Doctor Aprobare triplu cine a castigat dintre fcsb si sporting impuls Asociat Stradă

Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti  s-a parut meciul? - YouTube
Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti s-a parut meciul? - YouTube

FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi  după pauză
FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi după pauză

Octavian Popescu, cifre dezastruoase în FCSB - Anderlecht 0-0! Capitolul  unde a fost cel mai slab jucător de pe teren - Fanatik.ro
Octavian Popescu, cifre dezastruoase în FCSB - Anderlecht 0-0! Capitolul unde a fost cel mai slab jucător de pe teren - Fanatik.ro

Ce decizii au luat jucătorii ucraineni doriți de Gigi Becali în echipa FCSB

FC Voluntari - FCSB 2-2. Echipa lui Petrea se împiedică uluitor, iar CFR  Cluj poate câștiga titlul dacă învinge U Craiova. Video - Fanatik.ro
FC Voluntari - FCSB 2-2. Echipa lui Petrea se împiedică uluitor, iar CFR Cluj poate câștiga titlul dacă învinge U Craiova. Video - Fanatik.ro

Anderlecht - FCSB 2-2. Roş-albaştrii, OUT din Conference League! Andrea  Compagno şi Joyskim Dawa au marcat în remiza cu belgienii - Antena Sport
Anderlecht - FCSB 2-2. Roş-albaştrii, OUT din Conference League! Andrea Compagno şi Joyskim Dawa au marcat în remiza cu belgienii - Antena Sport

Toate detaliile despre Saburtalo Tbilisi, adversara FCSB din UECL

FCSB vrea arbitri străini la derby-ul cu CFR, Balaj vine cu altă variantă:  "M-au contactat. Propunerea mea a fost diferită" | EXCLUSIV
FCSB vrea arbitri străini la derby-ul cu CFR, Balaj vine cu altă variantă: "M-au contactat. Propunerea mea a fost diferită" | EXCLUSIV

Britanicii, corigenţi la geografie. Locul disputării returulul dintre FCSB  şi West Ham le-a pus probleme: ”
Britanicii, corigenţi la geografie. Locul disputării returulul dintre FCSB şi West Ham le-a pus probleme: ”

FCSB - CFR CLUJ 0-2 | Golul senzational al lui Deac si reusita lui Ionita  din penalty aduc victoria clujenilor! Ratari pe banda rulanta pentru  Gnohere si trei cartonase rosii | Sport.ro
FCSB - CFR CLUJ 0-2 | Golul senzational al lui Deac si reusita lui Ionita din penalty aduc victoria clujenilor! Ratari pe banda rulanta pentru Gnohere si trei cartonase rosii | Sport.ro

CFR Cluj şi FCSB se luptă pentru semnătura sa, dar o altă echipă l-ar putea  transfera: ”Acolo mi-aş dori să joc”
CFR Cluj şi FCSB se luptă pentru semnătura sa, dar o altă echipă l-ar putea transfera: ”Acolo mi-aş dori să joc”

Silkeborg - FCSB 5-0. „A plouat” cu nota doi după umilința cu Silkeborg »  Jucătorii de la FCSB, repetenți pe linie
Silkeborg - FCSB 5-0. „A plouat” cu nota doi după umilința cu Silkeborg » Jucătorii de la FCSB, repetenți pe linie

CFR e superioara! FCSB poate castiga doar asa!" Care este avantajul  campioanei Romaniei inainte de duelul de foc cu FCSB | Sport.ro
CFR e superioara! FCSB poate castiga doar asa!" Care este avantajul campioanei Romaniei inainte de duelul de foc cu FCSB | Sport.ro

Stiri despre FCSB | Sport.ro

Sporting - FCSB 0-0. Roş-albaştrii au făcut un meci mare şi speră la  calificarea în grupele UCL. Pintilii a fost eliminat
Sporting - FCSB 0-0. Roş-albaştrii au făcut un meci mare şi speră la calificarea în grupele UCL. Pintilii a fost eliminat

FCSB, înaintea primului duel european, cu Saburtalo. ”Vrem să ne impunem  stilul și să controlăm jocul”
FCSB, înaintea primului duel european, cu Saburtalo. ”Vrem să ne impunem stilul și să controlăm jocul”

Derby DEGEABA! FCSB castiga din nou cu Dinamo si merge in FINALA Cupei  Romaniei! AICI fazele din FCSB 1-0 Dinamo | Sport.ro
Derby DEGEABA! FCSB castiga din nou cu Dinamo si merge in FINALA Cupei Romaniei! AICI fazele din FCSB 1-0 Dinamo | Sport.ro

CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României.  Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la  0-3 și au împins meciul în prelungiri!
CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României. Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la 0-3 și au împins meciul în prelungiri!

Ianis Stoica şi Denis Haruţ vor fi împrumutaţi de FCSB la alt club din  SuperLiga României
Ianis Stoica şi Denis Haruţ vor fi împrumutaţi de FCSB la alt club din SuperLiga României

FCSB a fost învinsă de Sporting Lisabona, scor... | News.ro

FCSB - Wikipedia

Liga Europa: FCSB încheie Grupa G pe doi, după 1-2 cu Lugano | Digi24

Fotbal: FCSB - Viking Stavanger 1-2, în play-off-ul Europa Conference  League | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FCSB - Viking Stavanger 1-2, în play-off-ul Europa Conference League | AGERPRES • Actualizează lumea.