fizician Sport Curs de coliziune cine a castigat federer sau anderson strangulare umiditate dupa aceea

Bornă istorică atinsă de Roger Federer la Roland Garros: Elveţianul este  primul sportiv care joacă 400 de meciuri la un turneu de Grand Slam —  eMaramures
Bornă istorică atinsă de Roger Federer la Roland Garros: Elveţianul este primul sportiv care joacă 400 de meciuri la un turneu de Grand Slam — eMaramures

Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2018. Sârbul a câştigat al 13-lea  titlu de Mare Şlem al carierei, după o finală dominată net
Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2018. Sârbul a câştigat al 13-lea titlu de Mare Şlem al carierei, după o finală dominată net

Roger Federer își licitează obiectele sportive din colecția proprie în  valoare de peste 1 milion de euro
Roger Federer își licitează obiectele sportive din colecția proprie în valoare de peste 1 milion de euro

Video | Federer îşi joacă ultima carte la Turneul Campionilor, în direct la  Digi Sport 2. Meciul marii revanşe, program şi clasamente
Video | Federer îşi joacă ultima carte la Turneul Campionilor, în direct la Digi Sport 2. Meciul marii revanşe, program şi clasamente

Roger Federer, idolul a milioane de tineri tenismeni, a dezvăluit cine au  fost eroii copilăriei lui - Eurosport
Roger Federer, idolul a milioane de tineri tenismeni, a dezvăluit cine au fost eroii copilăriei lui - Eurosport

roger federer - citeste toate articolele despre roger federer - Antena Sport

MOLDPRES News Agency - Radu Albot a câștigat un set la legendarul Roger  Federer
MOLDPRES News Agency - Radu Albot a câștigat un set la legendarul Roger Federer

Roger Federer va juca a 65-a semifinală de Masters Series

Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de  la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.

South African tennis players who have made a Grand Slam final | Tennis,  Tennis players, Davis cup
South African tennis players who have made a Grand Slam final | Tennis, Tennis players, Davis cup

Turneul Campionilor începe astăzi la Londra. Roger Federer joacă în prima  zi. ORA meciului
Turneul Campionilor începe astăzi la Londra. Roger Federer joacă în prima zi. ORA meciului

Imagini care cu greu pot fi descrise. Roger Federer a plâns în hohote la  meciul de retragere: "Nu sunt trist!"
Imagini care cu greu pot fi descrise. Roger Federer a plâns în hohote la meciul de retragere: "Nu sunt trist!"

Palmares federer nadal

VIDEO ATP Miami: Roger Federer, la titlul cu numărul 101 - Victorie în 64  de minute cu John Isner - HotNews.ro
VIDEO ATP Miami: Roger Federer, la titlul cu numărul 101 - Victorie în 64 de minute cu John Isner - HotNews.ro

FEDERER, ÎN SEMIFINALE. Elveţianul l-a învins pe Kevin Anderson, scor 6-4,  6-3 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
FEDERER, ÎN SEMIFINALE. Elveţianul l-a învins pe Kevin Anderson, scor 6-4, 6-3 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

roger federer - ultimele știri | adevarul.ro

VIDEO Djokovic, Nadal şi Federer s-au calificat în sferturile de la Roma

Articole despre Novak Djokovic | OpenTenis

Novak Djokovic - Nick Kyrgios, marea finală Wimbledon 2022! Nole nu a  câștigat niciun set în fața australianului - Antena Sport
Novak Djokovic - Nick Kyrgios, marea finală Wimbledon 2022! Nole nu a câștigat niciun set în fața australianului - Antena Sport

Roger Federer și-a luat la revedere de la cariera de jucător cu o seară  splendidă la Laver Cup - Treizecizero
Roger Federer și-a luat la revedere de la cariera de jucător cu o seară splendidă la Laver Cup - Treizecizero

Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate |  Digi24
Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate | Digi24

Roger Federer - Wikipedia

Roger Federer s-a calificat pentru a şaptea oară în carieră în semifinalele  turneului de la Miami
Roger Federer s-a calificat pentru a şaptea oară în carieră în semifinalele turneului de la Miami