Litoral Periodic seră cine a castigat la rugby imisoara sau baia maret Comitet jurnal bunică

Rugby: CSM Ştiinţa Baia Mare a câştigat titlul de campioană a României |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Rugby: CSM Ştiinţa Baia Mare a câştigat titlul de campioană a României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Scandal la echipa de rugby a SCM Timisoara. Un jucator a sarit sa il bata  pe antrenorul Valentin Calafeteanu – Opinia Timisoarei
Scandal la echipa de rugby a SCM Timisoara. Un jucator a sarit sa il bata pe antrenorul Valentin Calafeteanu – Opinia Timisoarei

Rugby: Victorii categorice pentru Timisoara Saracens si CSM Stiinta Baia  Mare, in ultima etapa a SuperLigii - ZiarMM
Rugby: Victorii categorice pentru Timisoara Saracens si CSM Stiinta Baia Mare, in ultima etapa a SuperLigii - ZiarMM

ÎNFRÂNȚI, DAR VICTORIOȘI - Campioana en-titre Știința Baia Mare a pierdut  la Timișoara, dar a încheiat play-off-ul pe locul 1: urmează semifinala de  la Baia Mare, tot cu Timișoara - 2mnews
ÎNFRÂNȚI, DAR VICTORIOȘI - Campioana en-titre Știința Baia Mare a pierdut la Timișoara, dar a încheiat play-off-ul pe locul 1: urmează semifinala de la Baia Mare, tot cu Timișoara - 2mnews

RUGBY - A șaptea oară campioană națională: Știința Baia Mare a câștigat  finala cu Timișoara - 2mnews
RUGBY - A șaptea oară campioană națională: Știința Baia Mare a câștigat finala cu Timișoara - 2mnews

Rugby: Baia Mare câștigă al treilea titlu consecutiv, 11 - 3 în finala cu  Steaua | RFI Mobile
Rugby: Baia Mare câștigă al treilea titlu consecutiv, 11 - 3 în finala cu Steaua | RFI Mobile

Timişoara Saracens se bate cu Baia Mare pentru şefia grupei de Cupă.  Bănăţenii vizează o revanşă în Maramureş
Timişoara Saracens se bate cu Baia Mare pentru şefia grupei de Cupă. Bănăţenii vizează o revanşă în Maramureş

CSM Stiinta Baia Mare castiga finala SuperLigii CEC Bank, dupa aproape  cinci ani - Rugby Romania
CSM Stiinta Baia Mare castiga finala SuperLigii CEC Bank, dupa aproape cinci ani - Rugby Romania

FINALĂ PIERDUTĂ - Știința Baia Mare a pierdut ocazia de a câștiga cea de-a  șaptea Cupă a României: campionii, învinși de Timișoara - 2mnews
FINALĂ PIERDUTĂ - Știința Baia Mare a pierdut ocazia de a câștiga cea de-a șaptea Cupă a României: campionii, învinși de Timișoara - 2mnews

Pregatiti de singurul test cu adevarat din Liga Nationala. SCM Timisoara  merge la Baia Mare – Opinia Timisoarei
Pregatiti de singurul test cu adevarat din Liga Nationala. SCM Timisoara merge la Baia Mare – Opinia Timisoarei

CSM U Baia Mare

Derby rugby-ist la Cluj-Napoca, Steaua întâlnește echipa din Timișoara în  cadrul Cupei României
Derby rugby-ist la Cluj-Napoca, Steaua întâlnește echipa din Timișoara în cadrul Cupei României

Timişoara Saracens a pierdut derby-ul de la Baia Mare. Bănăţenii rămân pe 3  în SuperLigă
Timişoara Saracens a pierdut derby-ul de la Baia Mare. Bănăţenii rămân pe 3 în SuperLigă

Titlul la rugby se decide sâmbătă, de la ora 13:00. Timișoara - Baia Mare e  finala de vis a SuperLigii
Titlul la rugby se decide sâmbătă, de la ora 13:00. Timișoara - Baia Mare e finala de vis a SuperLigii

Rugby: CSM Ştiinţa Baia Mare a câştigat duelul cu SCM USV Timişoara, în  play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Rugby: CSM Ştiinţa Baia Mare a câştigat duelul cu SCM USV Timişoara, în play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Timișoara a devenit noua campioană a României la rugby. Bănățenii au învins  în finală echipa Știința
Timișoara a devenit noua campioană a României la rugby. Bănățenii au învins în finală echipa Știința

Dorin Manole de la CSM Stiinta Baia Mare este jucatorul etapei a VI-a a  SuperLigii CEC Bank - Rugby Romania
Dorin Manole de la CSM Stiinta Baia Mare este jucatorul etapei a VI-a a SuperLigii CEC Bank - Rugby Romania

Ştiinţa Baia Mare şi RCM Timişoara, în finala Cupei României. Câștigătoarea  se decide duminică
Ştiinţa Baia Mare şi RCM Timişoara, în finala Cupei României. Câștigătoarea se decide duminică

Capitanul “zimbrilor” vrea ca traditia stabilita in 2007 sa ramana in  picioare: in Baia Mare, Steaua nu castiga! | Rugby Baia Mare
Capitanul “zimbrilor” vrea ca traditia stabilita in 2007 sa ramana in picioare: in Baia Mare, Steaua nu castiga! | Rugby Baia Mare

Timişoara şi-a păstrat titlul la rugby, după o nouă finală cu Ştiinţa Baia  Mare
Timişoara şi-a păstrat titlul la rugby, după o nouă finală cu Ştiinţa Baia Mare

Spectacol în Liga Națională de Rugby. Baia Mare și Dinamo, victorii ca pe  vremuri
Spectacol în Liga Națională de Rugby. Baia Mare și Dinamo, victorii ca pe vremuri