de exemplu Zdrobi Taxi cine a castigat la handbal Impur Rafina cătuşe

Handbal feminin: România a câştigat Trofeul Carpaţi, după 25-23 cu Spania |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: România a câştigat Trofeul Carpaţi, după 25-23 cu Spania | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO România a câştigat bronzul, la CM de handbal. Joc excepțional și  victorie, 31-22, cu Polonia
VIDEO România a câştigat bronzul, la CM de handbal. Joc excepțional și victorie, 31-22, cu Polonia

Nemtii au castigat Liga Campionilor si la handbal. FC Barcelona, invinsa  din finala, a ratat al 10-lea trofeu din istorie
Nemtii au castigat Liga Campionilor si la handbal. FC Barcelona, invinsa din finala, a ratat al 10-lea trofeu din istorie

CSM Bucureşti a câştigat Cupa României la handbal feminin, al 5-lea trofeu  din propriul palmares | adevarul.ro
CSM Bucureşti a câştigat Cupa României la handbal feminin, al 5-lea trofeu din propriul palmares | adevarul.ro

Franța a învins Rusia și a câștigat în premieră Campionatul European de  Handbal - Stirileprotv.ro
Franța a învins Rusia și a câștigat în premieră Campionatul European de Handbal - Stirileprotv.ro

Franța - Norvegia 22-29. Nordicele au câștigat Campionatul Mondial de  handbal feminin, după o revenire fabuloasă
Franța - Norvegia 22-29. Nordicele au câștigat Campionatul Mondial de handbal feminin, după o revenire fabuloasă

S-a terminat Dinamo - Steaua de la handbal! Au câştigat Supercupa României.  Diferenţă mare de scor - Sportbull
S-a terminat Dinamo - Steaua de la handbal! Au câştigat Supercupa României. Diferenţă mare de scor - Sportbull

CSM Bucureşti a câștigat Supercupa României la handbal feminin

România a câștigat Trofeul Carpați la handbal — Info Mureș

Handbal feminin: CSM Bucureşti, înfrângere cu... | News.ro

Handbal masculin: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua şi a revenit pe  primul loc în
Handbal masculin: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua şi a revenit pe primul loc în

Vipers Kristiansand a câștigat Liga Campionilor pentru a doua oară la rând  / Cristina Neagu, golgheterul competiției - HotNews.ro
Vipers Kristiansand a câștigat Liga Campionilor pentru a doua oară la rând / Cristina Neagu, golgheterul competiției - HotNews.ro

Handbal: CSM Bucureşti a câştigat Supercupa României - 24.08.2022 | BURSA.RO

Echipa nationala U19 de handbal feminin a Romaniei a castigat Trofeul  Carpati | Sportivity.ro
Echipa nationala U19 de handbal feminin a Romaniei a castigat Trofeul Carpati | Sportivity.ro

Dinamo Bucureşti nu are rival la handbal masculin. A câştigat Supercupa  României în faţa Stelei
Dinamo Bucureşti nu are rival la handbal masculin. A câştigat Supercupa României în faţa Stelei

Veste uluitoare: Participarea României la CM de handbal feminin,  bulversată. Trei sportive, în vizorul Agenției Mondiale Antidoping | Digi24
Veste uluitoare: Participarea României la CM de handbal feminin, bulversată. Trei sportive, în vizorul Agenției Mondiale Antidoping | Digi24

Newsweek Romania - stiri, analize, opinii, politica, business,  investigatii, politica internationala
Newsweek Romania - stiri, analize, opinii, politica, business, investigatii, politica internationala

Handbal fără nicio restricţie! "Legea Novak", călcată în picioare! CSM  Bucureşti şi Vâlcea au câştigat memoriul şi nu plătesc nicio amendă.  Exclusiv - Fanatik.ro
Handbal fără nicio restricţie! "Legea Novak", călcată în picioare! CSM Bucureşti şi Vâlcea au câştigat memoriul şi nu plătesc nicio amendă. Exclusiv - Fanatik.ro

Junioarele Mihaelei Adam au câştigat Făgăraş Handbal Cup | Buna ziua Brasov

CSM Bucureşti a câştigat Cupa României la handbal feminin

România a câştigat grupa de la Mondialul de handbal! Franţa - Spania 25-25.  Ce ne aşteaptă în optimi
România a câştigat grupa de la Mondialul de handbal! Franţa - Spania 25-25. Ce ne aşteaptă în optimi