tijă Strada principala Zâmbet cfr cluj tucudean goluri marcate Contabilitate dată prosperitate

No Țucudean, no fun. Golgheterul a marcat în prelungiri, la un minut după  ce a intrat în teren și a decis Poli Iași - CFR extrem de plictisitor până  atunci
No Țucudean, no fun. Golgheterul a marcat în prelungiri, la un minut după ce a intrat în teren și a decis Poli Iași - CFR extrem de plictisitor până atunci

CFR Cluj - Voluntari 5-0. Ardelenii au făcut spectacol pe teren propriu

George Țucudean pleacă de la CFR Cluj și semnează cu Craiova

CULISE | George Țucudean a ratat în ultimul moment transferul în Spania!  Clubul bătuse palma cu CFR Cluj, dar totul a picat după ce problemele la  inimă au ieșit la suprafață
CULISE | George Țucudean a ratat în ultimul moment transferul în Spania! Clubul bătuse palma cu CFR Cluj, dar totul a picat după ce problemele la inimă au ieșit la suprafață

Rasturnare de situatie in cazul transferului lui George Tucudean la  Universitatea Craiova
Rasturnare de situatie in cazul transferului lui George Tucudean la Universitatea Craiova

Video | Ce performanță pentru George Țucudean, după supergolul marcat în  secunda 20 a meciului cu Sepsi
Video | Ce performanță pentru George Țucudean, după supergolul marcat în secunda 20 a meciului cu Sepsi

Drama neştiută prin care a trecut George Ţucudean în ultimii ani. "Gata,  acum mor. Stăteam şi îmi luam pulsul"
Drama neştiută prin care a trecut George Ţucudean în ultimii ani. "Gata, acum mor. Stăteam şi îmi luam pulsul"

Interviu exclusiv cu George Țucudean. „Hagi mi-a schimbat cariera. Are  ochi, se pricepe, joacă și predă fotbal!” - Fanatik.ro
Interviu exclusiv cu George Țucudean. „Hagi mi-a schimbat cariera. Are ochi, se pricepe, joacă și predă fotbal!” - Fanatik.ro

Cei mai buni marcatori ai ediției 2017-2018 - Știri - LPF

tucudean - Ştiri de Cluj

George Țucudean, Accidentare Gravă înainte De Meciul Suedia-România |  Libertatea
George Țucudean, Accidentare Gravă înainte De Meciul Suedia-România | Libertatea

CFR Cluj - Astra Giurgiu 2-1, în prima etapă din PLAY OFF LIGA 1. Vezi  CLASAMENTUL
CFR Cluj - Astra Giurgiu 2-1, în prima etapă din PLAY OFF LIGA 1. Vezi CLASAMENTUL

Țucudean, scăparea CFR-ului, a adus 3 puncte în ultimul minut al meciului  de la Iași
Țucudean, scăparea CFR-ului, a adus 3 puncte în ultimul minut al meciului de la Iași

George Țucudean a fost operat pe inimă la Viena! Vrea să joace cu FCSB!

Tucudean, din nou decisiv pentru CFR Cluj: “Nu mă interesează titlul de  golgheter”
Tucudean, din nou decisiv pentru CFR Cluj: “Nu mă interesează titlul de golgheter”

Universitatea Craiova vrea sa dea o lovitura rivalei CFR Cluj si sa-l aduca  pe George
Universitatea Craiova vrea sa dea o lovitura rivalei CFR Cluj si sa-l aduca pe George

Fascinati de Tucudean! A fost la juniorii lui Celtic, acum s-a intors sa-i  elimine! Povestea atacantului CFR-ului, in presa engleza | Sport.ro
Fascinati de Tucudean! A fost la juniorii lui Celtic, acum s-a intors sa-i elimine! Povestea atacantului CFR-ului, in presa engleza | Sport.ro

CFR CLUJ // George Țucudean OUT din lupta pentru titlu!? Golgeterul CFR-ului  se întoarce la cardiologii din Viena!
CFR CLUJ // George Țucudean OUT din lupta pentru titlu!? Golgeterul CFR-ului se întoarce la cardiologii din Viena!

CFR CLUJ // George Țucudean s-a întors! Care e situația atacantului după a  doua intervenție la inimă
CFR CLUJ // George Țucudean s-a întors! Care e situația atacantului după a doua intervenție la inimă

George Țucudean - Wikipedia

Mitriţă şi Ţucudean se „războiesc” în goluri. Meciul direct e luni

George Țucudean a marcat pentru CFR Cluj. Atacantul e la al treilea gol  după problemele la inimă
George Țucudean a marcat pentru CFR Cluj. Atacantul e la al treilea gol după problemele la inimă

Video | Gol de aur înscris de George Țucudean, în prelungiri, la Iași!  Golgheterul nu s-a bucurat după o reușită esențială
Video | Gol de aur înscris de George Țucudean, în prelungiri, la Iași! Golgheterul nu s-a bucurat după o reușită esențială

Europa League: CFR invinge in prima mansa din turul III preliminar. Tucudean,  doua goluri - ZiarMM
Europa League: CFR invinge in prima mansa din turul III preliminar. Tucudean, doua goluri - ZiarMM

ALASHKERT - CFR CLUJ 0-2 | Campioana se impune LEJER cu golurile lui  Tucudean! Vezi fazele | Sport.ro
ALASHKERT - CFR CLUJ 0-2 | Campioana se impune LEJER cu golurile lui Tucudean! Vezi fazele | Sport.ro

Adi Păun (CFR Cluj) este ca şi calificat în play-off-ul Europa League –  Arena Vâlceană
Adi Păun (CFR Cluj) este ca şi calificat în play-off-ul Europa League – Arena Vâlceană