evenimentul Zilei

Steaua-Dinamo LIVE BLOG Derby Nat10nal! GRANDE PARTITA! Stelistii s-au  'DOPAT' la pauza! Repriza EXPLOZIVA pe National Arena! Rrrrraul e DERBY  HERO | Sport.ro
Steaua-Dinamo LIVE BLOG Derby Nat10nal! GRANDE PARTITA! Stelistii s-au 'DOPAT' la pauza! Repriza EXPLOZIVA pe National Arena! Rrrrraul e DERBY HERO | Sport.ro

DINAMO - STEAUA, 0-2. Stelistii bat in derby prin autogolul lui Boubacar si  reusita lui Tanase - Stirileprotv.ro
DINAMO - STEAUA, 0-2. Stelistii bat in derby prin autogolul lui Boubacar si reusita lui Tanase - Stirileprotv.ro

Dinamo a câştigat derbiul după ce Steaua a deschis scorul | Digi24

Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 1-0, în Liga I - GALERIE FOTO

DERBYUL MANIEI: DINAMO 1-3 STEAUA. Meciul a fost INTRERUPT 20 min. dupa ce  Arlauskis a fost atacat cu petarde. Balaj a trimis echipele la vestiar |  Dubla lui Stanciu apropie Steaua la
DERBYUL MANIEI: DINAMO 1-3 STEAUA. Meciul a fost INTRERUPT 20 min. dupa ce Arlauskis a fost atacat cu petarde. Balaj a trimis echipele la vestiar | Dubla lui Stanciu apropie Steaua la

CSA Steaua castiga derby-ul de Liga 2 cu Dinamo - Onlinesport.ro

A treia oară când Steaua îi înscrie lui Dinamo 5 goluri, a doua oară când  îi dă 4 într-o repriză. Cifrele derby-ului | Digi24
A treia oară când Steaua îi înscrie lui Dinamo 5 goluri, a doua oară când îi dă 4 într-o repriză. Cifrele derby-ului | Digi24

Steaua a castigat, cu 3-0, derby-ul cu Dinamo | Ziarul National

DINAMO - FCSB // Arena Națională, cea mai frumoasă casă pentru Derby! Cele  mai importante repere de pe stadioanele unde s-a jucat Dinamo - FCSB
DINAMO - FCSB // Arena Națională, cea mai frumoasă casă pentru Derby! Cele mai importante repere de pe stadioanele unde s-a jucat Dinamo - FCSB