Parazit Lună Seminar antrenor volei romania masculin uită la TV Trecător arhitect

Video | România-Franţa, debutul la Campionatul European de volei masculin.  Revenire după 24 de ani
Video | România-Franţa, debutul la Campionatul European de volei masculin. Revenire după 24 de ani

Volei masculin: România, a doua victorie în... | News.ro

Gianni Crețu, antrenorul român care a câștigat Liga Campionilor la volei

Liga Campionilor la volei masculin, cucerită de polonezii de la Zaksa, cu  antrenorul român Gianni Creţu pe bancă
Liga Campionilor la volei masculin, cucerită de polonezii de la Zaksa, cu antrenorul român Gianni Creţu pe bancă

Naționala de volei masculin a României a promovat în Golden League, prima  divizie a Europei
Naționala de volei masculin a României a promovat în Golden League, prima divizie a Europei

FRVolei
FRVolei

VOLEI ROMÂNESC-ISTORIE-foști jucători legitimati, antrenori, arbitri

antrenor volei romania maasculin - sondrassong.org

România s-a calificat în finala Silver League la volei masculin - HotNews.ro

Lotul national de speranțe masculin U17 – Federatia Romana de Volei

CSȘ Blaj a terminat pe locul 5 la volei juniori, iar Tudor Balu – desemnat  MVP-ul turneului din Sala "Timotei Cipariu" - Ziarul Unirea
CSȘ Blaj a terminat pe locul 5 la volei juniori, iar Tudor Balu – desemnat MVP-ul turneului din Sala "Timotei Cipariu" - Ziarul Unirea

Campionatul European de volei masculin: prezentarea tuturor celor 16  echipe. Avem și un antrenor român la turneul final: Gheorghe Crețu –  Doarvolei
Campionatul European de volei masculin: prezentarea tuturor celor 16 echipe. Avem și un antrenor român la turneul final: Gheorghe Crețu – Doarvolei

Naționala masculină a României debutează vineri în al doilea turneu de  calificare la Campionatul European – Doarvolei
Naționala masculină a României debutează vineri în al doilea turneu de calificare la Campionatul European – Doarvolei

FRVolei
FRVolei

Volei masculin: Marian Apostu este noul antrenor al echipei CSM Bucureşti |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei masculin: Marian Apostu este noul antrenor al echipei CSM Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.

EXCLUSIV. Cine e noul antrenor al naționalei feminine a României? -  Eurosport
EXCLUSIV. Cine e noul antrenor al naționalei feminine a României? - Eurosport

Echipa națională de volei feminin sub 17 ani a scris istorie vineri la  Sofia,… - Volei România
Echipa națională de volei feminin sub 17 ani a scris istorie vineri la Sofia,… - Volei România

România va întâlni Cehia în semifinalele Golden League de volei. Cealaltă  semifinală, Franţa - Croaţia
România va întâlni Cehia în semifinalele Golden League de volei. Cealaltă semifinală, Franţa - Croaţia

Voleibaliștii s-au calificat la Europene. Echipa Națională de volei masculin  a câștigat grupa de calificare
Voleibaliștii s-au calificat la Europene. Echipa Națională de volei masculin a câștigat grupa de calificare

Volei masculin: Sergiu Stancu a fost instalat în funcţia de selecţioner al  echipei naţionale a României | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei masculin: Sergiu Stancu a fost instalat în funcţia de selecţioner al echipei naţionale a României | AGERPRES • Actualizează lumea.

România revine la Campionatul European de volei masculin după 24 de ani -  Eurosport
România revine la Campionatul European de volei masculin după 24 de ani - Eurosport

Echipa Franţei, campioana olimpică en titre, a câştigat Liga Naţiunilor la volei  masculin - Sportbull
Echipa Franţei, campioana olimpică en titre, a câştigat Liga Naţiunilor la volei masculin - Sportbull