Influență burete Tulburi autogol se pune ca gl marcat depăși Pietriș colorarea

SC Oțelul, transfer important înaintea startului Ligii a 3-a. Fundașul care  trebuia să ajungă la Viitorul Pandurii a semnat cu echipa lui Dorinel  Munteanu | Liga 2
SC Oțelul, transfer important înaintea startului Ligii a 3-a. Fundașul care trebuia să ajungă la Viitorul Pandurii a semnat cu echipa lui Dorinel Munteanu | Liga 2

2-1 la Galati dupa o prima repriza facuta praf de Stoican | Memorabilia  DinamoMania
2-1 la Galati dupa o prima repriza facuta praf de Stoican | Memorabilia DinamoMania

Stiinta, Spre Matineu | Libertatea

Liga 1, ultima etapa: Steaua - Otelul 2-2 / Petrolul si Pandurii termina  sezonul cu victorii in deplasare - HotNews.ro
Liga 1, ultima etapa: Steaua - Otelul 2-2 / Petrolul si Pandurii termina sezonul cu victorii in deplasare - HotNews.ro

2022 martie | Cristian Anghelescu

Video | A luat mingea și și-a dat autogol în minutul 89! Cum au reacționat  colegii + Care ar fi motivul gestului absolut bizar
Video | A luat mingea și și-a dat autogol în minutul 89! Cum au reacționat colegii + Care ar fi motivul gestului absolut bizar

Meciuri etapa 12 Liga 2

VIDEO ǀ Dinamo - ”U” Cluj 1-1. ”Câinii” retrogradează pentru prima dată în  istorie
VIDEO ǀ Dinamo - ”U” Cluj 1-1. ”Câinii” retrogradează pentru prima dată în istorie

Scene uluitoare! Şi-a marcat două autogoluri pentru a împiedica un blat!  "Am auzit la hotel că s-au mizat sume uriaşă pe o înfrângere cu 5-1". Cum a  putut reacţiona antrenorul său -
Scene uluitoare! Şi-a marcat două autogoluri pentru a împiedica un blat! "Am auzit la hotel că s-au mizat sume uriaşă pe o înfrângere cu 5-1". Cum a putut reacţiona antrenorul său -

La Liga - stiri din La Liga, noutati, rezultate, clasamentul Spaniei la  fotbal - Digi Sport | Pagina 521 din 726
La Liga - stiri din La Liga, noutati, rezultate, clasamentul Spaniei la fotbal - Digi Sport | Pagina 521 din 726

Cele mai multe autogoluri - Sa vezi si sa nu crezi! Zece recorduri SOCANTE  de la Cupa Mondiala
Cele mai multe autogoluri - Sa vezi si sa nu crezi! Zece recorduri SOCANTE de la Cupa Mondiala

Petrolul a făcut o nouă victimă, "U" Cluj, Delta Tulcea și alte patru  echipe s-au calificat la "masa verde".** Surprizele și rezultatele turului  2 al Cupei României | Liga 2
Petrolul a făcut o nouă victimă, "U" Cluj, Delta Tulcea și alte patru echipe s-au calificat la "masa verde".** Surprizele și rezultatele turului 2 al Cupei României | Liga 2

STEAUA a remizat cu OŢELUL Galaţi, scor 2-2, în ultima etapă a Ligii I.  "Roş-
STEAUA a remizat cu OŢELUL Galaţi, scor 2-2, în ultima etapă a Ligii I. "Roş-

CS Mioveni
CS Mioveni

Turul finalelor barajului de promovare în Liga 2. Cum arată programul  complet
Turul finalelor barajului de promovare în Liga 2. Cum arată programul complet

Meciul cu cele mai multe goluri din istorie: 149-0 din autogoluri |  adevarul.ro
Meciul cu cele mai multe goluri din istorie: 149-0 din autogoluri | adevarul.ro

Liga 1: CFR Cluj vs Viitorul 1-0; FCSB vs Astra 1-0/ CFR Cluj, noua  campioană a României - Ardelenii, la al patrulea titlu din istorie -  HotNews.ro
Liga 1: CFR Cluj vs Viitorul 1-0; FCSB vs Astra 1-0/ CFR Cluj, noua campioană a României - Ardelenii, la al patrulea titlu din istorie - HotNews.ro